Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfggfnngngn

CZY TO NORMALNE ZE JESTEM Z FACETEM 6 LAT I NIE BYLO SEKSU?

Polecane posty

ej moment: nie masturbuje sie bo to grzech, nie uprawiecie sexu bo to grzech, nie widzial cie nago, tylko pod koldra bo to grzech ale loda mu mozesz robic bo musicie sobie jakos radzic co nie??:D i to juz nie grzech?? a moze macie limit nie wiem do jednego grzechu w zyciu sexualnym przed slubem i w losowaniu wyszla wam milosc francuska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala czy ty jesteś naiwna
no to("cytat:" kurwa" )przepraszam chyba jesteśmy z innych planet.......myślałem,że w Polsce nie ma już takich hipokrytek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaLUBIEbyć Zepsuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
kobieto, tak masz racje nikt normalny sie nie masturbuje i dziewczyny tez tego nie robia bo to przeciez chore jest. A tym bardziej jak sie juz jest w zwiazku. Przeciez wtedy w ogole nie wolno. Tak jestesmy zazdrosni. Jestem zazdrosna bo kocham sie z moim facetem kiedy chce, jak go nie ma a mam ochote to sama sie popieszcze, on tez sam to czesto robi jak mnie przy nim w domu nie ma. Tak jestesmy chorzy,napewno;) Tym bardszoej ze sobie o tym mowimy a nie ukrywamy przed soba bo to takie ochydne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
kurwa ...dlaczego tak trudno zrozumiec ci człowieku ze 70 %facetów to robi a on siemiesci w tych 30%..zal ci ze ty nie potrafisz z tym walczyć? onanizm to nie czysta fizjologia bo pwoeidz mi czy znasz faceta który by to robil i niemyslal o seksie zkims przy tym,..znasz faceta co to robi w taki sposob jakby sikal tylko czyli bez namietnych mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak go z tego wyleczylas?? obciagalas mu 3x na dobe?? DO JASNEJ CHOLERY KOBIETO NIE ROZUMIESZ?? ORAL TO TAKI SAM GRZECH JAK SEX, MASTURBACJA ITP!!!!!!!!! NIE DOCIERA??????????? wyleczylas go z masturbacji ( co jest raczej zdrowe) a sama robisz mu lody ty wez sie zastanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
a nieprzeszkadza ci panno ze twój facet wtey ja kto robi mysli o jakiejs innej dziewczynie ?to ty jestes dziwna .bo ja se nie wyobrazam zebym sie tam dotykala ..fuj!!ty niem asz godnosci raczej !!!znam wiele osób ktore smieją sie z masturbacji ..to robią tylko dzieciaki...czy dojrzaly facet w zwiazku który ma seks czesto to robi>?wybacz ale mój tata tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
tak,tata by ci powiedzial skoro jest taki wierzacy:D przeciez powiedzialam ze jestem chora:D Tak fuj!!! jak mozna sie dotykac??!!! Chore!!! Przeciez myc sie tam tez nie wolno bo bys sie dotykala!!! Chore naprawde dotykac sie tam,a fe. mam prawie 30lat i jest to wina mojego mlodego wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
wiesz dlaczego tego nie robimy ?bo jestesmy normalni i nie zniewoleni seksem..dziewczyna która głaszcze sie po cipie i wzdycha przy tym to zdzira i szmata jak dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
30 lat i to robisz?a oczym wtedy myslisz?założe sie ze sie tego wstydzisz potem i masz poczucie winy ze robilas cos tak obrzydliwego..twój facet wie ze to robisz?to mu wspóczuje bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
skad wiesz ze normalna jestes? Kto ci to powiedzial:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podoba mi sie to, ze nasza autorka mowila na poczatku cos o wierze, a teraz stara sie sprytnie uniknac tematu grzesznosci orala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu sie zgodzę z autorką, wiekszość facetów onanizująć się fantazjuję o innych kobietach.Ale nawiązując do tematu o jką poradę ci chodzi? Bo ty i tak juz masz program w głowie wbity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
dziwi mnie fakt ze generalizujesz dziewczyno i uwazasz ze kazdy to robi ....a to nieprawda...zrozum to ...ja tego nie robie i nie ciagniemnie do tego wiec nie mów ze WSZYSCY to robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
tak bardzo sie wstydze:O jak on chce sie kochac to tez mowie nie teraz,poczekaj az sie sciemni... Po domu z golym tylkiem tez przed nim nie latam bo przeciez to takze jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego niektorzy
tak pozno dorastaja?? Moze Ty niedoroslas do zwiazku?? A nie obrzydza Cie jak mu do buzi bierzesz?? a on cie lize to nie jest "fuj" ze Cie tam dotyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie tam dotyka FUJJJJJJJJ ale jak Ci cipke lize to juz nie FUJJJJ ?? ale jak ty mu fiutka lizesz to juz nie jest FUJJJJJJJ?? wiesz ja mam tylko nadzieje ze jak sie masturbuje to mysli o mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
zrozum kobieto ze jak facet sie onanizuje to mysli o innych kobietach a nie o tobie...czy tobie to sprawia przyjemnosc..swiadoma jestem grzechów tak apropo ..ale wkurza mnie ta hipokrytjka co cieszy sie ze facet jej sieonanizuje a wie dobrze ze wtedy jaw myslach zdradza..i mysli o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTORKO CZEKAMY NA TWOJA WYPOWIEDZ NA TEMAT ORAL A BRAK GRZECHU... DOCZEKAMY SIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
no tak.. Dziewczyny przeciez zapominamy ze mysl tez jest grzechem;) Autorko nie wiem czy mam jeszcze sily ci tlumaczyc. Bo Ty napewno nie patrzysz na innych facetow wiec nie zorzumiesz. Niech se mysli o czym chce, nie zdradza mnie. Twoj napewno o innych nie mysli, nie obejzy sie za inna jak ciebie nie ma w poblizu. Ale powiedz jak to jest jak on Cie lize i jak Ty mu bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma reguły
do autorki ---> jestem w dokładnie takiej samej sytuacji, jak Ty i Twój chłopak i wcale nie uważam, ze to jest nienormalne. Trzeba się szanować. Rozumiem też Twój strach przed ciążą. Widzę swoje koleżanki, które powpadały i wcale nie żyje im się różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
wiem ze popelniam grzech wtedy no ale to nei z powodu wiary sienie seksze idiotki tylko z tych powodow które byly w pierwszym wątku a wy sienauczcie czytac ze zrozumieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
jestesmy idiotki juz 😭 jeszcze troche i awansujemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i ty mi od hipokrytek nadajesz?? sory ale to nie ja pisze ze jak facet sie tam dotyka to jest fuj, ze sex to grzech i ze zyjecie po bozemu a przy okazji nawijasz jakies jazdy macie w lozku z oralem wlacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko wątku. Zadałaś pytanie a ja jako stary doświadczony cap odpowiem Ci lakonicznie - nie to nie jest normalne. Przyjmij to do wiadomości i nie męcz już ludzi swoimi zboczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
ja nie widze innego faceta niz moj...tylko on mi sie podoba a ja jemu..kurwa czy jestesmy jedyna taką parą na swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli nie uprawiacie sexu bo antykoncjepcja to tez grzech, mam racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, czytam i w głowie mi się nie mieści jak bardzo autorka tego topiku jest zakłamana .... jak można być taką ignorantką i hipokrytką? Dziewczyno jakbyś miała choć odrobinę rozumu i godności to zniknęłabyś z tego topiku .... rozmowa z Tobą nie ma sensu .... najmniejszego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
tak jestescie jedyni nienormalni . Tak jak Ci to staral/a sie uswiadomic życie po życiu . Swoja droga dziekujemy za wsparcie w terj trudnej rozmowie;) Tak na marginesie przypomina mi sie zoska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×