Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alo alo al o

alo jest tu ...

Polecane posty

Gość alo alo al o
no tak ale z kolei masz wiecej pieniazkow miesiecznie. Dlatego mowie wyuplata jeszcze nic nie znaczy. Tam gdzie wiecej zarabiaja , wiecej wydaja na mieszkanie, kielbase itd;) zycie jest drozsze w warszawie niz np w gdansku. Co nie jest tez powiedziane ze w moim miescie nie zarabiaja po kilkanascie tysiecy...Jezeli chodzi o moje mieszkanie to mamy "az" 20metrow kwadratowych;) Ale moze zmienmy temat bo zaczynam sie dolowac..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
mandarynka :D:D:D:D masz 9letie dziecko, a jesli dobrze pamiętam wczesniej pisałeś ze zakochałes sie w ....przyjaciolcce?? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryna-Doda
W Szkocji można zarobic 600funtów tyg tj ok 3000zl Tygodniowo! a pracuje sie po 2-4 godziny dziennie i to nie barach czy klubach ale np.w szkole jako sprzatacz,pomaga sie w opiece nad starszymi ludzmi lub dziecmi.Praca nie jest ciężka a ludzi sie szanuje,wiem bo pracowałem jako opiekun babulenki przez 3 lata i kasy za to zarobiłem ze za kawalera byłem normalnie gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
zastanawiam sie czy nie zorbic sobie kawy... Jak mam wstac znowu o 5 albo 6 a jeszcze mi sie spac nie chce to ciezko to widze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryna-Doda
Tak masz racje mam dziecko i żonę a zakochalem sie w mojej najlepszej koleżance i powierniczce,mało tego ona ma męża.Okropna sytuacja,nie mam wpływu na nic poza tym by nie skrzywdzic żony,choc powiem szczerze to nie kocham jej.Przykro mi ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
alo alo .....to prawda tak gdzie jest więcej...i więcej kasy, to coraz większe są zachcianki...a le u nas problem jest taki ze mój PAN narobił sobie kiedys "kredytów" a teraz ledwno to spłaca zarabiając niemałą kase....i ciagle mu to powtarzam, ze jeśli tylko usłysze kiedy kolwiek o jeszcze jakimś "kredyciku" albo racie to go spakuje :D:D:D:D (zart oczywiscie) :) a metrów kwadratowych też mam az 32 :D:D:D:D:D:D hahhaahahhaahha,,,,,ale jeszcze dwa lata .............i na swoje. A i tak mamy okazjyjnie wynajęty ten metraż bo normalnie kawalerki w kraku chodza po 800-1500 zł "( masakra ... Eliza masz racje fajnie tak nozka nam schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
wiecie co, z tą kawą to dobry pomysł, idę zaparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
mandaryna.................zatkało mnie po tym co napisałeś... :(:( to przykre...wybacz ale nie chciałabym być kiedykolwiek "niekochana" przez własnego męża,,,wolalabym chyba umrzeć :( jestem bardzo,ale to bardzo uczuciową kobietą, na dodatek z zasadami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
elizka to ja tez poproszE :DD:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryna-Doda
Dlatego nie spie juz drugą noc,bo nie wiem co robic.Wiecie,że miłosc nie wybiera,nie zrobiłem nic złego,tak mi sie wydaje,nie zdradziłem żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
ja piję rozpuszczalną z cukrem i mleczkiem, a Wy? Mandaryna - to rzeczywiscie przykre być w związku z niekochaną kobietą, ja bym się załamała na miejscu Twojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
juz mam kawusie z mleczkiem:) zostalo troche wody,zalac komus??:) kiedys kolega powiedzial mi przy swojej dziewczynie ze jest z nia bo wie co ma a nie wie co moglby miec:O Jakby tak moj przey mnie powiedzial 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
powiem ci tylko mandarynko jedno.....jak mozesz to nie psuj małzenstwa twojej przyjaciółi i swojego...nie warto.....niejedno przeszłam z najbliższa rodziną a ile łeż wylałam to juz nawet nie wiem...ale to zbyt długi wątek tutaj na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
ale Tobie Mandaryna też nie zazdrodzczę sytuacji uczuciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
ja poprosze z mleczkiem :)pół na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
wiecei co chyba mamy najaktywniejszy wątek o tej godzinie na forum :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
mniamiii przerazasz mnie...:O na innym topiku pisze ze jestes podobna do mnie, tutaj pisze ze masz podobna sytuacje zyciowa no i jeszcze tak samo kawe pijesz:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
ale juz zalewam, prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
i tak sobie myśłe,ze fajnie sie z wami pisze....kazdy ma inny problem :) i zastanawiam sie jak kazde z was z osobna wyglada,,,,i szkoda ze nie mozemy sobie teraz siedziec gdzie sz wszyscy razem przy kawce :D:D:D:D:D w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
alo alo nie zrozumiałam cie ...mozesz powtórzyć? na jakim innym topicu?? co pisze o mnie?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
z tematem to mialam nosa:) nawet podszywow nie ma:D a co do siedzenia razem, to bylo by trudne chyba,przypuszczam ze mieszkamy duuzo km wszyscy od siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
w realu nie byłoby możliwości tak od razu "otworzyć się"przed obcymi ludźmi, na kafe- to co innego. Jest fajnie, bo jesteśmy anonimowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
kurcze teraz nie wiem gdzie to bylo, ale jak powiem ze o odchudzaniu zony i ja pierdziele to zrozumiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
eliza i w dodatku nikt nie jest czarnym nikiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
nie wiem jak Wam, ale mi pomaga takie wygadanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
eliza takie forum ma same plusy. Mozesz sie wygadac, opowiedziec o wszystkim bo nikt z ?Twojego otoczenia sie nie dowie:) Po za tytm zawsze ktos sie znajdzie kto tez nie spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
alo alo hahahahahahahahahahhaaaaaa no tak coś przypuszczałam ze to ty :p:P no widzisz jakie do siebie podobne jesteśmu :p:p elizka pyszna ta kawka :) a mandarynka juz spi? nasz rodzynek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
no az dziwne ze podszywów nie ma :D:D hihihihihi a temat trafiony w 10ke :D taki życiowy poprostu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
poszedl spac chyba:O albo na innych topikach szaleje;) Widzialyscie? Rozjasnia sie:) Jeszcze godzinka,moze dwie i moj mezczyzna bedzie w domu:) Chyba ze zostanie dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
......................i szkoda ze jutro juz sie pewnie nie bedziemy "znać" :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×