Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość jolittttaa
pozdr dla wladyslawa hasiora'''';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot
Witam, szukam przyjaciół, mam 25 lat kończę studia, pracuję, mam dziewczynę. Mieszkam w Warszawie. Interesuję się różnymi sprawami więc jest szansa, że będziemy mieli o czym rozmawiać. Jeżeli też jesteście z wawy, macie około 25 lat i szukacie znajomych to piszcie na mój mail: 888mm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no JustynaOsw
Ta znów poluje na koleżankę, której będzie się wypłakiwać,a jeśli taka się zbuntuje, to ups koniec pseudo przyjaźni.Uwaga, lepiej nie kusić się na szczerość, bo to nie jest mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol______
Witajcie.... coz moge o sobie napisac:) 28 lat, majacy dziewczyny, jednak na dzien dzisiejszy nie ma to sensu, zreszta nie tylko na dzien dzisiejszy.... jest to bez przyszlosci, jednak nie potrafie tego zakonczyc.... wlasnie jest niedzielny wieczor a ja sobie siedze sam jak palec. Taki dzien ze chcialoby sie pogadac, poprzytulac, spedzic czas... a poki co ogladam tv, laptopa mam na kolanach i pozwolilem sobie tutaj napisac. Szukam kogos normalnego z kim mozna pogadac, bo szczerze mowiac ja juz powoli zaczynam niedowierzac ze sa takie osoby. Niestety w kolo tylko klamczuchy i ludzie dla ktorych najwazniejsze jest zarabiac, a milosc, przyjazn to drugoplanowa i niepotrzebna rzecz. Choc nie twierdze, bo tez do okola duzo zwiazkow, ale co z tego jak nie zdrada, to rozne takie dziwne historie.... a u mnie.... nie pasujemy i tyle, chocby podejsciem do zycia, ja jestem naprawde spokojny, wydaje mi sie ze bardzo normalny, ona imprezowiczka, tylko zabawa, itd. zreszta jak bedziecie mieli ochote napisze. Mam nadzieje, ze przylaczycie mnie do swojego grona i bede mogl do was popisac troszke, bo naprawde "samemu" jest ciezko...., jest pustka ze szkoda gadac.... jestem z wielkopolski, konkretnie okolice gniezna zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Jestem samotna mam35 lat.Szukam przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sary blu
a skad jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elag
długo się nie odzywałam, brak czasu, ale teraz zbliżające się Święta. Rzeczywiście jest tak jak napisała Vamee, nie wiem, czy podałam dobry pseudonim, ale nikt do nas tak naprawdę nie pisze, gdy tego ptrzebujemy, podajemy telefon, a w odpowiedzi gratulacje, co do naszej odwagi, itp., po prostu, rzeczywiście potrzebujemy wirtualnie wyzalić się i nic więcej. Nadal podaję swój nr tel. 724- 223-966 w godz. 14.30 - 17, licząc, że może ktoś samotny, chociaż w związku zadzwoni. W moim małżeństwie, raz jest lepiej, raz gorzej, ale raczej gorzej, z tendencją, że musimy sie rozstać, chociaż mamy dzieci. Kochani odezwijcie się, Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elag
do elag możecie też pisać na naszą kllasę: golec elżbieta radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny19
Mam juz dość, zostawiła mnie dziewczyna, świeta spedzam sam w domu, nie chce mi sie nawe choinki ubierac, chciałbym z kims porozmawiac, popisać:( Mieszkam niedaleko Nowego Sącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sary blu
Mam 30 lat,obok siebie partnera,z którym dzielę życie,brakuje mi koleżanek,kolegów,jesli jest ktos równie spragniony rozmów,zwykłych słow.kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej Sary Blu ja tez jestem z kuj-pom :) i choć nie co starsza od Ciebie może uda nam się zostać koleżankami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaOsw
Do tchórza, który cos mi zarzuca, nikogo nie szukam, i od nikogo nigdy sie nie odwracam. Jeśli ktos nie odpowiada mi to sorry, ja nikomu nie bedę się narzucać. A powodów do wypłakiwania nie mam, wszystko układa mi sie świetnie, nigdy nie było lepiej!!!! A jesli ktos nie ma nawet odwagi powiedziec, że cos do mnie ma no to sorry, widocznie jest zakłamany i nie szczery !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Moze znajde koleżankę na Sylwestra z wielkopolski? Moje gg:25795656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol odezwij sie , jesli nadal jestes samotny?Napisz na gg:25795656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chan!
Hmm... Nigdy nie sadzilam, ze bede pisala w takim watku. Ale... tak jakos wyszlo, ze wlasciwie to nie mam z kim pogadac. Znaczy sie, mam, ale niekoniecznie chce rozmawiac akurat z tymi osobami... Niewazne. Jezeli tez sie nudzisz w te zimowe wieczory... Napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 30 mam :)
a skąd jestes chan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radu
hmmm ...a moze jest jakas samotna duszyczka z lubelskiegom pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoNii ja jestem z wielkopolski jezeli chcesz ze mna porozmawiac na gg to zapraszam.Czesto jestem na ukrytym a oto nr gg 31969008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Potrzebuje przyjacioł pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
witam dziewczyny, jestem z Gorzowa Wlkp, mam 26lat i 9miesiecznego synka, zyje w chorym zwiazku z facetem,ktory mieszka ze mna tylko weekendowo, gdyz tlumaczy sie brakiem czasu dla mnie przez prace....nie umiem odejsc, siedze calymi tygodniami sama...chcialabym gdzies z kims wyjsc, pogadac,pospacerowac,pojsc na dyskoteke,do kina.....dluzszy czas nie bylo mnie w gorzowie i zatracilam znajmosci, moze ktos chcialby miec jakas kompanke do wyjscia na zakupy/ploty/balety lub spotkanie z dzieciaczkami??? moje gg 5943377, ciekawe czy ktos sie odezwie,licze na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Koszalina i mam ten sam problem. Szukam znajomych do spędzania czasu. Mam swoja rodzinę, ale co z tego. Lubie sport: rower, rolki, tenis, plaża, muzyka, dobre lody , kawa, wygłupy. Może znajdzie się ktoś kto chociaż raz w tygodniu wyrwie się z domu, bo samemu nudno. Płeć i wiek nie gra roli, ważne chęci i dobra zabawa. Od tej samotności można zwariować.Ludzie samotni wszystkich miast łączmy się ;)) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska2309
Witam Was Kochani. Może to zabrzmi dziwnie, ale mimo tego, że mam wspaniałego męża, jestem samotna. Właściwie, to powinnam powiedzieć za dwie osoby, bo generalnie chodzi o to, że nie mamy znajomych. MY, nie ja. Po szkołach brać się rozpadła, każdy ma swoje życie, ale przecież człowiek jest istota stadną i potrzebuje kontaktów z ludźmi, prawda? Czasami siedzimy w domu i naprawdę nie jest wesoło, a wystarczyłaby swiadomośc, że za chwile wpadnie kilka osób, posiedzimy, pogadamy, posmiejemy się i już życie wyglądałoby inaczej... Jeśli jest ktoś, kto szuka dokładnie tego samego, to serdecznie zapraszam, porozmawiajmy, a może coś z tego wyniknie?? Warto próbować, prawda? Jakby co to mój numer GG 9804686 Pozdrawiam i nie tracę nadziei. Asia. :) 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny19
Jeśli ktos jest Nowego Sącza, i czuje sie samotny chciałby porozmawiac to podaje nr. gg 8517751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotność mnie przytłacza....może ktoś chciałby pogadać....zaglądam tu prawie codziennie ok 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
mam 35 lat i jestem sammotna.szukam partnera na spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja jestem samotna i mozemy popisać .Mam 35 lat i prawie dorosłe córki a mąz zmarł i jestem samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×