Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

tak jakos sam powinienes wiedziec ale moze tylko ja tak bym to zrobila a to Twoj topick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś to zastanawiam się co z nim zrobić, czy skasować w rocznicę czy zostawić, niech sobie żyje własnym życiem, a raczej umiera... sam nie wiem, jednak to część mojego i cząstęczki paru innych osób życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze akurat nie bedzie padac teraz ma byc \"pogoda w kratke\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wstane w miare wcześnie, przynajmniej spróbuje:D dlatego zmykam spać. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Lolo:) ja \"juz\" wstalam:D dawno tak do pozna na kafe nie bylam:D Spakowales se juz?:P a w ogole to jedziesz tam pracowac, czy odpoczywac?;) Bezpiecznego i udanego wyjazdu🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ 🖐️ zajrzalam i oczom nie wierze - MP sie pojawila! :) chcialam tez powiedziec Lolowi, ze owszem zagladaja i czytaja, ale co ja mam do gadania, skoro ja nawet tego W co MP ma, nie posiadam :), a do pozostalych literek tez miewam watpliwosci :o, chociaz dobrze, ze K jestem pewna ;) :D co tam slychac dziewczyny? cieplo u Was? wypoczywacie troche - wakacje, urlopy, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tu, bo chyba pasuje do opisu - wolna tak, cudna- to zalezy jak kto patrzy, wspaniala - jak najbardziej :P a poza tym niezwykle skromna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo a jednak tu jeszcze zagladaja inne CWWK poza mna;) 🖐️Dziewczyny:) 🖐️ Lolo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytają, podglądają tylko rzadko od siebie coś dodają:D 🖐️ :) nowe \"twarze\" 🖐️ linger jak się tak statystyka poprawi, to nie skasuję chyba:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie przydac faktycznie;) ale chbya dzis cos za pozno sobie o nim przypomniales:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mialam na mysli pore dnia:) godzina za pozna:) moze dziewczyny juz spia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×