Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Hej Lazuria :) ipssa: przeczuwałem że u Ciebie niezbyt dobrze. Zbyt impulsywnie zareagowałaś, a to dało do zrozumienia :) Wierze że poradzisz sobie ze swym samopoczuciem, jesteś silna i dasz radę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taką nadzieje,w każdym razie będę się starała. zresztą już nie pierwszy raz ktoś mi zrobiłtaki numer - jak mnie dana osoba potrzebowała to było ok,tylko potem byłam już niepotrzebna.Boli,ale minie i mam nadzieję że mnie to czegoś nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowa postawa. Ja gdybym nie zdołał uwierzyć w swoją wartość i przekonanie że przeżyłem kolejne doświadczenie które mnie wiele nauczyło - dalej siedziałbym załamany i smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej spojrzeć na sprawę z takowego punktu widzenia. To może dodać troszkę sił i załagodzić chociażby odrobinkę wielki ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to powiedziałeś wodniku. Ból już nawet chyba szybciej minie ale wiesz co?Wstyd..wstyd,że mając 33 lata można być tak naiwnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzysz że ból szybciej minie? To wielki postęp i duży krok naprzód :) Jesteś coraz bliżej doznania dobrego samopoczucia. Jesteś naiwna? Raczej wrażliwa i uczuciowa... a niektórzy uwielbiają to wykorzystywać do swych niecnych celów : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,jestem wrażliwa,chyba za bardzo i masz rację wiele ludzi to wykorzystało,wyśmiało. mimo tego nie potrafię ogrodzić się murem obojętności,jednak bedę się starała być ostrozniejsza...może mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wrażliwa, uczuciowa, a to nie powód do wstydu. Wielka zaleta. Nie potrafisz przechodzić obojętnie obok ludzkiego smutku, przygnębienia. Kolejna zaleta. Starasz (będziesz się starała) trzymać określony dystans do wszelakich, niepewnych znajomości. Same pozytywy. Nabrałaś kolejnego doświadczenia i nic nie straciłaś. Jedynie fałszywca, który stanął na Twej drodze. To nie jest powód do smutku. Dodatkowo jesteś bogatsza o kolejne doświadczenie o czym wspomniałem już wyżej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję wodniku miło usłyszeć takie słowa tym bardziej,ze ostatnio tych miłych nie było zbyt wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wodniku...mam nadzieję i wiesz co?niektórzy nie zasługują nawet na łzy. Przerwałam chyba Tomasi,chciała może pogadać? 🖐️Tomasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest chyba bardzo tragicznie, skoro dochodzisz do takich optymistycznych wniosków :) Tomasia lubi pisać... ale na priv, wiec bez obaw ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę dochodzić do takich wniosków:) inaczej smutek by ze mną wygrał,a ja nie chcę na to pozwolić choć nieraz wydaje mi się,że nie mam już siły. Ale bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną smutek próbował wygrać wczoraj i dzisiaj z rana. Niestety miał pecha. Nie mogę pozwalać sobie na to, bym przejmował się fałszywymi, obłudnymi ludźmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnik nawet nie wiesz jak się cieszę że u Ciebie taka zmiana:) hmmm teraz rozumiem tą ciszę w poczcie;) ale troszkę szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... ucieszyłaś mnie. Nie chciałem Ci zawracać bez powodu główki na poczcie skoro lubisz udzielać się tutaj. Jednak teraz wiem, że będę do Ciebie pisał zawsze... bez specjalnego powodu ; ) Po to by porozmawiać, choćby o pierdołach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nigdy nie myśl w ten sposób,że zawracasz mi głowę.Tacy ludzie jak Ty nie zawracają głowy tylko wnoszą coś miłego,ciepłego i dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja poczta jest pojemna:) ...to prawda wodniku co napisałam tylko szkoda,że takich ludzi jak Ty jest taka mała garstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wodniku--->ale to szczere,tak myślę i wiem,że się nie mylę:) hmmm to Ty mnie zawstydzasz swoją dojrzałą postawą mimo tak młodego wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten temat jest nieważny : > Jestem jaki jestem... Zwykły człowieczek i nic mojej samooceny raczej nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykły człowieczek....żeby każdy był taki zwykły... ale ok,już będę cichutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam i masz króciutkiego maila z ostatecznym potwierdzeniem:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×