Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość ximer
a zjakich okolic jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ximer
goścangie z jakich okolic jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejk2
Też chętnie z kimś porozmawiam. Jak ktoś ma teraz czas, zapraszam na http://szybkiczat.pl . Czekam przed kamerką ale chce pogadać w normalny sposób! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Bytom, Zabrze, Gliwice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGadu_gg
Hej! Facet 33 lata, po zyciowych perypetiach.... wlkp... zapraszam... ga*du 37360562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna11
zamiast siedziec w swoich miastach - sami, smutni "wyjdźcie do ludzi", pojedzcie gdzieś na weekend. nie wiecie ilu lludzi jest w podobnej sytuacji. sama podróż pociągiem to okazja do poznania kogoś :) zafundujcie sobie spa - relax. ucieknijcie po prostu i nabierzcie dystansu... ja mogę osobiscie polecić zakopane i nosalowy dwór. po takim weekendzie nabierzecie siły, wigoru i chęci do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ximer
ja zabrze może jakieś spotkanie?? albo po piszemy pw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam faceta 40 "plus" (wolnego!), inteligentnego o szerokiej wiedzy- do dyskusji na różne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Ximer , poproszę o kontakt. Porozmawiamy i zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zapraszam faceta 40 "plus" (wolnego!), inteligentnego o szerokiej wiedzy- do dyskusji na różne tematy. " Jestem prawie idealny do tego:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny Księżyc-wczoraj -"Jestem prawie idealny do tego" Tobą akuratnie nie jestem zainteresowana, bo na Kafeterii, gdzie tylko otworzyć lodówkę- wypada z niej "Czarny Księżyc". Czytając Twoje wypowiedzi na topikach Kafeterii postrzegam Cię jako niesympatycznego gościa. Chyba coś w tym jest, bo na tyle czasu, co tu wysiadujesz to już dawno znalazłaby się chętna do dłuższego pogadania z Tobą na "privie". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ximer
Goścagine podaj maila prosze, to coś po piszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Landrynaaa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ximer
gośćagine a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Jestem po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ximer
ja troce przed :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ximer dziś - piszę jako tzw. "osoba trzecia"- czy to ma jakiś znaczenie, że Ty jesteś "przed" a ona "po"? POZNAJCIE SIĘ!!! Pozdrawiam Was oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czarny Księżyc-wczoraj -"Jestem prawie idealny do tego" Tobą akuratnie nie jestem zainteresowana, bo na Kafeterii, gdzie tylko otworzyć lodówkę- wypada z niej "Czarny Księżyc". Czytając Twoje wypowiedzi na topikach Kafeterii postrzegam Cię jako niesympatycznego gościa. Chyba coś w tym jest, bo na tyle czasu, co tu wysiadujesz to już dawno znalazłaby się chętna do dłuższego pogadania z Tobą na "privie". Pozdrawiam. " Ja jestem bardzo sympatyczny:D.Nie wiem czemu twierdzisz że jestem niesympatyczny:O.Tylko problem w tym że jestem wybredny:O.Tu są moje wymogi dotyczące podrywu z tym że nie jest komplet dopuszczalnych dat urodzenia: http://f.kafeteria.pl/temat/f4/szukam-chetnych-ktore-chca-mnie-posiasc-p_6652668/2 .Czy jesteś chociaż w podobnym wieku czy jednak sporo młodsza:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Ximer, po kiego grzyba chciałeś ode mnie kontakt jak i tak nie napisałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćAngie dziś - faceci tacy są i nie można się po nich spodziewać niczego dobrego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie którzy faceci pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Kobiety też pracują i to zazwyczaj na dwóch etatach bo robota w domu sama się nie zrobi :o Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angie- dobrze mówisz! A facet okazał się jak zwykle bez inicjatywy i taki, co nie wie czego chce. Zabrał kontakt i... zmył się. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziwnie, może ktoś nie miał czasu wejść na kompa albo brak internetu a wy odrazu wrzucacie wszystkich do jednego worka, ale dziwne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość 2016.12.03 gośćAngie dziś - faceci tacy są i nie można się po nich spodziewać niczego dobrego. Pozdrawiam. " Na pewno nie ja:P.Ja nawet wtedy odpisuje jak ktoś nie chce:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Księżycu czy jak Ci tam, szkoda dyskusji temat został zamknięty. Pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GnieznoPoznan
ja jestem sam, jakos sie zyje, praca powoduje ze czlowiek nie ma czasu myslec o samotnosci... ale poprzedni, ten tydzien, mam kiepsko, moze to ze swieta coraz blizej, pogoda kiepska, samopoczucie jakies nie najlepsze... moze jakas pani w tyg wypije ze mna kawke, poprostu spotkac sie na kawie, pogadac, tego poprostu potrzebuje chwile z kims posiedziec... moze byc poznan, moze byc gniezno, ja 32 lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GnieznoPoznan wczoraj X Ja mam dokładnie tak samo. Święta blisko i kiepskie dni mam teraz. Chętnie spotkałabym się z Tobą i wypiła "kawkę" I PO PROSTU POSIEDZIAŁA I POROZMAWIAŁA, żeby nie czuć się samotną ale jestem starsza i z innej części Polski- daleko od Poznania niestety. Ale pozdrawiam i... nie traćmy nadziei- może za rok oboje już nie będziemy samotni? :) Nigdy nie można tracić nadziei, choć mówią, że to "matka głupich" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.12.21 GnieznoPoznan wczoraj : dziekuje za miłą odpowiedz.. Szkoda ze odleglośc powoduje, to ze teraz każdy siedzi sam zalany w swoich smutkach i troskach, kawka napewno by podniosła każdemu humor i postawiła pozytwnie na reszte dnia. A jaki rejon, ze tak daleko zycze wszystkim jak i Tobie milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz to nie chodzi o to ze jestem sam i szukam, poprostu wzystko co mnie otacza to jedno wielkie nie porozuienie, uwazam ze nie spotkalem takiej osoby, oprocz walorow wizualnych nikt totalnie emocjonalnie mnie nie interesuje.. to raz dwa zauwazylem ze bardzo duzo ludzi, nie slucha, tylko opowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×