Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
arte

Schudnąć cztery kilo w tydzień - możliwe?

Polecane posty

Gość w potrzebie
Mam duży problem ważę 65 kilogramów na 169 odchudzam sie od jakiś dwóch miesięcy i nie oge schudnać ani kilograma nie wiem co mam zrobic w domu mnie bardzo pilnuja na jedzenie i ale ja jestem łakomczuchem i naprawde staram sie ograniczac ale nie wiem tak naprawde jak to robic zeby byly jakies rezultaty bardzo prosze o jalis metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra zapisuje sie na aqua areobic bo czytalam na forum ze suemr efekty sa naewt po 2 miesiacach po godzinie cwiczen jeszcze bede chodzila na pol godziny na saune.... mam nadzieje ze jakos to zadziala....w sumie to zalezy mi na boczkach i pupie... waze 62 kg przy wzroscie 170, niby niema tragedii ale boki mi sie wylewaja w prawie kazdych spodniach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deikola
Załamuje się! Ważę 68-69 kg. Mam 173 cm wzrostu. NIe jestem gruba. Jestem OK. Nic mi się nie wylewa, jednak chciałabym zmniejszyć swój rozmiar. A załamuję się postami typu: Mam 172 cm wzrostu i ważę 55 kg.. jak schudnąć 5 kg?? ja chcę zgubić tylko 4! Dalej moja przedmowczyni napisała, że ze spodni się wylewa... są dwie opcje: 1. Masz za małe spodnie 2. Musisz poćwiczyć kondycję. To jest problem chyba większości z nas.. Jesteśmy niewysportowane i mamy złą postawę... i żadna z nas nie zna sposobu na zgubienie 4 kg w tydzień. Każdej się to tylko marzy! MI TEŻ! Jednak piersi i pupa trochę ważą. Nasze kości także... nie jesteśmy dziewczyny z gumy! Chyba najważniejsze, abyśmy nie mialy boczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi ze mam dobre spodnie i tylko taka mam jakas dziwna budoe ze mam najwiecej cialka na bokach bo brzuch mam plaski:/ w kit, ide dzis na basen.... zdam relacje czy dziala jak troche pochodze...no ja niewiem jak mozna wazyc 55 kg przy 175cm...moze niektore dziwczyny na serio maja kosci z gumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kler93
no ja wam powiem ze duzo sportu uprawiam ;p szczegolnie w szkole, ale i nie tylko... ostatni tydzień zyłam tylko na aktivi, brzoskwiniach itp. codziennie brzuszki robiłam... nie jadłam zadnych tłustych rzeczy... i nic nie schudłam..ale czułam sie lepiej ..:) na nic jest taka ghłodówka..;p wtedy jesczze bardziej chce Ci sie jesc.. trzeba jesc regularnie.. na sniadanie bardzo duzo a potem obiad .. i tyle.. w tym tygodniu tak przetostuje ;D i zobaczymy ^^ oczywiscie + ćwiczenia, i same zdrowe rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberli
hej POMOCY!!! czuje sie gruba mam 14 lat i chciała bym scgudnac w tydzien bardzo duzo ale zeby mi ta waga nie powruciła i to wieksza ale bez cwiczen i bez głoduwek waze 50kg a mam wzrost 158 o wiele za duzo waze prosze porcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieben - 1000 kalorii, mam przygotowaną dietę z wypisanymi posiłkami, 4 posiłki dziennie, ale teraz to mi woda schodzi hehehhe ale nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberli
hej pomocy chcem schudnac i niewiem jak obyc sie bez głóoduwek i cwiczen i zeby nieby ło efektu jojo mam 14 lat i waze 50 kg a wzrostu 158 chce schudnac w tydzien chociaz a 4 kg pomozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaP
Ewelina1122 mogłabys podac mi tą Dietę 1000 kal , albo napisać choćby przykład jednego dnia takiej diety, ja wogóle nie wiem co mam jesc, waże 58-60 przy wzroście 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoss d
Raczej mozliwe ja sie odchudzlaalam przez tydzien i schudlam 3 kg .. jadlam same serki i owoce. i pomoglo xd.... a teraz odchudzam sie jedzac same obiady juz 2 tydz.. i nic nie daje.! i wruce do tej diety co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWLO BDG
LASKI O CZYM WY PISZECIE DLA NAS Mężczyzn Bendziecie zawsze ZAjebis.. DUPY nie przejmujcie sie grubym brzuszkiem czy gróbimi nuszkami pokazujcie swoje walory kocham was wszystkie PZDR Z BYDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala mewa
a jakie serki jadlas moja poprzedniczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala mewa
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92
też chcę schdnąć najlepiej do 53kg. napiszę jak mi idzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleJesteścieGłupie
STOP! STOP, STOP, STOP! efekt jojo! NIE GŁODŹCIE SIĘ! PO SKOŃCZENIU DIETY PRZYTYJECIE I BĘDZIECIE GRUBSZE NIŻ PRZED NIĄ! TAK, MOŻECIE SCHUDNĄĆ 10kg W TYDZIEŃ, ALE POTEM PRZYTYJECIE 15. POWODZENIA o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka P
EEee... zdradze wam moja małą tajemniece :P NIE WOLNO pić sokow i innych świnstw , herbate tez lepiej nie słodzic i kawy ale jesli juz to MAŁO :D . PIć BARDZO duzo wody bo takie picie wody przez np: 3 dni mozecie schudnac 3 kg bo w waszych jelitach zalega ok 4 kg kału wiem jak to brzmi... :P Cwiczyc tez mozecie :P jesc 5 razy dziennie małych posiłkow co 4 , 5 h a rano twarozek z nasionami jakimis i owocami :P i macie przepisc na fajną linie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od 2 dni prawie nic nie jem (na śniadanie mały jogurt, obiad jabłko, może 2 a na kolacje zielona herbatka i 2 kanapeczki) i czuję się dobrze, mam płaski brzuch.. Już mnie nie ciągnie do jedzenia:) robię brzuszki rano i wieczorem po 50:) mam nadzieje ze w tydzień schudnę 4kg mam 172cm wzrostu i ważę obecnie 56kg i 16lat, wiem że jedni mówią, iż to super waga, ale ja źle się czuje.. Mam za grube uda, i okropne boczki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania007elk
Hej. Mam malutki problem. Mam 165cm i waże 48kg. Chciałabym wazyc o 4 mniej... Ostatnio przybyło mi w udach i wcale mi sie nie podobają takie hmmm większe... wszyscy mówią że jestem za chuda, że w anoreksje popadne itp. Ale ja chciałabym ważyc o te 4 kg mniej. Proszę o POMOC... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaBiKa
Ej, dziewczyny! Nie załamujcie się! Ja dość dużo schudłam pijąc kefir, soki, i jadłam warzywka. Nie należy jest dużo owoców! One właśnie, zawierają cukier, który potem odkłada się w tkance. Nie polecam jeść owoców, no chyba, że jakieś 1 jabłko na 3 dni ;-) Ale efekty są po ćwiczeniach. Najlepiej robić brzuszki, przysiady, inne - najprostrze - ćwiczenia :-) PoZdRÓwKa i żYcZĘ uDaNeGo OcHuDzAnIa sIĘ!!! Gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N....a
hej tak czytam o tej zupie i chyba sie skusze na nia..prosze pomożcie mi jak moge schudnąc do wakacji przynajmniej 4 kg bo waze 53kg..no moze waga nie taka straszna do wzrostu 158..ale w sumie mam troche tego ciala na nogach i brzuchu;( prosze napiszcie mi jakies cwieczenia albo cos..dlatego zrobie wszystko!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekonakotka
czesc :) moj "dramat" zacząl sie jakies dwa lata temu. zostawil mnie chlopak z ktorym bylam prawie 4 lata, zdradzil mnie, wtedy stwierdzilam ze jestem nikomu niepotrzebna. do tego mialam bardzo powazne problemy zdrowotne i przez 2 lata bralam hormony. jak wiadomo po hormonach sie tyle a ja do tego przestalam zwracac uwage na to co jem, wiec do tego dochodzily dodatkowe kilogramy. obecnie waze 67-72 kg przy wzroscie 161cm . u mnie waga jest bardzo dziwna bo w jeden dzien moge wazyc te 67 a za 4 dni juz 72kg. nie wiem co mam zrobic. niby staram sie ograniczac wiele rzeczy ale nie zawsze potrafie. nie napisalam jeszcze ze jakies 3 lata bylam w ciezkiej depresji, no i zeby chociaz troszke zapomniec o wszystkim to jadlam... wczesniej jakos radzilam sobie z tym wszytskim. codziennie jezdzilam na rowerze (jak mialam wole w pracy to robilam nawet do 70 km dziennie, a tak to tylko 10), wieczorami wybieralam sie na spacery (5km) , dla mnie to byla przyjemnosc, a teraz nie potrafie zyc jak wczesniej. stracilam kontakt z wiekszoscia znajomych, bo chcialam zostac sama. kilka razy probowalam popelnic samobojstwo. rodzice mi mowia ze dalej nie poradzilam sobie z ta depresja ale ja sama nie wiem jak juz jest. co prawda dalej nie mam ochoty do zycia ale zobaczymy jak to bedzie. teraz to duzym problemem dla mnie jest waga. chcialabym tak do wakacji schudnac jakies 10-15 kg, jest to mozliwe ? dodam ze najwiekszy roblem mam oczywiscie z brzuchem i z lydkami. probowalam robic brzuszki ale niestety nie dam rady bo rozmiar mojego biustu to 70E i bardzo boli mnie kregoskup POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwiraaaaaa
ja od stycznia schudłam 4 kg. ważyłam 63 przy 1,64. tydzień temu było 59, a dzisiaj już 62. może to przez święta, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crla
A może ktoś chce za mnie schudnąć ?? ostatnio przytyłam 10 kg :/ no i jeest baaaaardzo ciężko zrzucić to sadło, więc może ktoś ma propozycje, może jakieś wypróbowane ćwiczenia na mięśnie brzuszka czy cóś ... piszcie na maila, będę wdzięczna... aa co do tej klientki co ma 170 i waży 60 kilo :/ ała :/ żal .. pewnie laska a się sra ja mam 160 i ważę 60 kilo :/ mail : carla019@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzikkk
hej :) ja mam 162 cm i waze 57kg ;/ chce miec plaski brzuszek i fajny tylek bo narazie to sam cellulit ;/ a za 2 tyg wyjezdzam nad morze z chlopakiem i co mam zrobic? nie chce sie glodzic bo nie chce po tem szybko przytyc. czy przez 2 tyg schudne jak nie bede jesc kolacji slodyczy itp? do tego pewnie cwiczenia nie?? :( nie lubie cwiczyc bo mam do tego slomiany zapal... zaczne z checia ale jak nie widze odrazu efektow ;] to sie poddaje ;p ratujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeline.
Zuzikkk, bez ćwiczeń się nie obejdzie, jeżeli chcesz schudnąć a potem utrzymać tą wagę to nie ma innej opcji. Ja proponuje najeśc się na śnadanie, potem do obiadu nic, a na obiad tak jak zawsze tylko o połowe mniejszą porcję. Ostani posiłek ( najlepiej jakaś kanapka ) do godziny 19, lub conajmniej 4 godziny przed snem. Do tego dużo ćwiczeń, zero slodyczy i dużo wody . ;) U mnie podziałało. Schudłam 6 kilo w 9 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowa
proteinowa-czyste i chude bialko przez 5 dni zeszlo 3,5 kg.Oczywiscie potem wraca,jezeli sie nie kontynuje diety Ducana,ale autorce chodzi o szybki efekt,wiec polecam,zwlaszcza ze mozna jesc do syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×