Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Piszcie ile macie lat
bo trzydziestoparoletnia mezatka to raczej tak srednio sie dogada z dwudziestolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszcie ile macie lat
bo sa duze roznice, a wiadomo,ze zamezna trzydziestoparolatka a dwudziestoletnia studentka, to troche roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia1909
Wiek nie zawsze ma aż takie duże znaczenie jak się wydaje :) 23 l., studentka:) co przecież nic nie zmienia :) Gdańsk, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie zgodze sie z tym wiekiem...mam 22 lata,dwojke cudnych szkrabow,meza i pełno przezyc za soba...zawsze jest o czym porozmawiac,a dwa,ze ne nawet z ludzmi w swoim wieku nie idzie znalesc tematu...trzeba poprostu znalesc bratnia dusze,a nie zrazac sie wiekiem...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie zgodze sie z tym wiekiem...mam 22 lata,dwojke cudnych szkrabow,meza i pełno przezyc za soba...zawsze jest o czym porozmawiac,a dwa,ze ne nawet z ludzmi w swoim wieku nie idzie znalesc tematu...trzeba poprostu znalesc bratnia dusze,a nie zrazac sie wiekiem...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak sobie popłacze
troche, bo mam dolinę, że jestem już stara i zauważam zmarszczki i w ogole jestem do dupy. Czuje się samotna i nieszczęśliwa i proszę nie opieprzajcie mnie bo każdy ma prawo mieć gorszy dzień, tylko może któraś ze mną popłacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia1909
z chęcią z Tobą popłacze.. jeśli oczywiście nie przeraża Cię mój wiek jak niektórych.. gg 10290991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupole
nie beczec mi tu, a wiekowo to ja mam ponad 30 lat a lepiej sie dogaduje ze starszymi od siebie kobietkami. Nie dolowac, od czegos trzeba zaczac, przeciez nikt nikogo o szczegolowe CV nie prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia434
cześc ja mam 32 lata mam córke pietnastoletnia i meza alkoholika nie moge sie z nim rozstac bo boje sie ze nie dam sobie rady finansowo poradzcie co robic piszcie na moje gg 13264002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silbermond05
Hallo Maryniu 434 nie mam gg ale ICQ 487401085 napisz ja 15 lat zylam z alkoholikiem i tez sie balam i ciagle dawalam szanse i wierzylam w cos czego nie ma bede sie naprawde cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia88now
niedawno stracilam serdeczna przyjacolke, czuje sie czasem samotnie, chcialabym poznac kogos z kim moglabym czasem sie spotkac, mieszkam w malopolsce, lat 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiór...zgłaszam się na kawkę. Czarnula77, Avir, Aga105 bardzo chętnie chętnie się z Wami spotkam. może przed świętami nie damy rady, wiadomo każdy rzuca się w wir świątecznych porządków, zakupów ale po świętach jak najbardziej :) czy są tu jeszcze jakieś dziewczyny z Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avir
ok, czemu nie :) zawsze jestem chętna! tylko proszę o kontakt na maila, bo jestem czasem dość zabiegana... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie skąd jesteście...
..ja z Krakowa, juz 40echa. Niestety nie cierpię na nadmiar przyjaciół, bardzo chetnie poznalabym kogos, z kim mozna i pomeilowac i spotkać sie na kawce- w końcu komputer to nie wszystko;)A moze mozna by tez z kimś wyskoczyć do fitnessu albo do teatru...? Piszcie, odpowiem na kazdego maila:) myszkameister@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie skąd jesteście...
..ja z Krakowa, juz 40echa. Niestety nie cierpię na nadmiar przyjaciół, bardzo chetnie poznalabym kogos, z kim mozna i pomeilowac i spotkać sie na kawce- w końcu komputer to nie wszystko;)A moze mozna by tez z kimś wyskoczyć do fitnessu albo do teatru...? Piszcie, odpowiem na kazdego maila:) myszkameister@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie skąd jesteście...
...oczywiście końcówka: gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek**
hej dziewcyzny piszcie na gg 6879161 czekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka25
Ja mam 25 lat, czuję się strasznie samotna i moje przygnębienie pogłebia się z dnia na dzień. Jest tu ktoś z Torunia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka ja mieszkam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka25
a gdzie? i ile masz lat ? :) Fajnie, że jesteś blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Najważniejsze to być zawsze blisko, nieprawdaż?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka25
tak, czuję waszą bliskość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia1909
Tak... też ją czuję.. to cudowne uczucie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam , dawno niepisałam bo jakoś było OK - lecz teraz znowu wszystko sie schrzaniło i jest mi bardzo smutno i odczuwam pustke , żal , samotność itp. ...... dołek totalny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia1909
Jeżeli masz ochotę popiszemy, moje gg 10290991, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Może ktoś do mnie skrobnie?...;) gdzie mieszkasz truskawko?... pozdrawiam z Krakowa wszystkie bliskie sobie istotki:) myszkameister@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jubyy
Nie wierzę już w miłość- nie ma jej, nie istnieje ! Nie wierzę w ludzi , ani w przyjaciół \"człowiek z człowiekiem wagon soli zje i go nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liducha33
Przylanczam sie do was.Tez brakuje mi bratniej duszy.Moja przyjaciolka wlasnie mnie oposcila dla swej nowej przyjaciolki.To boli bardzo boli.Jakby nie mogla miec dwoch przyjaciolek.No niestety ona musi miec wylacznosc na swoja przyjazn a tak moze i ja bym zostala przyjaciolka jej przyjaciolki.Jesli ktos jest z Gliwic to niech sie odezwie.Mam 37 lat meza dzieci prace studia i nawet psa lecz brak mi bratniej duszy:((( Moj adres lidziorek@wp.pl GG 2451222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×