Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość gaga500
Ja juz pisałam o samotnosci.To jest mój mejl monikastrzel@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkan_
Mnie tam samotność nie zabija. Czasami dołuje, ale to też nie zawsze. Nie mam zbyt dużej ilości znajomych, nie wspominając o przyjaciołach, ale myślę, że to głównie z mojej winy, dlatego nie powinnam marudzić na ten temat. Czasami jednak brakuje mi osoby do rozmów Dlatego jakby ktoś miał wolną chwilkę, którą może mi poświęcić to proszę pisać. Byłabym bardzo wdzięczna. Dodam jeszcze, że za kilka miesięcy skończę 18 lat (a tak jakby ktoś był ciekawy). Naprawdę chętnie kogoś poznam! Na początku podam tylko email, ale zawsze rozmowy mogą się przenieść na skype czy gg^^ mikkan@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Czy znajdzie sie jakiś facet dla mnie.Ja mam 36 lat i jestem wdową,mieszkam w Mysłowicach.Jestem puszysta.Mój numer telefonu to 515261865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega 39.5
sandra czytam twoje zwieżenia i tak sobie myślę że musisz poszukac sobie dodatkowego zajecia które wypelni ci nudę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja szukam faceta do cholery a nie kolezanek.Mój numer 515261865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierdzący Menel
Próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
niech takie dziady nie piszą bo z nudów im sie w łebach pojebało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga takimi odpowiedziami sama sobie wystawiasz świadectwo.Wiemy że samotność działa destrukcyjnie,ale nie możesz swojego szczęścia uzależniać od drugiej osoby.Dlatego ta rada żebyś spróbowała znaleść jakieś zajęcie była życzliwa.Każdy lubi zawierać znajomości z ludźmi od których bije pozytywna energia,zastanów się czy chciałabyś poznać osobę podobną do Ciebie.Czy na dzień dobry chciałabyś ją pocieszać i być odpowiedzialna za jej życie.Zmień nick, zmień nastawienie bo tutaj mam wrażenie że faceci to mogli się Ciebie wystraszyć no chyba że chcesz przyciągnąć kogoś kto wykorzysta Twoją determinację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witam wszystkich , wpadłem tu przez przypadek i przeczytałem kilka ostatnich wypowiedzi i zanim znikne mam rade dla gagi , niech sobie weźnie do serca to co napisała funia , pozdrawiam wszystkich cieplutko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markos61
..takie młode kobitki,..krotki czas bez faceta i już taka tragedia!!!...ja już prawie pół wieku jestem sam i jakoś musze sobie dawac rade i nie tragizuje tego,...nie ja jeden jestem samotny,..nnajwazmiejsze żeby zdrowko dopisalo:) pozdrawiam wszystkich samotników i wszystkie samotniczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxz
No właśnie mnie też ta samotność przytłacza i może czas to zmienić, jeśli myślisz tak jak ja to napisz, nic nie tracimy a możemy jedynie zyskac:) Dodam ze mam 19 lat;) alexxz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama28
Hej! Mnie też strasznie doskwiera samotność. Aktualnie nie pracuję więc mam sporo wolnego czasu. Chętnie poznam jakąś dziewczynę w podobnym wieku (mam 28 lat) z okolic, w celu wspólnego spędzania czasu, np. rolki, rower, zakupy, pogaduchy :) Mieszkam w Lanckoronie. Jestem pogodna i towarzyska. Proszę o kontakt na maila: goldpearl@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam:) ja czekam na koleżankę ze śląska im bliżej Sosnowca tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eleny 50
jeśli cyfra w twoim nicku to twój wiek to jestesmy w podobnym. Mokotów jest w moim mieście. napiszę ci na maila po weekendzie. szukam koleżanek, nowych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
ja mam 36 lat i mieszkam w Mysłowicach,wdowa,mam córki,ale zadnej koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole szukam kolegi/koleżanki
Cześć, jestem chłopakiem, mam 24 lata szukam kolegi lub koleżanki w wieku 19-26 lat z woj. opolskiego Opole i okolice Krapkowice, Kędzierzyn, kogoś kto chciałby pogadać, wspólnie spędzić czas. Piszcie na e-mail: mojprzyjaciel@poczta.fm Wcześniej błędnie podałem e-mail, ten jest prawidłowy: mojprzyjaciel@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Jestem samotna mam 36 lat z Mysłowic.Szukam przyjaciół i przyjaciela samotnego w moim wieku.Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że cię rozbawię, ale mogę płakać razem z tobą. Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że cię zatrzymam, ale mogę z tobą pobiec. Jeżeli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie... Obiecuję być wtedy z tobą i być cicho. Ale jeżeli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie szybko. Mogę cię wtedy potrzebować. Mam 30lat. Mimo że mam męża czuję się bardzo samotnie. Chętnie poznam dziewczyny z okolic Kłodzka które maja podobny problem. Brakuje mi ploteczek przy dobrej kawce,brakuje mi po prostu przyjaciółki. Moje gg 23793715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
szukam przyjaciela na miłe spotkania z okolic Mysłowic,Katowic.Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja również chętnie poznam młodych ludzi z okolic Łodzi i całej Polski. Jestem 22 letnią studentką, mieszkam w Łodzi. Tak się ułożyło, że nie mam bliższych znajomych dlatego też czekam na wasz kontakt ;)) gg 2031717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Szukam faceta od 30 do 50 lat do spotkań.Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On Romantyk
gaga500 zapraszam przemko11a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella78
Witam, Szukam koleżanki, może poźniej i przyjaciólki, z którą mogłabym spędzac wolny czas, chodzic na zakupy, pogadac... Od niedawna mieszkam na Gornym Śląsku, mam mężą i 1,5 rocznego synka i co prawda na brak zajęcia nie narzekam ale potrzebuje czasem zmienic "otoczenie" i wyrwać się z kims na kawę, piwo czy na spacer pogadać. Nie mam TU znajomych bo niedawno sie przeprowadziałam. Jeśli jest jakaś duszyczka, ktora chciałaby nawiązac ze mna kontakt to proszę pisac na gg 4345694.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matija
a ja jestem z Łodzi i tez szukam samotnych babeczek do pogadania, spotkania czy zakupów. Mam 33 lata, 10-letniego syna i męża. Od niedawna jestem w Łodzi i stąd ta samotność. Łodzianki odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie skonczyło czas na nowe, szukam przyjaciół z Krakowa i Okolic w różnym wieku mam 32 lata....pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Ja mam 36 lat i jestem wdowa,mam corki,ale czuje sie samotna.Brakuje mi drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animkaaaaa26
Cześć Jestem młodą 26latnią, z wyższym wykszałceniem , ładną kobietą. Szukam prawdziwej przyjaciółki z Białegostoku na dobre i złe z którą mogę pogadać , isć na piwo i do clubu. Jestem w stałym związku w ktorym de facto jestem nieszczęśliwa, pracuję i poza tym siedzę w domu i umieram z nudów.Jestem dość nieśmiała w kontaktach damsko- męskich i może poniekąd dlatego nie moge złapać kontaktu z rówieśnikami , ale i także dlatego bo wiele razy byłam mylnie oceniana ( tylko przez sam wyglad)i dlatego że moje dotychczasowe przyjażnie albo się zacierają przez dzielące kilometry albo poprostu reszta ma już swoje życie w którym już nie ma dla mnie miejsca.Jest mi bardzo smutno z tego powodu i dlatego postanowiłam ze moim jedynym ratunkiem jest internet.Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt: ad1220@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk0987654321@tlen.pl
hej :) mam 20 lat, jestem z Krakowa. Szukam przyjaciolki, z ktora moglabym pogadac o wszystkim, pojsc na zakupy, koncert, do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reverien
Szukam znajomych, z którymi mogłabym wyskoczyć do kina, teatru, na spacer, na rower. Jestem kobietą, mam 26 lat i mieszkam w Poznaniu. Niestety, osoby z wąskiego grona moich znajomych nie podzielają moich zainteresowań (i tak np. ostatnią noc muzeów spędziłam w domu :(...). Miło byłoby mieć kogoś z kim by można wyskoczyć gdzieś czasem :). Mail: siasioo@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×