Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość karrotka
dołączę do Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
hej karrotka :) a czemu masz taką smutną minke? aż tak bardzo dokucza Ci samotnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojakco
Witam wszystkich:) Znalazłam się tu, bo samotność strasznie mi doskiwiera. Tak na codzień nie jest źle, ale najgorsze są samotne weekendy. Mieszkam w małym mieście, w północnowschodniej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam kolejną osobe cojakco,chyba większośc z nas ma ten sam problem :(,bo jak piszesz w tygodniu jakos ten czas szybciej płynie i nie odczówamy tej samotnosci aż tak dotkliwie,ale te weekendy. Mam nadzieje ze znajdziemy kilka tematów do poklikania,pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,trzymajcie się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrotka
Witam Was ponownie. Dokładnie ta weekendowa pustka. Smutek przytłacza wtedy, a może to samotność po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrotka
nie do końca tak jest, łóżko to mój najlepszy przyjaciel:) w nim chowam się przed złem dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
mo może i masz racje karrotko,ale gdzie jak nie w swoim kochanym,ciepłym łożeczku najwiecej myśli przychodzi Ci do głowy nie koniecznie tych złych,bo napewo sa i dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrotka
najwiecej złych myśli przychodzi mi do głowy jak jem sama śniadanie, obiad, kolacje, nie wspomnę o samotnym spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
no to faktycznie nie zazdroszcze,musisz byc bardzo samotna,jestes zupełnie sama nie masz nikogo,komu możesz opowiedziec o swoich troskach dnia codziennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrotka
na to wygląda że tak jest :( ale nie potrzebuje wspołczucia, to nie ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,karrotka nie chciałam Cie urazic tak jakos wyszło,przepraszam,czasami słowa nie odzwierciedlaja dokładnie tego co si e chce wyrazic pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly_wodnik
ipssa4..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipssa4.... 👄 tamten oczko wyżej to też ja... po prostu źle wpisałem swój nick i nie poprosiło mnie o hasło tylko wysłało wypowiedź jako gość niezalogowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipsso4... masz racje 👄 już poprawiłem swoje "maly" na "mały" dawno... dawno... masz rację... trzeba znów dać o sobie znać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniały mi się moje początki w tym temacie... :) gdybym miał dziś bardziej melancholijny nastrój to zapewne łezka w oku by mi się zakręciła... ;-) jednak w dzisiejszym wypadku tylko na serduszku zrobiło mi się cieplej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło na serduszku.....:) Ja również doświadczyłam tego uczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×