Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alo alo al o

alo jest tu ...

Polecane posty

Gość alo alo al o
podszywacze pewnie sie zaraz obudza:( Ale bez nich zycie bylo by nudne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
jak to nie?? nie wiem jak Wy ale to w koncu moj:P topik wiec tu wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
a może umówimy się na jutrzejsze pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
alo alo teraz ty mnie przerażasz :D:D:D bo mój tez czesto o tej porze poza domem i czekam.......... :) hahahaah czy ty jesteś mną czy ja tobą?????????????????? :D:D:D:D:D ja zaraz sie zbieram do spania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
czy ja wiem ... z moim wibratorkiem zycie tesh fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
hahaahahah podszywacz????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
mozemy sie spotkać tu znowu jutro (dzis w nocy) o ile topicu nie wykasują :( nie wiem j ak u was a le u mnie juz ptaszki ćwierkają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
no nie straszcie mnie ze spac idziecie... Ja tu w polowie kawy;) mniamiii kurcze nie wiem jak to jest, ale tak duzo czynnikow podobnych:O Jeszcze cos podobnego bedzie to sie przeraze;) eliza no ja mam nadzieje ze sobie jeszcze porozmawiamy. Wkoncu bedziemy czekaly tez na wiadomosc o dzidziusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
już świta, pora spać :-) Dobranoc, miło było Was poznać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
jak wykasuja to znowu zaloze taki sam i z tym samym loginem,no moze z innym, ale i tak mnie poznacie;) Wyspij sie elizo:) do jutra (dzisiaj);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
wiadomością o dzidziusiu chetnie się podzielę, w poniedziałek będę wiedziała na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
kot mi wyskoczyl właśnie na plecy i mnie masuje :) ja juz musze zmykać bo rano trza wstać...moze uda nam sie znowu dzisiaj w nocy pogadać :) w kazdym razie dodaje topic do ulubionych zeby nie zaginął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
dobranoc raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
załóż jak zginie ten sam///// ja nick bede mieć tez ten sam...do usłyszonka...buziaczki wszystkim :) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
milo bylo z Wami pogadac:) do jutra(dzisiaj);) ., mniamiii ja psa mam wiec jakas roznica miedzy nami jest;) Wyspijcie sie dziewczyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
alo alo ja psa tez mam :D:D:D kot tylko chilowo na przechowanie hahahha,do jutra (dzisiaj ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
ło matko, nic juz lepiej dzisiaj nie mow i idz juz spac bo mnie naprawde wystraszysz:P 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
może to ja twoja druga połowa :p:p:p:p:P :):) dobranoc :) do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero przyszłam a wszyscy juz poszli ;) spać się nawet nie kładłam ale chyba czas najwyzszy :P impreza była , zadzylam wytrzezwiec, zjadłam nocną kolacje czy tam jak to nazwac , pojechałam rowerkiem odprowadzic koelzankę dosłownie z 500m, juz wracałam (ok 2w nocy.) bylam z 50m do domu (samochodow zero zupełnie, a tu nagle podjezdza do mnie radiowoz...:P no i sie czepiali ze nie mam swiatełka z tylu, :D kurde jakby mnie gwałciło 10 zboczencow to by jezdzili i sie nie zatrzymali a jak juz skręcałam do domciu to musieli sie przyczepic :P ale młodzi byli , usmiechneli sie i pojechali :P pozniej walczyłam z insektamo... pełno mrowek w domu :( jak sie tego pozbyc??? :/ teraz sidze i zapijam zalązki kaca jogurtem ;) a jak wygladała waszna nocka i czemu nie spicie??:D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
to ciekawie mialas;) wszystkie juz spac poszly i sama zostalam:O Na kawe mnie namowily i zostawily:P a teraz to juz sie nie oplaca isc spac bo za godzine wstawac bym musiala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie mam wakacje wiec moge nocki zarywac tym bardziej ze rodzicow w domu nie ma :D a kawa by sie przydała, ale nie chce schodzic do kuchni bo tam pełno mrówek :P zaraz moze ktos się jeszcze na kafeteri pojawi :D niektorzy spac w nocy nie mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
najwyzsza pora zeby powstawali;) wkoncu jeszcze godzina bezczynnego siedzenia mnie czeka:) Troszke spanie mnie lamie wiec sobie sniadanko zrobilam;) A Ty nie spiaca po imprezie:>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
ide se pograc w cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś własnie nie ;) ja jak przetrzymam kryzys ktory mam zazwyczaj ok 2-3 to moge juz sie w ogole nie kłasc ;) czasem z klubu jakiegos jak wracam (z 18 ostatnio bo moj rocznik własnie sypie osiemnastkami :P) to jeszcze ide sie wykąpac, zjasc sniadanko i takie tam pod czas gdy inni ledwo sie rozbierają i padają na łóżko :D ja chyba zrobie sobie kawusi i obejrze filmik jakis :D miłego grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
no tak,wiek szalenstwo;) dzieki,milego ogladania Tobie zycze;) Mam tylko nadzieje ze moj nie bedzie mial dzisiaj nadgodzin bo sie zalamie:O normalnie do 5pracuje wiec moze zaraz nie bede samotna;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiii
HELOOOOO :):) WSTAWAĆ NOCNE MARKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D kurcze ale upał, normalnie się życ nie da :(:(:( mam juz dość lata z tego powodu :( Ciekawe co każda z was z osobna dzisiaj porabia? :D:D Elizka ciekawa jestem jak tam fasolka...... :):):) Nektarynka...pewnie kaca dziś leczy... :D:D:D :p A ALO ALo (mój sobowtór) :p:p:D pewnie gdzieś gania,albo w pracy moze?.... Buziaczki dla was....do usłyszonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
Witam "nocne" koleżanki, jak po nieprzespanej nocy? Faktycznie, strasznie dziś duszno, normalnie nie ma czym oddychać. mniamiii - sprawa mojej fasolki wyjaśniła sie przed godziną :-( Nie chcę smęcić, ale trochę się podłamałam. No cóż, będę próbować do skutku :-) Trzymajcie się, jeszcze się odezwię, choć nie wiem czy tak późno w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
Czesc dziwczyny:D Teraz sobie z dwie godzinki pospalam po nocy, moj mezczyzna poszedl niedawno do pracy wiec znowu mam pelno wolnego czasu;) troszke dzisiaj musialam spraw pozalatwiac i to w ten najgorszy upal:O, ale przezylam:P eliza, nie zalamoj sie na fosolke jeszcze przyjdzie pora;) Przynajmniej macie pretekst to czestych zblizen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo al o
nie ma Was:( W takim razie odezwe sie noca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×