Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezankaaaa

czy to juz zdrada??

Polecane posty

Gość kolezankaaaa

mam meza,male dziecko,wrocilam do pracy,z mezem coraz rzadziej sie widzimy,praktycznie tylko w weekend,jesli juz jestesmy razem to ciagle sie klocimy,nie mam ochoty sie z nim kochac,od jakiegos czasu zauwazylam,ze nie jestem obojtena mojemu koledze z pracy,znamy sie juz od dawna,jest po rozwodzie,starszy o jakies 10 lat,czasami mam ochote na niego,ale nie chce zdradzac,nie wiem co sie ze mna dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powolutku
się zeszmacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
czym sie zeszmacam???tym,ze czasem pomysle o kims innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powolutku
Kroczek za kroczkiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
oj nie wierze,zeby nie bylo takiej chwili w twoim zyciu,ze pomysales o kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powolutku
i lada tydzien bedzie ruchanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powolutku
A potem rozwodzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
hahah oj na to nie ma sznas hahahah i mzoliwosci-zart,ale tak na serio czy kobiety po porodzie maja takie chwile,ze maja wszytskiego dosc,brak czulosci ze strony meza,jak o cos pytam to odp nie slysze,o wszytsko sie czepia,jedynie kiedy ma na cos ochote to jest mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem i problemA
Problem w tym ze ludzie sie zle dobieraja, a to ze od czasu pomyslisz o kims innym anizeli Twoj partner jest normalna rzecza...tylko co mnie coraz bardziej zastanawia to ze praktycznie kazda historia jest taka sama...male dziecko, maz juz nie jest zainteresowany...ona niezadowolona...itp...to jak to jest, czy Wasze zwiazki bazuja tylko na "tylku" - tak, tylek sie nudzi ciagle z ta sama osoba, chyba ze jest cos wiecej na innych plaszczyznach,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
wczesniej bylo super,odkad pojawilo sie dziecko i ja wrocilam do pracy cos sie popsulo,on wiecznie niezadowolony bo do poludnia siedzi z malym,ciagle obrazony jak mu cos powiem,ze moglby chco garki pozmywac,do pracy wychodzi znacznie wczesniej,pomimo tego,ze autem jest tam w 5min,jak chce cos sobie kupic to wiecznie mowi,ze rozwalam jego kase,tak jakbym ja nie pracowala,a kasa nie byla wspolna,poza tym juz praktycznie ze soba nie rozmawiamy i te mysli o kims innym nachodza mnie coraz czesciej,ja jestem pieszczoch,chcialabym sie przytulic,polezec a tu nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za jeden
Powolutku > ty to powolutku idź już spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
a czy zwiazki bazuja tylko na "tylku",przeciez seks tez jest wazny,ale nie kiedy tylko on am ochote i musi byc na juz,przeciez to sie odrazu odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
a i nie mowie,ze ja jestem bez winy,tylko,ze czuje ,ze sie od siebie coraz bardziej oddalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powolutku
A koleżka z pracy nie chce na "już". Tylko na "za chwilkę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
kocham go,ale czasem jak mi cos powie,albo jak mnie potraktuje to mam go dosc,nie raz juz przeszlo mi przez mysl rozstanie sie,mimo wszytsko jak jest dobrze,to zaluje takich mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
powolutku a czy ja powiedzial,ze my sie juz bedziemy bzykac,przeciez tylko napisalam,ze czesciej o nim mysle i czasem mam ochote,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powolutku
Od ochoty niedaleczko do roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
och powolutku,akurat teraz jak pomysle o tym,ze mam dziecko i meza to chyba sama bym siebie znienawidizla gybym to zrobila,ja tylko coraz czesciej o nim mysle,czuje sie jak jakas gowniara,motylki w brzuchu na sama mysl itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powolutku - ty to
baran jesteś straszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×