Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

szukacie tylko partnerów,facetów a co z przyjaciółkami,bratnimi duszami,macie takie osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
hej ... no ja tez szukam i szukam i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ze Szczecina.Mam koleżanki,ale to w pewnym momencie zaczyna nie wystarczać.W wieku ,w którym jestem to jest za mało zwłaszcza ,że wszyscy znajomi mają już swoje własne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja jestem z Mysłowic i mam córy dorosłe a ja jestem samotna wdowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 123
hejka mam na imię Renata i szukam koleżanki do spędzania wolnego czasu, imprezy, wyjścia , rozmowy itp. jestem z Lubelszczyzny zapraszam jak ktoś ma ochotę moje gg 5495410 lub e-mail renia21@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie warto szukać,bo i tak nic z tego nie wychodzi(przynajmniej w moim przypadku).Nawet nie wiem o robię źle,że tak się dzieje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
jednak myślę ze warto szukać chociażby kogoś z kim można poklikać od czasu do czasu zawsze to coś ;) może nie wiele ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
z samego środka kraju ;) kujawsko- pomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
oj to kawal drogi wiem bo mam tam rodzinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
na szczęście internet" zbliża'"hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
no popatrz to zupełnie tak jak ja:( ale to dziwne bo przyznam szczerze ze pisało do mnie już parę osób z Twoich stron jednak milczący zrobili się ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Napisze mejla do ciebie Reniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
napisze mejla do ciebie Reniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem z zakrzewa t jest woj.wlkp ok.złotowa,piły badz jak ktos nie wie neich poszuka poznan to znajdzie.Zapraszam do rozmow 31969008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa.
Witam, Jestem z Warszawy. Mam 24 lata - kobieta :D Szukam przyjaciółki, bliskiej osoby której mogła bym zaufać, pójść na zakupy, zwyczajnie pogadać .... Od niedawna mieszkam w Warszawie i brakuje mi takiej osoby jakie miałam w rodzinnym mieście. Nie szukam jakiejś młodej koleżanki która myśli jeszcze o niebieskich migdałach ... zależało by mi również na tym, aby ta osoba była niezależna finansowo tzn. Ja mam pieniądze i często chodzę na zakupy, do restauracji i z racji tego nie chciała bym wiecznie płacić za koleżankę dlatego zależy mi na tej niezależności finansowej. Przepraszam za szczerość, ale to chyba ważna i dobra cecha :) Czekam na odp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek78
Jestem 33 latką z Gdańska. Jestem porzuconą przez męża samotną matką dwóch córek i również szukam przyjaciół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
To może wymienimy sie numerami telefonów.Ja jestem Monika i mój numer to 515261865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannna46
pisałam tu jakiś czas temu ale faktycznie na tym topiku każdy zostawia tu krótką informację że jest samotny i znika. Jak tu pisałam miałam męża ale brak znajomych. Teraz nie mam nawet już mężą. Jestem w trakcie rozstania. Warszawa (wiek w nicku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beerka
jakby zebrać nas wszystkich samotnych, to byłaby największa na świecie paczka znajomych ;) wiecie co, też jestem samotna, mam 17, niby liceum, wokół mnie masa ludzi i powinnam mieć sporo kumpli, a jestem bardzo samotna. Fakt, nie jestem 'Modna-Przebojowa', raczej nieśmiała, nie jestem też mistrzynią konwersacji, ale się staram! Uśmiecham się, próbuję znaleźć wspólne tematy, ale jakoś tak nie wychodzi. Czasem czuję się tak jakby mnie wszyscy olewali, mówię coś do kogoś -cisza albo odpowiedź na odczepnego... serio, chyba nie ma nic bardziej przykrego. Czasem mam ochotę gdzieś wyskoczyć i nie mam z kim. Jeśli -Ktoś- ma ochotę pogadać, to spoko odzywijcie się :) gg 2301249 - nie oceniam i też wiem że na początku rozmowa się często nie klei, ale kiedy obie str są pozytywnie nastawione i się starają, to będzie ok. ;) A jeśli ktoś ma ochotę się spotkać, jestem z górnego śląska - jakiś spacer, kawa z ciachem, kino...czy co tam proponujecie - byłoby serio fajnie z kimś pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannna46
Zosia samosia nie wiem jak inne małżeństwa. moje małżeństwo zniszczył alkohol :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
może wymienimy sie numerami telefonów,ja mam córke w liceum a drugą w gimnazjum.Mąż umarł a córki mnie olewają i żle sie odnosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z poznania , mam 16 lat ..pisac na email : skorpion1224@interia.pl nejlepiej dziewczyny w podobnym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gagi 500
do kogo pisałaś z tymi telefonami? przykre co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedzę i czytam i płakać mi się chce że nie mam z kim porozmawiać tak o wszystkim i o niczym, pójść na kawę czy do kina. Może ktoś ma ochotę na takie rozmowy. Ja lat 29 , woj. Lubelskie. kalinak.1982@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×