Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość dzunik
Dziedoberek spiochy kawa czeka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witam,oj chyba zaspałam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
Witaj spiochu :) troszeczke ale to nic najwyzej wypije jeszcze jedna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
miło mi ze się tak poświecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
Naprawde zadne poswiecenie poprostu przyda mi sie druga kawa bo jakas taka spiaca jestem,jak minela Niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
niedziela minęła bardzo miło,mieliśmy piknik na powitanie wakacji,dobra muzyka,piwko z soczkiem,zabawy i konkursy dla dzieciaków,troche się rozerwałam,ale dzis niestety szara zeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
tylko pozazdroscic u mnie tylko zeczywistosc,ale niedlugo bede miala troche weselej bo przyjezdza siostra z dziecmi na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ja dziś mam u siebie czteroletnią siostrzenice,czeka mnie pewnie cały dzień na placu zabaw,troche się odzwyczaiłam bo moje dziewczynki juz samodzielne, życze wszystkim miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA-ONA
sips ja wrociłam z urlopu był bardzo ciekawy a raczej pouczajacy faceci sa jak dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, sorry za przerwe , ale wyjechałam na weekend, trochę aby pomyslec i trochę aby się wziąść w garść, no i chyba chyba ( nie zapeszać) czarne chmury oddaliły się. Co do wagi to ja chyba pasuje, ciąże i dzieci nie pomogly mi w rzuceniu kilogramów tylko dodały (i to ładnie). Zamówiłam sabie teraz jakąs ksiązkę o diecie francuskiej -proteinowej i myślę ze może mi sie uda, hahah a tym czasem sobie podjadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
Dzien doberek wszystkim spiochom ja znowu pierwsza :):) ale to nic .Dzisiaj czeka mnie maly remoncik pokoju jednak jestem w dobrym humorku bo jak sobie pomysle ze po tym wszystkim bedzie czysto i ladnie to nawet balagan mi nie przeszkadza.Tak wiec zycze milego dnia i do jutra :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,Samotna-ona masz racje faceci to dzieci,tylko z roku na rok mają coraz droższe zabawki hihi,ciesze sie że miałaś udany a raczej jak to określiłaś pouczający urlop, eti331 witam po przerwie,będe trzymac kciuki aby te czarne chury z którymi sie uporałaś nigdy Cię nie odnalazły, dzunik,mam nadzieje ze szybko uporasz się z remontem,ja dopiero będe odnawiac pokoik pod koniec lipca,ale troche mnie to martwi bo to generalka wiec zrywam wszystko,łącznie z tynkami, pozdrawiam wszystkich cieplutko,miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No to nie zazdroszczę ja miałam remont generalny niedawno, MASAKRA !!!! Na szczeście juz sie skończył, tylko drobne wykonczenia zostały, cały czas cos tam dłubie jeszcze. Ale jutro przywozą mi wrescie zamówiona sofke i foteliki, bede sie mogła wylegiwać wygodnie, szkoda ze sama.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja troche tęsknię za remontami juz od dwóch lat nie remontowalam hihih. Duża hela, ah na tych sofach sobie wypoczniesz i poczekasz az \"książe \"się zjawi, moja znajoma miała teorie, że im dłużej się czeka tym książe bedzie fajniejszy, takie tam babskie gadanie, ale ja w to wierzyłam, mi się sprawdziło. Życzę aby zjawił się w odpowiednim czasie. Sips dzieki za dobre slowa. Dzunik postaram sie jutro was obudzić, zobaczymy . U mnie leje deszcz, pogoda beznadziejna brbrbrbr. chyba cos poczytam, papappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KhaerN
hej eti331 naprawde nie ma czego zazdroscic z tymi remontami ja swoj ciagne dopiero od 2 tygodni a mam juz serdecznie dosc ! wszystko sie sypie wali i kurzy, koszta rosna wciaz (bo co chwil cos nowego wyskakuje) a termin tez oddala sie w nieskonczonosc ... p.s. jakbys chciala pomoc to serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,no teraz to ja już mam stracha przed tym remontem,wystraszyłyście mnie na dobre hihi............ a tak poważnie to zawsze licze się z tym że będą dodatkowe koszty,bo zawsze coś trzeba dokupic,ale miejmy nadzieje że się uda,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak miałam obudzić koleżanki i znowu praca mnie pochłonęła. KhaerN , gdybym mogła porzucić swoje życie i obowiązki choć na tydzień to pewnie bym ci pomogła, w remontach podoba mi się efekt końcowy. zobaczysz ze później bedziesz zadowolona, choć o fachowców dziś trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
Dzien doberek:) remoncik zakonczyl sie sukcesem i jestem zadowolona z koncowego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
KhaerN podaj adres a zbiezemy ekipe i zobaczysz szybko sie z tym remontem u Ciebie:).Pozdrawiam i zycze milego dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
czesc, czy ja mogę zapisac się do ekipy remontowej,może czegoś sie naucze hihi dzunikjak Ty to zrobiłaś że tak szybko zakończyłaś remont i to z sukcesem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
sips no jasne ze mozesz kazda para rak sie przyda,tak jak juz wspomnialam to byl tylko malutki remoncik wiec to nic wielkiego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
dzięki,miło że zostałam przyjęta hihi, a tak z innej beczki,czy u Was też dziś taka duchota? bo u mnie co jakiś czas przechodzą burze a potem wychodzi słoneczko i robi się straszna parówa,trudno to wytrzymac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1176
Cześć, jestem nowa. Mam 32 lata i jestem po rozwodzie,bezdzietna.W ogóle mam wrażenie że moje zycie to jeden ponury żart.Nie mam przyjaciól, a na znajomych wiele razy się zawiodłam. Jestem im tylko potrzebna gdy coś chcą.Nie mam już siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna-ona
zuza 1176 i nie bedziesz miała znajomych czy przyjaciólek one sie beda bały o swoich facetow ty jestes juz wolna wiec ktowie? chociaz ty o tym nie mysilisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1176
Do samotna ona Wiesz, ja myśle że nie zawsze o to chodzi. Moim zdaniem to ludzie sa po prostu bardzo interesowni i chętnie się przyjaźnia jeśli widzą w tym jakiś cel, ale jak powiem dosyć to znajomość się urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka20Lat
Hey ja nie czuje sie samotna, to nie nalezy do moich problemow. Czuje sie znudzona i cierpie na brak towarzystwa. Ludzi, ktorych spotykam na swojej drodze, maja wlasne swiaty szczelnie zamkniete lub sa toksyczni i dzialaja na mnie jak trucizna. Zawsze mialam problem z poukladaniem mojego zycia, zeby wszystko bylo na swoim miejscu/. Teraz kiedy jest dobrze, bo studiuje, udalo mi sie znalezc tam gdzie zawsze marzylam by byc, nie mam znajomych. Zupelnie ierozumiem, czy musi byc tak, ze nie mozna miec wszystkiego? Codziennie rano sie budze i zastanawiam co mam zrobic, zeby zmienic ta rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
Witam wszystkich:) i jak tu czytam to ominela mnie fajna imprezka, ale mi sie to czesto zdaza,mam nadzieje ze nastepnym razem mi sie uda byc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
Zartowalam oczywiscie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunik
Dzien dobry wstajemy sniadanko i kawa czeka kto ma ochote:) Witam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×