Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość gość
Witam poznam przyjaciółkę na dobre i złe mariusz40l mieszkam w UK Adres e_mail elewacjeuk@Gmail.com Jeśli jesteś samotna szukasz kogoś z kim będziesz mogła porozmawiać o wszystkim zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilis
Hej. Jestem z Białegostoku i mam 26 lat. Nie szukam miłości, ani przygód. Szukam kogoś do popisania, ewentualnie wyjścia na piwo. Może jest w Białym jakaś dziewczyna, która czuje się samotna i tak jak ja nie potrafi łatwo nawiązywać nowych znajomości. Piszcie: minilis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam koleżanki/przyjaciołki z Torunia na wspólne wyjścia,piwko,imprezy,na zakupy i kawę:)Jestem po 30 ,otwarta,uwielbiam się smiać i plotkować:P umiem słuchać i doradzać:) czekam na maile:) nowa7121@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, wszystkim samotnym. Jestem dziewczyną po 40 , szukam przyjaciela lub przyjaciółki z okolic Redy .Nie chcę już być sama : ( Piszcie na gg52016136 , czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kolezanek z opola lub okolic. Jestem wesołą 40 stolatką, która nie może usiedzieć w domu. Chętnie spotkam się na kawkę czy herbatkę podaję gg 49480555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,szukam przyjaciol do pogadania,wyjscia na kawe,do kino itp . Jestem 30+ i ostatnio wiele zlego mnie spotkalo przy czym okazalo sie ze nawet rodzina potrafi dobic czlowieka. Chce w koncu zaczac cieszyc sie zyciem i odwrocic zly los. Mam dzieci ale one nie zastapia przyjaciol z ktorymi mozna o wszystkim pogadac.moje gg 52053518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa Tu jakies osoby z UK?Moj email:quatro279@wp.pl.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny popisze,zaprzyjaznie sie z samotna Pania 40-68 lat.Ja sympatyczny lat 40+. SLASK.Moj email: krukx_808@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,szukam koleżanki do rozmowy,wspólnych wyjść na kawę,mieszkam niedaleko Torunia,mam 47 lat.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam fajnych ludzi z ok Katowic, Tarn Gor,ja 32 lata nr gg 5168008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta to fatalny czas dla samotnych. Mam już dość bycia samą. Jestem z Podkarpacia. Mam 42 lata. Moze porozmawiamy. aginaj123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to już wszyscy samotni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratt Pitt
witam poznam Kobiete dziewczyne z Olsztyna lub woj warminsko mazurskiego w wieku 23-32 lata ,ja lat 27 wysoki przystojny szatyn ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratt Pitt
witam poznam Kobiete dziewczyne z Olsztyna lub woj warminsko mazurskiego w wieku 23-32 lata ,ja lat 27 wysoki przystojny szatyn ,pozdrawiam Moj nr gg 8340496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Chetnie poznam jakas kolezanke z Raciborza i okolic. Mam 20lat. Pisac na sweetdreams.9@o2.pl Pozdrawiam i czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czuję się samotna. Mam męża i dziecko ale brakuje mi bratniej duszy, koleżanki z którą mogłabym pogadać tak od serca. Spotkać się raz na jakiś czas, nawet przenocować, jeżeli z innego miasta. Jestem z Warszawy i chętnie poznam koleżankę, ktora jest w podobnej sytuacji może być w innym mieście. Fajnie jak dzieciaki mogłyby się razem pobawić a my poplotkować przy kawce czy winku, wyjechać razem z rodzinką na weekend czy wakacje. Jestem osobą towarzyską, spragnioną kontaktu z ludźmi, lubię spontaniczne wypady w wesołym gronie. Mam 35lat i synka 5 lat. Szukamy znajomych:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gosc ja tez szukam bratniej duszy.Jestem z okolic Poznania. Mam 36lat meza i dzieci. Starsze maja swoje zajecia a ja sama z maluda roczna. Maz pracuje,malo go w domu. Czuje sie samotna. Brakuje mi przyjaciolki z ktora moglabym pogadac,posmiac sie,spotkac na kawce,czy gdzies razem wyjsc. Odleglosc nie jest az tak istotna bo uwazam ze dla prawdziwej przyjazni mozna pokonac te kilometry :-) . Pozatym cale lato przejezdzilam do Warszawy do corki wiec jednak mozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dla mnie też odległość nie jest istotna. Są telefony, Internet itp. A może nawet fajniej bo można się odwiedzać:-))) w wakacje, ferie czy długie weekendy. Napisz coś o sobie co lubisz robić, czym się zajmujesz. W jakim wieku są Twoje dzieciaczki. Ja tak jak napisalam jestem z pod Warszawy. Mam 35 lat , męża i 5 letniego synka. Obecnie pracuje jako sprzedawca w butiku. Uwielbiam ludzi, spontaniczne wypady, lubię czerpać radość z życia. Podróże w fajnym towarzystwie. Ale brakuje mi wlasnie takiej bratniej duszy, kogoś z kim można pogadać i pomilczeć, pośmiać się i popłakać, wypić kawę i piwko, wyjść na spacer i potańczyć. Mam kilku znajomych miejscowych z ktorymi czasem się spotykam ale jakoś nie mogę z nikim się tak zaprzyjaźnić na maksa. Ja wiem że ludzie mają swoje rodziny, problemy i kazdy zamyka się w tym swoim świecie ale ja uważam że trzeba czasem wyjść z tego świata i otworzyć się na ludzi bo jesteśmy za młodzi żeby w domu się zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Mam 48 lat,męża,syna,jestem z okolic Torunia i strasznie samotna.Lubię ludzi,nie chcę siedzieć sama w domu,pracuję,ale po pracy nie mam z kim wyjść na kawę,porozmawiać,pośmiać się,nawet zadzwonić do kogoś.Może jest ktoś tak samotny jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz do mnie na gg 49480555. Jestem mężatką z opolskiego. Też mi brakuje bratniej duszy do pogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem łukasz i mam 21 lat . Chetnie poznalbym fajnych ludzi z ktorymi mozna pogadac o wszystki . piszcie na smc1800@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciajka
Witam, jestem ze Śląska, mam faceta, sporo znajomych, dużą rodzinę, a czuję się coraz bardziej samotna. Ciężko mi rozmawiać o swoich problemach, a jeśli już zdobędę się na odwagę i próbuję coś z siebie wydusić to spotykam się z niezrozumieniem, wtedy czuję się jak bym byłą przeźroczysta, niewidoczna... Gdyby nie praca to całkiem bym zwariowała... Tyle ludzi wokół mnie a jakby ich nie było.. Jeśli ktoś chce pogadać to proszę się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckwacz
Paciajka moze ccesz ze mna pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciajka
mckwacz, nawet nie wiesz jak się cieszę że ktoś w ogóle odpowiedział na mojego posta :) oczywiście z chęcią z Tobą porozmawiam. Zajrzałam na to forum po raz pierwszy chyba, da się tu jakoś porozmawiać tak nie na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckwacz
chyba sie tak nie da ale jak chcesz pogadac to pisz na smc1800@gmail.com zawsze odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska taśka
Wszyscy piszecie , że jesteście samotni a nikt do nikogo nie napisze. Ja już na tym forum trzy razy się oglaszalam. Odpisywałam. Nie jesteście zainteresowani to po co to wszystko. Myślałam,że naprawde jesteście samotni. 45 lat. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Kaska taśka bardzo chętnie napiszę do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckwacz
kaska taska jak chcesz to napisz do mnie chetnie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×