Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Mi?????? absolutnie NIE!!! . . . . . . . . . absolutnie nie przyznam się że nieraz jestem leniuszkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nie będę odstawała.....mam dni że jestem leniuszkiem i to strasznym:O ale walczę z tym:) i co?dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasami jestem leniuszkiem-nawet dzisiaj niepozmywałam naczyń na wieczór. A......... jutro to zrobię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pasują do naszego tematu...o nastroju..o dobrym nastroju i uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam go dostatek. Gdybym mógł rozdałbym po dawce uśmiechu, gdyż mam go chyba nadmiar. Małe rzeczy potrafią niezwykle cieszyć. Chociażby ten mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) uśmiech dziś wprost od Ciebie bije:) Na mnie już czas do łóżeczka.Kolorowych snów.Jutro pewnie będę wieczorkiem,ale nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wodniku:) Jak spędziłeś dzień?Ja byłam na dłuuuuugim spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na krótkim. Nic szczególnego. Dzień szybko mi zleciał. Ledwo zdążyłem się obejrzeć, a tu już zachód słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,że mi od dłuższego czasu dni strasznie szybko mijają... teraz w te wolne dni to jeszcze szybciej hmm jeżeli to bedzie odbywało się w takim tempie to za chwilę przywitam zimę:D wodnik....krótki spacerek może być też szczególny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój akurat nie był. Ostatnio zbyt dużo się nachodziłem. Do tego stopnia że dziś z rana nogi mnie bolały. Apropo zimy to kiedyś była moją ulubioną porą roku ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,że moje ulubione pory roku to kolejno:zima,jesień i wiosna Lata nie lubię....no chyba że nie ma upałów których nie cierpię. Jakaś dziwna jestem bo jednak większośc kocha lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem jeszcze zbyt smętny i ponury skoro w pewnym stopniu lubię płatki śniegu, a one zazwyczaj nie powodują uśmiechu na twarzach większości ludzi. Chociaż wynika to zapewne z faktu iż śnieg w niczym mi nie przeszkadza. Nie wyobrażam sobie uwielbienia do tego rodzaju pogody w przypadku wykonywania zawodu kierowcy drogowego. Jedynie niskie temperatury potrafią czasami dać w kość :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo smetny i ponury to Ty na pewno nie jesteś. A na zmeczenie po tym Twoim chodzeniu to masz coś na @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym stopniu masz rację. Podczas przeżywania ogromnej depresji nawet krótka, zabawna sytuacja potrafi wywołać uśmiech na mej twarzy. Szkoda że na krótko.. ale nic nie trwa wiecznie. Także mój uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to oznacza,że masz dziś taki nieciekawy humor jak ja wczoraj? Mam nadzieję ze się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO CAŁE SZCZĘSCIE ZE SIĘ MYLĘ:D :P a ja lubię takie coś jak w @ :D i mnie relaksuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiesz co tracisz:D Na mnie już czas bo klawiatura tańczy mi przed oczami:D Dobrej nocy wodniku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×