Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Lazuria:)....dzięki Wodnik.... :) Pionek....powiedziałam,że mam kontakt TYLKO z Wodnikiem.Nie dotarło chyba.Prosisz go o mój adres @,wstawiasz jakieś serca.....Daj sobie spokój,ok? W Bydgoszczy na pewno znajdziesz jakąś pokrewną duszę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że nie będę musiała :) Kochany jesteś i wiesz dlaczego... ;)👄 Reszta na \"prywatnym terenie\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby coś to moge Ci pomóc w tłumaczeniu innym osobom co to znaczą słowa "tylko z nim", "daj sobie spokój" :) wiem, impulsywny jestem... ale nie bez przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję👄ale mam nadzieję,że już nie trzeba będzie nic tłumaczyć i że dotarły te dwa wyrażenia... Wodnik...mamy na priv milsze tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka74
Cześć.. mieszkam w okolicach Warszawy, może ktoś chce czasem pogadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka74
Mąż znalazł sobie inną, mamy dwoje dzieci. Może ktoś podpowie jak radzić sobie z tą samotnością w czterech ścianach i bólem w sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona_25
hej Jestem obecnie mieszkanka Torunia i zamierzam tu zostać ponieważ mam tu prace i narzeczonego z tego miasta Nie mam tutaj znajomych gdyż mieskszkam od roku moj przyszły maż ma niestety samych kolegów kawalerów i spotykaja sie beze mnie Gdyby ktos był chetny zapraszam do rozmowy Mam 25 lat i jestem zdrowo zakręecona Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Mieszkam w Gdyni i szukam przyjaciółki, która wiedząc o mnie wszystko nie wykorzysta tego przeciwko mnie. Ja jestem naprawde normalna!!! A w zasadzie to ciężko stwierdzić na pewno... Nie szukam faceta, bo mam wspaniałego! Jestem za to łatwowierna i za wszelką cenę probuję pomagać ludziom, co przeważnie obraca się przeciw - zupełnie niedorzeczne Chciałabym móc znowu uwierzyć w przyjaźn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobinka
czuję,że moje małżeństwo się rozpada. nie mam przyjaciól, nie mam się z kim podzielić się swoimi problemami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka33
mrówka wiem co czujesz tez zostałam sama ale jakos powoli zaczynam normalnie funkcjonowac wiesz na to potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny duch
\"samotnosc jest cenną wolności\" to zdanie od dawna zalega mi w pamieci.. jestem wolnym duchem zawsze bylam i zauwazylam ze jest to przyczyna mojej samotnosci.wiec mozna powiedziec ze na wlasne zyczenie. Cale zycie uciekam przed stabilizacja przed nuda i normalnoscia. i wiecie co? przez ostanie pare dobrych lat zmienialam miejsce zamieszkania srednio dwa razy do roku (wliczajac rozne miejsca na swiecie). To spowodowalo ze kompletnie nie mam nikogo kto moglby mnie zrozumiec. pewnie chce uslyszec slowa krytyki! bardzo tego chce! lecz moi znajomi garstka tych ktorzy tkwia przy mnie tyko dlatego ze dostaja ode mnie kartki i emaile zamiast potargac moje mysli dziwia sie ze jest mi z tym zle. a jest. chcialabym stabilizacji ale sie boje. boje sie wlasnie tego o czym wy piszecie. maz dzieci praca! ale to przeciez musi byc fantastyczne! bo czy patrzac na to z drugiej strony dzieci i maz nie jest to cel naszego zycia ? wydaje mi sie ze bardzo czesto nie umiemy szanowac tego co mamy. ja nie mam nic poza milionem zdjec i przezyciami ktorymi nie moge sie z nikim podzielic. przepraszam jesli to nudne co pisze i wybaczcie pisze to zeby sama siebie zrozumiec......dzieki \"naces y vives solo\" - rodzimy sie i umieramy w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik 👄miło Cię tutaj widzieć ;) To prawda.....czas leczy rany,choć w danym momencie kiedy ktoś cierpi małe to dla niego pocieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicyjna
czy naprawde mozna znaleźć tu przyjaźn?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicyjna
mysle ze tu mi łatwiej bedzie otworzyć serce i mysli :) tak jak zrobił to wolny duch 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicyjna
ale nie mozna wykluczyc znalezienia kogoś kto pozwoli nam inaczej spojrzec na otaczającą nas rzeczywistosc moze czasem o czymś zapomniec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicyjna
rzeczywistość zawsze bywa brutalna :) tego nie uniknie nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionek w grze
Zostawiam....👄 dla ipssy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×