Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość daisy88
bo mi się nie cche noca dziwne mysli mnie nawiedzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
a co do tej normalności..hmmm to raczej rzecz względna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
niekoniecznie..:D:D:D bardziej przemyslenia egzystencjalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ale jakies normy normalnosci sa znaczy sie wytyczne byc moze wlasnie to , ze o tej porze nie sp[imy odbiega wlasnie od tej normy:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
mozliwe ale lubie byc nienormala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie, że nie wiadomo do końca jak to jest z tą \"normalnością\" czy normalne jest normalne?? to takie na szybko male przemyślenie egzystencjalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie myslenie faktycznie moze byc wrecz niebezpieczne dla czlowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
podobno szukaja to cudownych i wspaniałych kobiet?? oto jestem hehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
no nie ten epitet nie pasuje do mojego opisu ewentualnie jestem rozbita..może byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
nie własnie jestem jestem straszne i pewnie zlinczujecie mnie za to co powiem a włąsciwie napisze ale ...mama ochote na skok w bok:/ no moze nie dosłownie ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a ile Ty masz lat dziewczyno, i czemuż, ah czemuż chcesz to uczynić??:D:) (sobie i jemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
ooo wszyscy się wystraszyli ...no trudno to ja tez idę spać ... nie pocieszyliscie mnie wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Cię można pocieszyć, przecież nie masz zmartwienia, jeśli tak to jakie? ten skok??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
o teraz dopiero zauwazyłam nie chce ale cos mnie ciągnie do innego (który zeby by było zabawniej tez ma dziewczynę) hmm troszke to skomplikowane i mam lat 19 i skok w bok nie oznacza dla mnie od razu seksu, jestesmy razem 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
no to jest pewnego rodzaju problem...wiem bywaja wieksze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego ode mnie np odczekujesz albo w ogole od kogokolwiek komu sie z tego zwierzasz?? ze da Ci \"blogoslawienstwo\" powie to nic zlego da ci rozgrzeszenie chcesz uspokoic swoje sumienie??????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
niee nie oczekuje błogosławienstwa bo nie chce nic takiego zrobic.. poprostu chce się wygadac ,ze takie mysli chodza mi po głowie i to wcale nie fajne uczucie bo nawet mając na to ochote czuje sie nie w porzadku w stosunku do mojego chłopaka i maiłam nadzieję, ze ktos mnie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, się na poważnie robi:D well, po pierwsze, to jaki \"skok w bok\" przecież masz dopiero naście lat (gdybyś miała naście lat pożycia małżeńskiego - to co innego) więc nie skok w bok, tylko chęć poznania kogoś nowego - pamiętaj tylko, żeby nie oszukiwać swojego chłopaka. No, no - my tego nie lubimy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Tobie poradzic nigdy tego nie przechodzilam jeszcze nie mailam takich mysli moze one wkrotce same mina;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, więc ja rozumie, widzę, że mimo tych nastu lat masz dobrze w głowie poukładane. Hmmm, jednak - jak zaczęło chodzić, to może już spokoju nie dać, tak to już jest w tym wieku..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
wiem wiem.. ale wiecie własnie chodzxi o to,ze mama dopiero 19 lat i jestem 2 lata w stałym poważnym związku kocham go jestem od niego uzalezniona nie wyobrazam sobie zycia bez niego ale z drugiej strony..hmm znów to moje 19 lat chce sie bawic, szalec poznawac nowych ludzi a to w pewien sposób mnie ogranicza szczególnie jeśli chodzi o płeć przeciwna...i wtym momencie pojawia sie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
i teg sie boje zwłaszcza ze na horyzncie pojawił sie chłopak z którym nie maiąłm nigdy okazji sie spotakac a teraz taka okazja sama puka do moich drzwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy widocznie za mlodu wystarczajaco sie \"nie wysumialas\" i teraz sa tego takie skutki albo one Ci przejda te mysli i bedziecie zyli dlugo razem i szczesliwie albo go teraz zostawisz moze to faktycznie nie jest ten! albo bedziesz z nim zyla, i predzej czy pozniej go zdradzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×