Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość sips
Czesc,chyba coraz mniej samotnych bo robi sie tu strasznie cichutko,to chyba dobrze prawda?ale jeśli jednak ktoś tu jeszcze zawita to pozdrawiam i zycze miłej niedzieli pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
Czesc wszystkim ostatni tydzien mialam nieciekawy ale juz wszystko wraca do normy wiec postaram sie czesciej zagladac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,dzunik nareszcie jesteś,gdzieś sie wszyscy podziali nie ma z kim poklikac,no cóż czas wakacji i urlopów,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
witam sips a no juz jestem i mam nadzieje ze tak zostanie hahahah masz racie ludziska urlopuja i dlatego takie pustki pozdrawiam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Polakiem, mieszkam w Polsce Jestem sam, szukam drugiej polowki :) Szukam kobiety od 27-28 lat do 33-34 :) Koniecznie NIEPALACEJ :) Zapraszam na moj emial :) Samotny Europejczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ale dzis goraco w naszym miasteczku ulice puste,cisza dopiero, wieczorem zaczynaja wszyscy wychodzic na spacerki,pozdrawiam wszystkich buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
kurcze ale mam dzisiaj doła brrrrrrr, wszyscy na urlopach sobie siedzą a ja nigdzie ... masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik78
Też jestem samotna. Nie sama; mieszkam z moim(?) mężczyzną, noszę Jego dziecko, największy skarb, jaki mam. Wczoraj dowiedziałam się, że mnie oszukuje. Potrafił. patrząc mi w oczy, wyprzeć się wszystkiego.. Nasi znajomi, to znajomi wspólni. Mam przyjaciółkę, ale Jej mąż jest przyjacielem mojego faceta. Chciałabym z kimś pogadać, spotkać się przy filiżance kawy. Mieszkam na Śląsku, ale nie jestem stąd. Cała moja rodzina niestety jest daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witaj ewik78,no coż sytuacja nie do pozazdroszczenia,napewno jest Ci teraz bardzo trudno wiem co pisze,szkoda ze mieszkam tak daleko od Ciebie bo chetnie bym pogadala przy kawie,wiem ze takie rozmowy przynoszą ulgę choc nachwile. Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień. Trzymaj sie ewik musisz byc silna choc to takie trudne,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik21
Witaj ewik78. Mam bardzo podobną sytuację do Ciebie dlatego wiem jak się czujesz. Też nie mam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać. Pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,widze ze wakacje sprzyjaja zawieraniu nowych znajomosci i przyjaźni bo jest tu nas coraz mniej,choc sa i nowe osoby,ktore witam serdecznie.........i pamietajcie codziennie patrzcie na swiat jakbyscie go ogladaly poraz pierwszy...wtedy swiat bedzie piekniejszy...bo gdy serce Wasze placze nie poddawajcie sie rozpaczy...bo me sece jest przy Was w kazdej...a po kazdej nocy przychodzi dzien, a po smutku radosc...tak to juz jest na tym swiecie...pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
witam cieplutko i slonecznie choc pogoda u mnie do d**y ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edita Gomel
ewik78!!!!! przepięknie wyglądasz :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila30
Czuję sie samotna bo od niedawna mieszkam w łodzi brakuje mi tu ludzi z którymi mozna sie spotkac porozmawiac brakuje bratniej duszy. mam mojego mezczyzne i jestem szczesliwa ale na kawe nie ma z kim isc i poplotkowac. moze znajdzie sie tu jakas samotna dusza z łodzi otwarta na przyjazn. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
witaj leila30 troche rozumiem co chujesz ja jestem samotna nie mam tego jedynego i choc mam rodzine ktora kocham to tak naprawde jestem samotna pozdrawiam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
mialo byc czujesz hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila30
witaj dzunik. a ty skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
witaj leila30 ja podlasie a dokladniej bialystok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) co słychac? jak mineła niedziela? Pozdrawiam i życze miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leila 30 Ja jestem z Łodzi i pisalam tu kiedyś . Teraz zabardzo niemam czasu ale będe na forum po 21.00 . Gdybyś chciała wiedzieć coś więcej - napisz . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila30
witaj wolfik. ciesze sie ze jestes z łodzi. chetnie z toba pogadam bo ciągle czuje sie tu zagubiona. mysle ze moglabys mi w paru sprawach doradzic.nie wiem czy uda nam sie spotkac na tym forum ale moze mogłabys napisac pare słów na maila. byłoby fajnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila30
wolfik przeczytałam wszystkie twoje wpisy na tym forum i troche mi smutno. mam nadzieje ze jest juz lepiej w twoim małżenstwie bo z tego co pisałas to twój mąż byl po prostu uzalezniony od tej gry i dlatego wasz związek wygladał tak jak wygladał. ja ten etap nieszczesc mam za sobą. jestem po rozwodzie i w koncu szczesliwa. i tez mam synka 7 lat. trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Kobietki i Panów również, nie jestem samotna, mam faceta, ale z chęcią będę uczestniczyła w waszym forum ( jeśli zgodzicie się :) ) może czasem w czymś Wam pomogę ?? pracuję przez wakacje przed komputerem i mam przez to mnostwo czasu na wizyty na kafe :) Mam 22 lata, jestem z reguły wesoła, lubię słuchać i zawsze próbuje pomóc.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do leila30 . Widzisz,jeżeli chodzi o moje małżeństwo to jest róźnie . Gra owszem widnieje caly czas na monitorze , nawet \"osad \" przybyło i jagby tego bylo malo to mój mąz stracił pracę z przyczyn niezależnych od niego. Chodziło o lokal . Na tą chwilę postanowił sam \"otworzyć działalność gospodarczą\" - wkońcu dorósł i zmądrzał do tego co też sam stwierdził . JA - owszem trzymam za niego kciuki , a jeżeli chodzi o grę to .................to chyba przyzwyczaiłam się już . Teraz mniej czasu spędza przed komputerem ze względu na pracę . Ja bede po 21.00 i jeszcze coś nabazgrze . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila30
wolfik to dobrze ze jest miedzy wami lepiej a jesli chodzi o problemy z praca to znam to az za dobrze. próbuje cos znaleźć w łodzi na razie ze srednim skutkiem. a ty pracujessz czy zajmujesz sie synkiem? mam nadzieje ze kiedys uda sie normalnie pogadac . masz moze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,widze ze nawiazała sie kolejna przyjaźń :),no dobrze moze to za duże słowo powiedzmy znajomosc oby tak dalej topik spełnia swoja role i tak trzymac ;) miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witaj kingga,tak to już jest w tym życiu,niby w koło tyle znajomych ludzi,ale wciaz odczowamy jakaś dziwna pustke,może to dzisiejszy pośpiech,pogoń za czymś tak nas oddala od kontaktu z innymi,a może poprostu zagubiliśmy sie w wirze codziennosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×