Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfggfnngngn

CZY TO NORMALNE ZE JESTEM Z FACETEM 6 LAT I NIE BYLO SEKSU?

Polecane posty

Gość autorka wątku
spierdalaj pizdo jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
mowilam ze awansujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
kocham seks i oral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
Co takiego>?znikaj podszywaczu!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
mam już dosc podszywania sie pod moją osobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_fiolka
a jak wygląda twój facet - też ma biust rozmiar D, i wcięcie osy i co tam jeszcze było....nie wiedziałm, że można mieć takie podejście do życia....nie jest wan nudno czasam? a o czym romawiacie jak jesteście razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
ogre69 to dluga i bardzo niejasna historia. Z jednej strony osoba bardzo wuierzaca i nie uprawiajaca sexu przed slubem, no i dotykanie sie i jego tam jest fuj, ale z drugiej strony uprawiaja milos francuska. Najbardziej skrutowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteście jedyną taką parą na świecie gdyż Ziemię zamieszkuje ładnych parę miliardów par i są pewnie wśród nich dziwności o jakich się filozofom nie śniło ale powtarzam nie jest to normalne lub mówiąc inaczej nie jest to zjawisko powszechnie występujące czyli normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
kurcze przecież to nie ja pisałam:(:(:( wyszłam tylko z psem na spacer a to tragedia:(:( liczyłam ze ktos mi odpisze ale nie sądziłam ze takie jaja z tego będą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak po bożemu, to trzymajcie się za rączki i won na rekolekcje. W mordę, chlaszczą ozorami po ciemku i się za czystych jak łezki uważają. Ale jaja!!! :) Gdzie to w Biblii napisane, że oral jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_fiolka
ja rozumiem, że można nie uprawiać sexu przed ślubem każdy ma swoje podejście do tej sprawy ALE PO CO DORABIAĆ DO TEGO JAKĄŚ CHORĄ IDEOLOGIĘ typu bułke przez bibułkę a chuja gołą ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdzielę - dzięki. O JA PIERDZIELĘ!!! Co to z ajakies pokopane teoryjki o czystości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze mamy tutaj kobiete : o biuscie rozmiar D talii osy dziewice ktora nie uprawia sexu bo to grzech i boi sie ciazy facet nigdy nie widzial jej nago wyleczyla go z masturbacji maja jazdy w lozku i uprawiaja oral bo musza sobie jakos radzic ale nie sa zniewoleni sexem jej tata tez sie nie masturbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
:(:(:(jak to zrobić zeby nikt sienie podszywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, że hymen oszczędzasz na wypadek zmiany partnera, żeby przy następnym udawać dziewicę :) Ale nie wciskaj, że masturbacja jest bardziej SPROŚNA od obciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_fiolka
spytaj się księdz to ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u gory sa
PREFERENCJE zeby sie zaczermnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
ale powiem Wame to najbardziej oblegany temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko wątku - czy wiesz, co oznacza 69? Czy może nie czytasz o takich ohydztwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
ogre a co znaczy ogre;)?? bo 69 to ja gdzies o tym juz czytalam, tylko nie pamietam gdzie ale to pewnie cos fuj:O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to teraz albo wciska kit ze to nie ona i ratuje swoj topik albo to podszywacz ale to drugie mi sie nie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalają mnie tacy zakłamani ludzie :) jak po ciemku, to można :) to może i anala spróbujcie po ciemku? Tylko nakieruj go na odpowiednią dziurkę, bo jeszcze przez pomyłkę wianek stracisz :) I nie za często, bo się zwieracze porozciągają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele - jak się umyje, to nie jest fuj ;) A ogre - lubię fantasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
a czyli calkiem normalny z Ciebie facet;) ale powiedz czy to normane ze ludzie sie masturvuja:O?? Bo to tez jest fe:O Jak mozna sie tam dotykac?? Tak skomentowala mnie autorka watku:( Tylko nie wiem jak z tym myciem... Jak ma sie isc spercjalnie umyc jak rodzice w drugim pokoju;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
mój facet za mna szaleje kapujecie ?i nie zdradza mnie ze swoim penisem idioci!!!!to ja pisalam i niejestem podszywaczem zeby bylo jasne ..chce wiedziec tylko czy ktos jeszcze jest taki jak ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
MASTURBACJA TO SWINSTWO ..jak mozna zdradzac partnera ze swoim penisem?wulgarna sie stalam ale zmuszacie mnie do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_fiolka
nie -ja nie wierzę w to co czytam to musi być prowokacja!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardziej
za tym ze rzeczywiscie w pewnym momecie ktos sie podszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam i oczom nie wierzę.... :| moim zdaniem sex jest bardzo wazny w zwiazku, oczywiscie nie najwazniejszy ale wazny. nie umiałabym być dlugo z facetem ktory ma całkiem inny temperament seksualny ode mnie. czekanie z sexem do slubu tez jakos za mn nie przemawia. wydaje mi się ze trzeba wyczuc moment, kiedy chce się to zrobić, przed slubem , po slubie... decyzja nalezy do kazdego z nas osobno , tyle ze ja jakos nie rozumiem... sex jest dopełnieniem uczucia, miłosci, wyraza to jak bardzo jestesmy z partnerem zwiazani i jak bardzo chcemy mieć go blisko siebie, chcemy aby dwa ciała stały się jednym... (kurde odchodze od glownego watku :P ) mysle ze nie wiele jest takich par, ale są na pewno :] ja kochałam swojego chlopaka badzo, byismy razem przez rok, poszłam z nim do lozka po 4 miesiacach i nie załuję, mimo tego ze juz nie jestesmy razem. a byc z facetem 6 lat i tylko francuz... ale dobrze ze chociaz to, bo są pary ktore nawet tego nie robią w ogole bo ich to po postu brzydzi... Kazdy robi co chce. prosiłas o opinie to piszemy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×