Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samimi

A6W-pierwszy dzien! jest ktos ze mna???

Polecane posty

te serie najlepiej jak robisz jedna po drugiej a jesli masz mniej sily to krotki np 40 sek odpoczynek kilka glebszych wdechow i do dziela chodzi oto aby miesnie byly rozgrzane nadal gdy zaczynasz 2 a potem 3 serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia...
dziewczyny czy 3 serie to znaczy ze robie np pierwsze cwiczenie a w nim np8powtorzen a potm drugie cw i w nim 8 powtrzen i tak do 6cwiczenia i teraz jeszcze dwa takie obwody po szesc cwiczen czy robie pierwsze cwiczenie i w nim 8 powtorzen kilka sekund przerwy i znowu pierwsze cwiczenie i osiem powtorzen w skrocie czy seria to jest 6cwiczen po kolei jedno cwiczenie z iloscia powtorzen to jest seria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjj
a nie można zmieniac kolejnosci cwiczen,itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie wszystkie 6 cwiczen po kolei jako 1 seria potem znowu jako 2 i wydaje mi sie ze nie bardzo mozna zmieniac kolejnosc tych cwiczen ale kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasek
witajcie ja jestem dzis na 35 dniu a6w :) i widze duuze efekty :) powiem szczerze ze zalamka mialam miedzy 8 a 11 dniem. nawet myslalam ze przerwe ale powiedzialam sobie ze nie zrobie do konca. i im szłam dalje tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamrowka1100
a ja dzisiaj juz zaczęłam OoO, i bólu jak na razie nie mam za dużego,a to pewnie dlatego, że wcześniej ćwiczyłam pilates n abrzuszek, co i tak mi mięśnie wzmocniło, ale teraz wytrwam w całym a6w ;];] OoO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Ja mam pytanko z ćwiczeniem 5 te nożycze robić poziomo czy pionowo proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Wczoraj miałem pierwszy dzień ćwiczeń. Będzie ciężko to już wiem ale chcem wyrobić brzuch i będę walczył. Te ćwiczenia musimy robić codziennie o tej samej porze czy można w różnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamrowka1100
mówi się, iz najlepiej wykonywać je o poranku przed śniadaniem i ja teżtak robię, a nożycę wykonujemy w pionie ;];];] powodzenie mi minął drugi dzionek i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Ja dzisiaj też już drugi dzień mam za sobą, napewno bedzie ciężko już odczuwam ból brzucha podczas ćwiczenia tylko że ja dodatkowo robię pompki 4x25 czyli 100. Powodzenia. Odczuwasz ból podczas ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
3 dzień za mną. Brzuszek boli, ale staje się coraz twardszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj zaczęłam, ale nie odczuwam bólu (wczesniej ćwiczyłam brzuszki). Czy A6W pomoże zgubić oponkę, czy tylko wzmocni miesnie pod nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Futura oczywiście że wzmocni ale zgubić też pomoże jak bedziesz właściwie wykonywała ćwiczenia to napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Radzio za odp. Zrobiłam dwie serie i brzuch nie boli, tylko upociłam się strasznie, ale to chyba dobrze ;) Zacięcie mam, więc wierzę, że uda mi się wygladac lepiej i móc bez krępachy ubrać biodrówki. Kurcze, pobiegałabym, ale samej mi głupio. Kopnijcie mnie w tyłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie za mną trzeci dzień. Teraz czuje jak brzuch boli. Zamierzam dzis kupic hula hop i Bio CLA. Mam nadzieje, że taki zestaw łacznie z A6W będzie skuteczny. Jak tam wasze zmagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Dzisiaj będę miał dzień 5. W dniu 4 ciężko mi poszło ale nie zamierzam się poddać> Dodatkowo robię sobie 150 pompek i hantlami trochę macham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam:) dzis zrobilam 1 dzien, z tym ze to moje 2 podejscie, bo za 1 razem doszlam juz do 30 dnia lecz musialam przerwac z powodu nieszczesnej osemki... z tym ze jak sie okazalo ja te cwiczenia wykonywalam zle bo robilam za malo powtorzen!mam nadzieje ze teraz beda jakies efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamrowka1100
a ja mam dzisiaj dzien 6 OoO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Ja też mam dzisiaj 6 oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamrowka1100
teraz to mam 7 OoO. Fajnie, ze ktos jak ja wyprówa sobie flaki ;p wlanie 3 dni temu sie miezylam, bo na poczatku jak zaczynalam to zapomnialam no i dzisiaj znowu sie zmiezylam i mam ..................... 3 cm mniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesze sie. moze byc to spowodowane tez tym, ze mam diete Kopenhaska, ktora wcale dla mnie taka ciezka nie jest. Pozdrawiam kolege!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Haha ja tez mam dzisiaj 7 oooo. Ale teraz idzie mi coraz łatwiej na początku bardzo brzuch bolał a teraz spoko luzik luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
dziewczyny ja nie rozumiem 5-tego cwiczenia-to sa skretosklony,rowerek czy nozyce?opiszcie jak robicie swoimi slowami bo zaczelam cwiczyc -a kiedy cwiczycie?slyszalam,ze najlepiej rano na czczo co wy nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Kiwi.
nie no ja robie nozyce pionowe ;];] dzien 8 i nie chcialo mi sie jak cholera dzisiaj o poranku, ale stwierdzilam,z e dam rade i dalam, ale kryzys byl. cwicz rano, bo z doswiadczenia wiem,z e potm sie to odklada na pozniej, pozniej i pozniej, a tak zrobisz rano i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 7
dzieki za odpowiedz-dzis zaczelam ale to pierwszy raz to sie az tak nie przykladalam-zastanawiam sie jak dalej-czy jak ta cala serie zrobicie to bedziecie cos dalej cwiczyc dla utrzymania efektow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smkaija
jutro zaczynam troche sie boje ze moj entuzjazm potrwa tylko pierwsze pare dni a potem stweirdze ze to nie ma sensu i przestane( do tej pory tak bylo z cwiczeniami ktore obiecywalam sobie robic;p) no ale zobaczymy dodatkowo przechodze na diete kopenhaska zobaczymy czy mam silna wole i czy wytrwam;p wiem ze bedzie baaaardzo ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
ja chce cos na ksztalt diety south beach zaczac-zero cukru i weglowodanow bo kopenhaska to prawie glodowka- nie lubie byc glodna nie dalabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwivczyć, ćwiczę tę \"szósteczkę\", ale z całą reszta gorzej - maż mnie skutecznie podpuszcza kupując tony słodyczy, nie mogę się nauczyc krecenia hula hopem, no i jeszcze miałam kupić te bio cla, a nie kupiłam. Może jutro... zła jestem na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
no to jestem na diecie ta 6 stke cwiczylam wczoraj i dzis -miesnie mnie nie bolq- moze dlatego ze cwicze tak ogolnie od miesiaca-jednak w tej 6 -stce najbardziej mnie boli kark nie wiem jak to wyeliminowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, kupiłam to Bio Cla z zielona herbatą. Mnie nie boli szyja, brzuch juz tez nie. Najgorszy jest poczatek, potem nic nie boli. Najlepiej ćwiczy mi sie rano przed myciem, bo wiadomo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleooooooo
hej dziewczyny! ja jestem na 2 dniu dopiero, i jak czytam ze ma byc 20 powtorzen to mi sie odechciewa ale mam motywacje bo nie moge patrzec na swoje sadlo! jak wam sie nie bedzie chcialo to stancie w samej bieliznie przed duzym lustrem - od razu wam sie zachce;) diety nie stosuje ale chyba zaczne ograniczac slodycze. moze wytrwam przez te 42 dni... jaaaaa a ja dopiero na 2 dniu... nie wiem czy dam rade, tym bardziej ze sie nie powinno robic przerw pomiedzy seriami, ja musze odsapnac na pare sekund pomiedzy cwiczeniami... mam nadzieje ze mi sie uda, musi! dziewczyny jestesmy razem! boje sie tylko o moj okres... nie wiem czy mozna cwiczenia robic z tymi moimi nieregularnymi miesiaczkami ( mam 15 lat, miesiaczkuje od 2 lat i nie wiem czy moge robic 6 bo moj okres jest bardzoe nieregularny i zawsze sie spoznia o pare tygodni) poradzcie mi w tej sprawie! prosze! piszcie na maila angelika57@interia.pl , z gory dziekuje i 3mam sie z wami, bede tu pisac codziennie zeby nam topic nie zapadl i zeby sie motywowac, wy tez piszcie jak wam idzie! pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×