Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość cudniejsza kobieta
ok. wysyłam maila słuchając the piano keys are blach and white but they sound like a milion of colours in your mind...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że \'uciekacie\" no ale zatrzymywał nie będę...\'broił\" też nie:P Dobranoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że temat spełnia swoje zadanie :-) Gratuluję autorowi! P.S. Warszawa nie jest taka zła, na jaką wygląda. Ale taka dobra też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo Boris
🖐️ i narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
a jednak podsłuchujecie ;-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
wysłałam ;-( do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlitta 🌻 właśnie skończyłem oglądać \"Stay\", ciężki film jak na dobranocke...w międzyczasie dotałem opieprz od znajomej za całe zlo tego świata w wolnym tłumaczeniu.\"faceci\", a teraz kładę się spać bo zarywanie nocy jest moja specjalnością, ale to w dzień trzeba żyć a nie w nocy....wtedy mnie po prostu promyki dosięgają, więc śpij dobrze Carlitta....duszno strasznie, ale oczy już same się zamykają.....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam tylko o tym filmie. Lubię takie kino, ale jeszcze nie w tym momencie. Polecasz czy niekoniecznie? Mam nadzieję, że jako dżentelmen wzbudziłeś w Niej co najmniej wątpliwości co do tych rozemocjonowanych sądów. Nie ma reguł. Na szczęście czy wręcz przeciwnie? Relatywne... Wiesz, że promyki się pojawiły? Właściwie jeden, ale to jest już jakiś punkt zaczepienia, a strasznie go potrzebowałam. To już chyba koniec dryfowania i międzyburzowych cisz :-) Oby! Trzymaj kciuki! I śnij z uśmiechem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
Witajcie Podsłuchiwacze! :-) Witaj Lolo, mam problemy z pocztą, mam nadzieje,że tym razem zadziała. Buźki dla wszystkich na dzieńdobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
Lolo. czy wiesz,że Twoje konto jest zablokowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo tu jestes , a ja ciagle sprawdzalam CEWF;) \"Cudna i wspaniala\" moze ktos to kiedys stwierdzi:) i mi to powie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo pewnie masz racje:) Ale zalezy co rozumiec przez te przymotniki;) Za zla osobe sie nie uwazam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
eeee tam cudne.... kazda potfora znajdzie swego amatora i dla niego bedzie cudna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, to już trochę bardziej złożony temat. Ale generalnie uważam, że jeżeli się lubisz to inni to zauważają, a to pierwszy krok do Cudności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hahahah :-D a którzy to są co własnie z drzewa zeszli? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×