Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfggfnngngn

CZY TO NORMALNE ZE JESTEM Z FACETEM 6 LAT I NIE BYLO SEKSU?

Polecane posty

Gość autorka wątku
seks francuski to nie seks bo niema penetracji ..jest tylko lizanie .. a seks to całkiem co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
coheed czemu wara od tego? Pytala o zdanie? Pytala! Chciala odpowiedzi? Chciala wiec je ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
liczy sie chyba to ze wytrwalismy bez seksu prawdziwego a nie liczy sie czy po drodze byl francuski..to co do cholery?mialam nic nie robić z nim?przecież bysmy nie wytrzymali...zwariowaliscie ludzie ?ja go kocham ponad zycie i on mnie też ..pragniemnie cholernie i ja jego ale czekamy ...z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
leoon, ze ty byś nie dał rady to wiem z innego topiku, kiedy to opowiadałes o wizytach - 2 razy w roku - u wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest penetracja językiem :) a tak wogóle to bzdura, a co takiego wielkiego przezyjesz po ślubie? No tak poczujesz członka w cipie, no chyba że nigdy wcześniej nie miałas orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej awe to nie ma nic do rzeczy, zreszta konic z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
tu sami zboczensy czy co ?włąsnie leoon ty masz zone i seks i miales a ją zdradzasz w agencji...tragedia..poczuje to po slubie ze to bedzie niesamowite ..jakbym czekala na szynke której nie jadłam a która tak pachnie ze slina cieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
co mi z seksu który jest czesto ?to tak jak czxekolada ..je sie czesto i sie nudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko droga
autorko watku nawiazkujac do ostatniej Twej wypowiedzi. Jak czesto mowiecie sobie ze sie kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe o to mi chodziło.JA podziwiam takie pary, które naprawde czekają ze wszystkim do ślubu i to jest wspaniałe. A Wy przecież juz znacie swoje ciała i tylko brakuje Wam kropki nad i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
tak mówimy sobie non stop ze siekochamy i piszemy leonie on nie zna mego ciala tak calkiem bo widzisz....on nigdy nie widzial mnie nagiej...nigdy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak żyję ale bez
francuskiego i nie 6 lat ale trochę ponad rok:) I wiem, ze poczekam jeszcze następny. Zrobiłabym to po ślubie, ale ślubu brać nie będę:p także poczekam sobie az mi się zachce:) Mojemu chłopakowi też to nie przeszkadza, bo sa jeszcze inne rzeczy, które nas łączą. On mnie kocha a ja jego, na pewno nie będziemy się zdradzać i na pewno będzie nam ze sobą dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko droga
autorko wiec tu juz piszesz dwie rozne rzeczy... Jesli chodzi o sex piszesz ze nie umialabys czesto bo to sie nudzi :O (ło matko moja) ale to ze ci czesto powtaza ze Cie kocha jeszcze sie nie znudzilo? Zastanow sie///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
ja zdecydowalam siena francje po 2 latach wspolnego bycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZyli miłośc francuzka po ciemku? To zwracam honor, rzeczywiście jak w noc poślubną zapalicie swiatło to będzie wasz pirwszy raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
nigdy nie robil mi tego (francja)widząc me cialo ..zawsze pod koldrą po ciemku..i piersi też calowal alenie widzial całych nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam że to normalne ...
i dziwie się, ze zadajesz takie pytanie. Petting to wstęp do wspólżycia seksualnego, mozna go uprawiać na tysiące sposobów, m.in. poznajecie siebie, swoje czułe punkty, a co tu ukrywać w przyszlości jak znalazł :-D Poza tym stara instytucja narzeczeństwa, niekonsumowania związku do dnia slubu uczyła mężczyznę kontrolowac popęd seksualny, a kobiecie pokazywała, że on jest w stanie czekać. Mężczyzna, który nie potrafi wytrwać we wstrzemiężliwości pewnie nie dochowa również wiernosci :-D PS Nie czytalam innych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej bez jaj... tak szczerze to to co pisze autorka nie trzyma sie ani kupy ani dupy... przeciez sex francuski to taki sam grzech jak sex normalny jak nie wierzysz ksiedza sie zapytaj, nie rozumiem takiego zachowania... to mniej wiecej jak niektore panny uprawaiaja z facetem sex analny bo boja sie stracic cnoty ( slyszalam o takiech przypadkach) jak dla mnie to oszukiwanie samego siebie bo \"nie ma penetracji\" wiec nie robimy nic zlego, to juz nie te czasy kiedy sex przed slubem to tragedia, jesli kogos kocham i chce z tym kims byc to poprostu (sory za sentymantalne teksty ale nie umiem tego wyrazic inaczej) robie to co podpowiada mi serce a nie patrze na śluby czy opinie publiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
leonie a czy ty nigdy nie robiles tego po ciemku?seksyu francuskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po za tym
masturbacja to tez grzech.. No ale on jest przeciez wierzacy,napewno tego nie robi;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę razy robiłem, ale było to zpowodowane brakiem oświetlenia np. w namiocie, w lesie, i z powodu wadliwej instalacji w domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapaaeererrr
ja zyje bez seksu 10 lat ale robie wszystko inne.;...poprostu wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi Was niektorych
wiec juz tu nie wchodze bo tylko sie denerwuje ze takie istoty istnieja i gubia sie juz w swoich slowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
ludzie przysiegam wam że mój facet nie masturbuje sie i jestem tego pewna..wy nie wierzycie bo jestescie zazdrosni ze on tego nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po koldra zeby Bog i inni swieci nie widzieli co?? kobieto ja nie wiem czy to jest bardziej tragiczne czy bardziej smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala czy ty jesteś naiwna
no albo chodzisz z impotentem....KAŻDY FACET TO ROBI i to nie wynika z jego charakteru tylko fizyczności,budowy ciała.czysta fizjlogia zero uczuć:) my byśmy wytryśli i wybuchli jakbyśmy nie opróżniali jaj! No chyba że ,pardon,obciągasz mu ze 2 razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
ludzie kurwa czemu wy wszyscy jestescie tak zepsuci ze nie potraficie zaakceptowac ze mój facet nie onanizuje sie ..(ja robie mu to czasem)jesli mam byc wulgarna..:( dlaniego onanizm to zabawa dla dojrzewajacych chłopaczkow.. on to kiedys robil ajk mial 17 lat i ja wtedy pomogłam mu z tego wyjsc ..rozumiecie >ja mu w tym pomogłam i nie zrobil juz tego wiecej..bo nie chce ,,,on sie tym brzydzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 21 lat i tego nie
robię ale nie ze względu na religię, tylko dlatego, że nie chcę jeszcze. I już. Po co mi kolejny kłopot???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×