Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfggfnngngn

CZY TO NORMALNE ZE JESTEM Z FACETEM 6 LAT I NIE BYLO SEKSU?

Polecane posty

Gość autorka wątku
to uwierz paniusiu..wiesz myslalam ze spotkam na tym forum jakichś normalnych ludzi..ale nie...myslilam sie i to bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
od samego poczatku kazdy watek jest mój ...i widac was to dziwi i myslicie ze ktos sie podszywa .,..no moze podszylam sie w tym ze napisalam ze to nieja pisalam..ale chce byscie wiedzieli ze wiem ze zazdrioscicie mi ..bo was to boli ze nikt nie pokocha was bez tego swinskiego brudnego zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
tu nie ma normalnych:P Ja uciekam bo musze troszke jeszcze przed weekendem popracowac:O Zycze Wam przyjemnej rozmowy;) moze potem jeszcze wpadne na forum;) Mimo wszystko milo bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
pewno ta cala ja pierdziele poszla sie onanizować ..założe sie ze po moich watkach ją naszło..ohydna jestes dziewucho!!brudna i wstretna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a ty dalej sie wypwiadasz jak bys w zyciu nie dotknela faceta, to moze wypisz wszystkim nam puszczajacym sie zdzira co wedlug ciebie jest swinskie a co nie?? bo juz sie zgubilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina mi sie moj dobry znajomy, rowniez czlowiek wielkiej wiary i przywiazania do religii rzymskokatolickiej, ktory argumentowal, ze onanizm to nie jest grzech, o ile sie tego nie robi w niedziele i swieta nakazane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powolywal sie w swej argumentacji m.in. na uzaleznienie (sic!!!!!), tzn. ze jak na przykklad jest sie nalogowym palaczem (a jest), to jak sie pali, to sie nie popelnia gzrechu nie dbania o swoje zdrowie, tylko tak jakby pol grzechu, poniewaz jest to uzaleznienie i czyn nie jest w pelni kontrolowany przez czlowieka! Nie musze chyba dodawac, ze w ten sposob mozna \"odgrzeszyc\" wszystko, nawet kazda niezla jazde w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m back :) I miał ten człowiek rację, bo w dni święte powinno się odpoczywać od pracy, a przy masturbacji człowiek se ręce urabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
tak tak masz racje, strasznie brudna jestem, ze tez nie zamkna takich ludzi jak ja:O Tragedia:( Dobrze ze w lozku nie uzywamy zabawek bo to by bylo dopiero oblesne:) No i od dzisiaj nie myje mojej cipulindy i Wy dziewczyny tez tego nie robcie bo dotykanie tam jest fuj:O Nie wolno sie tam myc!!!!! Sigismund Dijkstra wszystko mozna sobie wytlumaczyc dla zabicia poczucia winy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale olądałem kiedyś wywiad z jednym zakonnikiem, który twierdził, że nie jest grzechem pranie w niedzielę w automacie, bo to nie człowiek, tylko pralka pracuje. Więc jakby tak zatrudnić jakieś gadżety... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jesli ktos sie onanizuje to jest ohydny, brudny i wstretny a ty ze jestes zwykla lodziara to jestes super czysta cudowna i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, myjcie się dokladnie i często, bo będę musiał zmienić nicka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka wątku
zapomnialam dodac, ze moj ukochany lubi od czasu do czasu (jak mu pozwole, bo jakby to robil wtedy, kiedy chce, to bym mu sie znudzila) wkladac mi do pochwy rozne przedmioty wtedy tez nie nastepuje penetracja penisem (naturalnym, bu sztucznych to mamy chyba z 30, we wszystkich kolorach i z roznych tworzyw, ja osobiscie najbardziej lubie ten pokryty papierem sciernym) mimo to nie mam przerwanej blony dziewiczej bo jest zrobiona z tytanu i nawet woda krolewska jej nie rozpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_fiolka
zakończmy ten topic bo autorka ma chyba z nas niezły ubaw że daliśmy się wkręcić - a tak apropo przeczytałam na jednym z topików że nasza kochana autorka tematu zabawia się w lizanie odbytu ale zaraz zaznaczyła, że bez sexu - brak mi poprsotu słów i też spadam i nie zaglądam. a dzisiaj i tak się umyję, bo będę miał ostrą jazdę z moim mężulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robótki ręczne są brudne, bo sperma chlapie na boki, a przy oralu to ŁYK i poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i konczymy na tym ze nie uprawaija sexu i sa super swieci czysci cudowni itp a oral tylko temu ze sobie jakos radzic musza ale to juz nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
ogre jaki Ty brudny jestes i zboczony, a fe:O Wracajac do niedzieli jak bylam mala raz w zyciu mama pralke wlaczyla z moimi pieluchami:P w mniedziele wlasnie. Zepsola sie pralka i od tego czasu mowi ze boj jej nie pozwolil w niedziele pracowac;) Fiolka widzisz ze ja nie moge zakonczyc,mialam isc popracowac ale jakos mnie ciagnie co tu sie dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bez jaj to jest prowokacja, dziewczyny zmywamy sie nie ma po co tu siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba macie rację, chodźmy potarzać się w grzechu PRZY ZAPALONYM ŚWIETLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele - jestem świeżo po pryszmicu :), czyściutki i pachnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tacy ludzie naprawde istnieja tylko ze np ja znam to raczej w wersji ze do slubu nic tylko calowanie (w usta, zeby nie bylo) i dotykanie, a jak napadnie ich chuc, to \"klekaja razem do wspolnej modlitwy\" a czy to byla prowokacja... pies ja j***, przynajmniej bylo smiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele.......
to czekaj ,zaraz u Ciebie bede;) ide pracowac:O do spotkania na innym topiku 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj było, przynajmniej jakaś ożywiona, konkretna dyskusja, a nie ciągle te ciążówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zbaczonka... przynajmniej mozna sie bylo powyzywac przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy nie lubia seksu
lub boją się go... mozna zyc bez seksu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raczej to nie normalne tym bardziej ze masz juz swoj wiek.Nie masz 16 lat zeby czekac z tym do odpowiedniego wieq.Nawet jesli zajdziesz w ciaze to co? Przeciez jestes z kims kogo bardzo kochasz z wzajemnoiscia prawda? Kochajcie sie bo tylko tracicie czas.A jak jemu sie to znudzi? Nie obawiasz sie? Moze mowi ze chce tez czekac...ale zrozum..facet to facet..ma inne potrzeby...Jak Cie kocha to nie bedzie zalowac,ze byl sex przed slubem.Wazne ze z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza koleżanka
Głos na temat: seks przed ślubem. Oj, lepiej tak... Znam kilka pouczających historii ze środowiska duszpasterstw, gdzie pary wstrzymywały się do slubu ze względów religijnych, lub jak się okazało jedna ze stron tylko z tych względów... Można trafic na zboczeńca, albo na kogoś, kto po prostu seksu nie lubi. Jedna laska mi opowiadała, że po dwóch latach "czystego narzeczeństwa" nadeszła właśnie noc poslubna i facet błagał ją na kolanach, aby mu nasikała na klatę. Prawda, że pieknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka watku
tylko szkoda popierdoency ze w tonie wierzycie ,,poprostu zazdriosc was zżera ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriola123
Jesteś sorki mała,ale popierdzielona i to nieźle....chyba że masz 12 lat i robisz sobie jaja...no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×