Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arte

Schudnąć cztery kilo w tydzień - możliwe?

Polecane posty

Gość takajedynaa
Mam ten sam problem. 10 kg w tydzień jest poprostu niemożliwe chyba że odsysanie tłuszczu (ok. 6tys. zł). Spróbuję z sokiem jabłkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 kilo
ja chce w tydzień schudnąć 5-7 kilo, chce pić samą wodę i codziennie biegać i robić brzuszki i inne ćwiczenia da radę w tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisonek
Z pewnością da radę. Ja od dzisiaj wieczór zaczynam odchudzanie. Teraz, przy wzroście 162 ważę 48 kg, jednak chcę schudnąć jeszcze ze 3 kg. Jestem pewna, że w tydzień dam radę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martycha
ja mam wzrostu 173 i ważę 76 kilo do szustej klasy chcę schudnąć do jakiejś wagi około 63kilo czyli 13kilo pomożecie? czytałam że dieta przed ślubna jest dobra dodaje że za 1,5 tygodnia mam wesele wujacha i musze jakoś wyglądać poza tym założyłam sie z koleżanką (anorktyczką) że w czasie kiedy ja schudnę 13kilo to ona je przytyje . minoł tydzień ona przytyła 1 kilo ja nic nie schudłam błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zrobie dla nowej wagi wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfd
da się schudnąc 10 kg w tydzień. Trzeba wszystko, cały czas na to poświęcic. Dieta ma sie składać głównie z białek-gotowane mięso, chude kefiry, warzywa. Do tego dużo ruchu- najlepiej wyjść rano z domu i cały dzień chodzić i robić przerwy na saune, siłownie itp. Korzystac z zabiegów w salonach kosmetycznych, są specjalne masaże. Juz po jednym zabiegu można stracić pare centymetrów. Moja koeżanka jest baletnicą i stosuje to jak musi schudnąć. I oczywiście trenuje codziennie balet. Ale nie jest to oczywiście korzystne dla zdrowia, stosuje to jak naprawde musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkablondynka
Ej, a ja slyszalam, ze w tydzien to jedynie z wody sie chudnie, a nie z cialka, przeciez nie od razu Rzym zbudowali nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCEZCHUDNĄĆ
MAM 160CM WZROSTU I WAZE 60 KG CO MOGE ZROBIĆ ZEBY ZRUCIĆ 15 KILO? POMÓŻCIE MI PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy oszalalyscie??????!!!!!!!! Bez urazy ale 10-15kg w tyzien????? Ja gloduje i modle sie ,zeby dzieki 17dniowej glodowce zrzucic 6kg, a w dodatku, nie miec jojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska21
Dziewczyny naprawde nie warto stosować drakońskie diety, ja mam 176 cm i waze 64 kg dla mnie to normalna waga a dla niektorych za wysoka. Jeśli ktos naprawde źle czuje się ze swoją wagą niech rozsądnie się odchudza , zdrowa utrata wagi to od 0,5 do 1 kg , oczywiście mozna w ciagu tygodnia schudnąc nawet 10 kg ale efekt jojo murowany pozdrawiam i słuze radą gdyż jestem dietetyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blre be bler
Gosiu- to ja poproszę o radę! :) chciała bym schudnąć 5 kg... nie zależy mi za bardzo na czasie... mogą być 3 tygodnie, a mogą być też i 5... ważne by te kilogramy nie powróciły...! czy możesz mi coś doradzić? dodam, ze nie mogę przejść na konkretną dietę, bo rodzice mnie pilnują, gdy nie jem... :( doradź proszę, jak je zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska21
To jest mój e-mail gocha142@op.pl. Podaj mi swój wzrost wagę i wtedy ułoze ci indywidualna diete tak aby twoi rodzice nie zorientowali się iz prowadzisz diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska21
A i jeszcze mi wiek podaj gdyz to tez jest bardzo ważnym składnikiem pozbycia się zbędnych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMANDZIA
jak się nazywaja te tabletki kapusciane? i jaka cena wie ktoś i czy naprawdę tak samo działają jak zupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska21
Tabletki tylko wspomagają odchudzanie w zadnym wypadku nie odchudzaja. Najlepsza jest dobrze zbilansowana dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musze schudnąc 5kilogramow
Dziewczyny pomozcie :( mam 164 wzrostu i waze miedzy 55/54 mam i 17lat :( musze schudnac z 5 kilo chociaz bo chcialabym miec plaski brzuszek,troche cwicze i tancze , myslalam ze to pomoze ;/ ale zero efektów, do tego mało jem...ale to nie jest kwestia diety tylko nie potrzebuje wiecej jesc :P nie wiem co zrobic ;/ teraz stosowałam 5cio dniowa diete ale tez nic nie drgnelo moze z kilo ;/ ech :(((((((( PORADZCIE!!!Prosze!!! Chcialabym bardzo schudnac do 1wszego te 5 kg :* ;) Pozdrawiam Serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdfbvsmdnbgvksrfgbhj
czesc mam 150 cm wzrostu i waze 53 kilo to bardzo duzo wiem ...ale teraz chcialabym schudnac z 10 kilo bez efektu jojo mam nadzieje ze jakos uda mi sie to zrobic czy moge sie ciebie poradzic gosiu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska21
Oczywiście że możesz . Wyslij na mojego e-mail dokladne wymiary . Talia, biodra biust . Zobaczymy jaki masz typ figury i jaka dieta bedzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska21
Gocha142@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianuś
Hey;* Mam 172 wzrostu i ważę 55kg. Czy można by schudnąć 5 kg w tydzień?? Bo mi bardzo zależy.. Zwykle do szkoły odwożą mnie rodzice ale czasem muszę chodzić..w obie strony..a mam z 2-3 km Musiałam chodzić przez 2 dni i schudłam 3 kg..dla mnie to nawet dużo więc polecam chodzenie xD Powoli i spacerkiem;) Gosia-Czy mogłabyś mi ułożyć dietę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoliD
Przeczytałam wszystkie posty :) Dzięki serdecznie wam kobietki , że dzielicie sie własnymi doświadczeniami mam 165 cm wzrostu i 55 kg:/niejestem zadowolona:( Chciała bym zchudnąć gdzieś do 47 kg ... Najlepiej jak najszybciej :) I bez efektu jojo :P Jak możecie podpowiedzcie mi jak moge to zrobić... Konkretnie chodzi mi o brzuch , pupcię , nóżki (uda) ... Jestem dziewczyną o mocnej budowie , a chciała bym wyglądać ładnie .... Dzięki serdeczne z góry:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdava
Cześć dziewczynki :), ja od kilku miesięcy zbieram się w sobie i cos mi nie wychodzi najdłużej jak narazie wytrzymałam tydzień a poźniej znowu zaczęłam jeść. Moim najgorszym problemem jest to, że jestem łakomczuchem ;p, nie przeszkadza mi to kiedy jestem głodna lub "burczy" mi w brzuszku ;p, najgorsze jest to, że nie potrafię czasem powstrzymać się i dwa razy pomyśleć zanim sięgnę po czekalodkę ;p (do której mam straszną słabość :/, to chyba uzależnienie ;p), rok temu byłam chudziutka czasem nawet znajomi mówili mi, że stanowczo za chuda no i wykrakali :/ zaczęłam stopniowo tyć i tyć no i od pewnego czasu nie mogę na siebie patrzeć, sytuację pogorszyło jeszcze rozstanie z chłopakiem, od tego czasu przestałam zwracać uwagę na to co jem i ile jem, siedziałam w domu zamknięta w swoim szarym świecie i ubolewałam jaka to ja jestem beznadziejna, jak on mogł mi to zdobić (rozstaliśmy się przez jego zdradę), w czym ona jest lepsza ode mnie itp., ale na szczęście ten etap mam już za sobą, jestem już ponad to i cieszę się, że udało mi się z tym uporać :), ale za to "na pamiątkę" pozostały mi zbędne kilogramy :/:(. Teraz przed każdym wyjściem z domu (nawet do kiosku po gazetę ;p) godzinami siedzę w szafie próbując znaleźć coś w czym "w mierę dobrze" się czuję i zazwyczaj kończy się na tym, że wkurzona wychodzę w czymkolwiek gdyż nic nie spełniło moich oczekiwań (we wszystkim czuję się jak słonica :/). A do tego mam 173 wzrostu niby nie jest to jakoś bardzo dużo, ale gdy mi się trochę przytyje to czuję się i wyglądam potężnie... ehhh... DOŚĆ!!! Od dzisiaj zaczynam dietę!!! Chciaż pochłonęłam już czekoladowego batonika, powiedziałam sobie, że nic straconego!!! Lepiej zacząć od zaraz niż codziennie mówić sobie "od jutra" lub jak kto woli "od poniedziałku". Tak więc proszę Was o pomoc, może macie dla mnie jakieś rady, będę wdzięczna :) chcę zaznaczyć także, że mam trochę utrudnione zadanie bo nie mogę zastąpić słodyczy owocami gdyż mam dziwne przekonania i raczej nie biorę ich nawet do ust ;p wiem wiem to głupio bo pozbawiam organizm witamin itp., za to baaardzo preferuję mleko (najlepiej schłodzone ;p) czy może znaleźć się ona w mojej diecie, czy raczej jest odradzane np. z powodu kaloryczności??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kler93
mam nadzieje ze to jest mozliwe..:) waze 55.5 kg przy wzroscie 165 no niby jest to normalna waga, ale jednak troche przeszkadza mi moja masa ciała jak czytałam wasze opinie, to troche mnie to zmobilizowało :) juz nie raz podchodze do tego, staram sie ograniczac itp, ale to jest naprawde ciężkie..:( nie moge sie oprzec słodyczom, mimo ze wiem ze musze to ograniczyc... wiecie co, myśle ze jak chce sie schudnąc.. to trzeba najpierw popracowac nad sobą.. uwierzyc w to ze mozesz i mimo jesli nie przynosi to efektów nie poddawać sie :) trzeba miec naprawde silną wolę:) i włąsnie nad nia musze popracowac..;) ograniczę słodycze przede wszystkim - nic słodkiego ;) zadnych chipsów, frytek, pizz, zapiekanek, i innych fast-food\'ów pieczywo, ziemniaki, makaron, ryż - równiez tuczy ;p duzooo wody ;D najgorsze jest to ze preferuje gazowana cisowanke..a z tego co wiem niestetyzdrowsza i lepsza jest niegazowana..;/ no cóz, trzeba sie bedzie przerzucic ;d ogranicze pepsi i inne gazowane napoje ;p wiem ze dobre wiem wiem no ale..;p no i dużo cwiczyć :] prawie codziennie sie rozciągam, jakies skłony, brzuszki, biegać? - mówicie ze duzo biegac... hym nie lubie biegać xD od biegania robiąsie męskie łydki, które serio paskudnie wyglądaja xDD u mnie to jest bardziej widoczne, bo uprawiam duzo sportu ;p co z tego jak sporo jem? serio, życzę wam powodzenia i naprawde bardzo silnej woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kler93
wiecie co jest również ważne..? zeby zapanowac nad tym :) ustalic sobie ile chce sie schudnąc, i to osiągnąc.. no i nie popadnac w anoreksje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kler93
pewnie męczy was sprawa celulitu nie ? na szczęscie u mnie nie jest bardzo widoczny, chociaż powoli zaczyna sie robic ;/ dzięki sportu, wczesniej go uniknęłam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kler93
wiecie co, mam problem.. jesli pisze na jakims produkcie ile ma to kalori nie ? to te kalorie nalezą do całego produktu tak ? np. pierogi.. pisze ze 167kalori.. to jeden pieróg, czy cała paczka? albo..banan -136 kalori..duzy, mały?? nie czaje tego xD masło - 501kalori - ale łyżka, czycałe opakowanie? xDDDDDDDDDDDDD troche głupie pytanie, wiem ale mnie to zastanawia xDD byłabym wdzięczna za odp ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znana
Ważę 65 kilogramów na metr 179 wszyscy mi muwia że jestem chuda ale ja tak nie uważam najbardziej zależy mi żeby schudnąć i mieć płaski brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znana
Potrzebuje ćwiczenia na płaski brzuch i na schudnięcie w jak najszypszy sposób. Odchudzam sie od jakiegoś miesiąca i nie mam żadnej różnicy w waddze jestem już poprostu zdeterminowana pomuszcie mi i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kler93
chyba najlepszym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej bedą cwiczenia na brzuch.. rób codziennie brzuszki.. ale wiesz co .. zalezy jesczze jak Ty robisz te brzuszki ;p musisz cos czuc ze je robisz ;p ja najczesciej kłade sie na podłodze, nogi biore do góry i kłade na łożko.. i podnosze sie do tych nóg ..;0 mozna tez połozyc sie na podłodze i równoczesnie podnosci nogi i tułow..zeby rece stykały sie z kolanami ;> hym, i nie kłasc nóg na podłoge weolałabym Ci to pokaza niz wytłumaczyc bo to trudno tak xD ale mówie Ci zrobisz siedem takich jak mówie i juz czuesz zmeczenie xd dobre są takie :) wiesz jak jeszcze mozna cwiczyc ?;> kładziesz sie na łozko, lub na podłoge.. ręce wyprostowane wzdłoz tułowia, lezą na podłodze.. i nogi podnosisz do góry na kąt 90 stopni ;> i gdy je opsuzczasz nie kłądz na podłoge ^^ no i cwicz tak codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilamajsak5
witam czy moze ktos mi napisac czy rzeczywiscie picie soku jablkoweko pomaga schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×