Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość gość
Ewagom,Ty masz dom pełen ludzi,a u mnie nas troje,niby wszytko dobrze,mam dom,męża,syna,ale jestem samotna.Nie mam bliskiej koleżanki,a właściwie mam jedna,rzadko się spotykamy,bo ona często wyjeżdża,zwłaszcza latem.Nie mam z kim pogadać,pośmiać się,wyżalić.... Pewnie,że warto coś zmienić,zmiany podobno wychodzą na lepsze. Skąd jesteś,ja mieszkam w okolicach Grudziądza. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość slopu
siedze na szkoleniu i nic nie umiem , pakaren i pisze na forum samotnos hahhahhahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość slopu
jestem i czuje sie samotny ale nie cierpie juz , pakaren hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość.Mieszkam w Sosnowcu mam męża dwoje dzieci i pieska który ze wszystkich domowników naprawdę mnie kocha i wysłucha ale z nim sobie nie porozmawiam a bardzo mi tego brakuje ale boję się że nie znajdę życzliwej osoby i że zawiodę się kolejny raz .Dziwię się sama sobie że wypisuję takie rzeczy ale może będzie trochę lżej na duszy jak pogadam z kimś nie znajomym.Miło że ktoś się do mnie odezwał jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadgamaya
Mi ostatnio poczucie samotności, z pewnego powodu, dało solidnie w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy maja mnie w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadgamaya
"wszyscy maja mnie w ... " why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3001
TRZY TYSIĄCE PIERWSZY WPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej nudy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego piszecie że wszyscy mają was gdzieś to nie prawda ta strona jest właśnie po to żeby nie czuć się samotnym i opuszczonym jesteśmy po to żeby zawierać nowe znajomości i przyjażnie i nikt tutaj nie powinien czuć się samotny,tak mi się wydaje chyba że jestem w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja również jestem samotna choć to zależy co kto przez to rozumie. Mam 28 lat, mieszkam w Lublinie, studiuję zaocznie, szukam pracy, od roku jestem szczęśliwą mężatką a jednak nie wszystko jest ok. Brakuje mi koleżanki czy przyjaciółki z którą mogłabym pójść na kawę, pogadać. Starzy znajomi wykruszyli się, każdy ma swoje sprawy i swoje życie, ludzi z którymi studiuję także mają już wszystko poukładane. Tylko ze mnie jakaś taka sierota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czy liczysz na przyjaźń w realu czy netową ...... ale zawsze można tu kogoś ciekawego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam samotne duszyczki.Czy zastanowiliście się dlaczego dokucza wam samotność? Oto moja odpowiedź,albo wy jesteście biedni,a wasi znajomi bogaci,albo odwrotnie,albo nie jesteście na tyle bogaci aby mieć bogate towarzystwo.Czytam to forum i mam wrażenie jak bym siedział na amerykańskim filmie,nikt nie pracuje,a żyją w luksusie.Niestety ale to brak kasy wpycha nas w samotność.Z biednym o czym rozmawiać.Chyba że w internecie ktoś przedstawi się jako zamożny.Też kiedyś chciałem porozmawiać z kimś,ale robić z siebie durnia to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając Wasze wypowiedzi czuję się jak główny bohater "Fightclub" który chodził na spotkania terapeutyczne dla ludzi ciężko i śmiertelnie chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się tak czuć bo samotność to ciężka a czasem nawet śmiertelna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatact19
witam poszukuje koleżanki z Kielc lub okolic ja mam 29 lat jestem mezatka mam 2 dzieci ale czasami niemam z kim porozmawiać o zwykłych rzeczach czy nawet z kims się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nudzi się kobiecie po 40-ce i ma ochotę poklikac z facetem w odpowiednim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł888888
Hej. Jest ktoś z Warszawy lub okolic i chciałby porozmawiać, pójść na spacer, piwo, rower? Fajny, pozytywnie nastawiony M26 :) paul.joyeux @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioka
Mój problem - jak w tytule wątku. Człowiek nie jest stworzony do życia w samotności i mało kto żyjąc całkiem sam potrafi czuć swoją siłę i radość. Mam 46 lat, jestem z Rzeszowa, może jest ktoś kto chciałby się spotkać, wspólnie pójść na spacer, do kina,pogadać ? asioka108@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Samotny facet 30+ chętnie porozmawiam z fajną kobietą. Moje gg 48557273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacieWww.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecin_szukam
Szukam przyjaciółki ze Szczecina do wspólnych wyjść, siłownia, miasto, imprezy, zakupy itd. numer gg 45609399

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam znajomych 30+ z okolic Piły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin_szukam ja też jestem ze Szczecina :) jak masz ochotę to pisz na katarina455@wp.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Ja wolny,samotny facet 40+,tez dokucza mi samotnosc.Chetnie zaprzyjaznie sie z kobieta w wieku 40-65 lat. SLASK,MALOPOLSKA. sms na nr.500330172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz gg? Nie podaje obcym tel... :) skąd jesteś gosciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam gg.Jestem z okolic Katowic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny Warszawa 30+ chętnie popisze o wszystkim i o niczym. Szukam bratniej duszy, koleżanki, przyjacióki. gg51947066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu jakas samotna pani ze Slaska do przyjazni,spotkania sie?Ja samotny 44-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×