Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Kaska taśka
do gosc123 i mckwacz to jest moje gg 49480555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kaska taska.Ja chetnie z Toba popisze.krukx_808@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Rzeszowa, mam 22 lata, szukam koleżanki żebym mogla z nią spotkać, pójść na kawę i pogadać o wszystkim. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat byłem samotny, w zasadzie to było całe moje życie. A wszystkie moje znajomości kończyły się po kilku miesiącach. Kochałem tak mocno 2 razy, i dostałem kosza , już myślałem że zawsze będzie tak że jak kogoś poznam i zakocham się, to dostane kolejnego, i kolejnego kosza. Trafiłem przez przypadek na mail rytualisty perun72@interia.pl i zdecydowałem zamówić się u niego rytuał przyciągnięcia do siebie drugiej połówki. Efekty mnie zadziwiły, po 3 miesiącach znalazłem sobie świetną dziewczyną z którą jesteśmy dopasowani i jest ona już moją narzeczoną. Tak więc głowa do góry, nikt nie jest skazany na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny ten portal z tego co czytam. Polecam Lamini pl. A nie myślałam, że realnie można zarobić na wrzucanie własnych fotek do sieci. Na Lamini można też reklamować swoje pokazy na wildshow tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem mężatką po 40 ,chciałabym poznać koleżankę,przyjaciółkę z Piły na wspólne wyjście na kawkę, fitness lub po prostu babskie ploteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KSIEGA DANIELA. biblijna ksiega proroka Daniela, ktora z dokladnoscia co do roku objasnia historie poczawszy od krolestwa Babilonii, poprzez krolestwo Medo-Persji, nastepnie imperium greckie, potem rzymskie. ostatnim ziemskim imperium w proroctwach Daniela jest to, w ktorym zyjemy OBECNIE. po nas przychodzi wieczne imperium, Krolestwo Boze. polecam obejrzec ten film, albowiem dokladnie wyjasnia w ktorym momencie historii swiata sie znajdujemy. https://www.youtube.com/watch?v=GAkd6C5PUzo&list=PLI2zA96OM0Kr0OuyiLPA4OVp1J4uhfvlT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Mam 43 lata , jestem żonaty , mieszkam od X lat za granicą . Niestety moja żona mieszka w polsce .Nie mam zamiaru rezygnować ze związku , ale czasem dostaje się doła . Cóż samo życie . Mam tu mnóstwo znajomych , ale nie są to ludzie z którymi można porozmawiać o wszystkim . Chciał bym poznać kobietę ( przyjaciółkę bez żadnych podtekstów ) ponieważ wydaje mi się że nie o wszystkim może porozmawiać facet z facetem . mario mail: m.g7@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie autorka tematu
Sandritka 2006.07.21 Nic mi się ostatnio nie układa,już nie mam siły...smutas.gif Mam już 33 lata a tu nic mi się nie układa w życiu partnerskim, na przyjażniach się zawodze smutas.gif Mieszkam w Wielkopolsce,może odezwie się do mnie ktoś kto otwarty jest na znajomośc,przyjażń a może znajde tu w co wątpie bratnią duszyczke... To mój meil : kingusia32@o2.pl Pozdróweczki. >>>> Masz teraz już 43 kingusia, i jak tam, lepiej czy gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdz do ludzi, chodz po pubach, klubach, usmiechaj się do ludzi na ulicy, szukaj w necie, tutaj http://snapczat.pl/ na sympatii, wszędzie - DZIAŁAJ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Sandritka,wysłałam Ci wiadomość na pocztę ale wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam przyjaciołki z którą będę mógł intymnie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłoszenie Sandrytki to już odległa przeszłość. Jeśli w ogóle żyje to ma już 43 lata i w tym czasie zaliczyła z trzech partnerów a obecnie ma czwartego i dwójkę dzieci.O tym forum już dawno zapomniała a adres zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Chętnie poznam jakieś nowe osoby z Katowic i okolic. Najlepiej takie lubiące adrenalinę, chociaż nie jest to konieczny wymóg. Moje gg: 8681671 skype: adnap7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgość
niektórzy szukają drugiej połówki ........a ja ..:-( nawet jednej nie znalazłem. farciarze :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitkaa
Cześć, czytam to wszystko co piszecie i naprawdę nie wyobrażałam sobie ze tak dużo osób ma taki sam problem jak jak.. nie jestem w tym osamotniona. Podobnie jak większość z piszących mam kilku znajomych, mam wspaniałego faceta, ale jest to skomplikowane. Mam 22 lata. Wszystko w moim życiu działo się szybko. Nie bede się rozpisywać w związku z tym tematem. Jednak brakuje mi przyjaciółki, osoby której mogłabym wszystko powiedzieć, na którą mogłabym liczyć. Miałam do niedawna taka osobę ale jakoś to się rozlazlo. Bałam się szukać w sieci, ale juz za długo czuje się samotna. Potrzebuje kogoś takiego bardziej niż myślałam. Jeśli jest ktoś z okolic Kielc to niech się odezwie:-) pozdrawiam wszystkich samotnikow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie samotni piszcie! Poznawajmy się! Czasem nawet w sieci można znaleźć przyjaciela lub swoją drugą połówkę. Pozdrawiam wszystkich samotnych Kafeterian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Hej, ja tez samotna,coz, wiecznie tylko praca dom i nic poza tym.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest? Niby tylu samotnych, a nie mogą się odnaleźć? Brak odwagi? Czy wewnętrznie pogodzili się z samotnością i nie potrafią przebić tego muru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 28 lat i jestem z śląska... też jestem samotny i znudzony życiem i monotonią dnia codziennego, poznał bym kogoś na gadulec i nie tylko z okolic śląska dajcie znać w temacie czy ktoś chętny na gadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ximer
Witam jest ktoś z okoli śląska chetne na gadu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ximer dziś Witam jest ktoś z okoli śląska chetne na gadu??? X Dużo tu wpisów ze Śląska. Tak dużo tam samotnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngie
Ja jestem ze Śląska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam 33 lata i jestem z Lublina... Szukam przyjaciół:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×