Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

kochasz go - dobrze:) jesteś od niego uzależniona - niedobrze:( jeżeli coś/ktoś Cię ogranicza - niedobrze, cóż skoro go kochasz, to porozmawiaj z nim o swoich myślach, jeśli on Cie kocha - powinniście dojść do porozumienia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! przecież Ona ma dopiero 19 lat, to właśnie teraz ma się wyszumieć:D (no ale bez przesady):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
uu czarny scenariusz... to jestr straszne ale ja serio nie pamietam juz jak to było bez niego ... wiem tylko że nie było dobrze.. a teraz ?? jest jeszzce taka opcja ,ze w tym roku idziemy an studia.. do róznych miast wiec jesli to ma sie rozpaśc to umrze smiercia naturalną.. chociaz łudzę się ,ze jednak nie..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
macia racje zawsze byłam cholernie stała w uczuciach moje kolezanki zakochiwały sie co chwila w innym a ja potrafiłam prze połtora roku latac za jednym chociaz i tak nic ztego nie wyszlo..hmm taka juz moja wada?? a moze zaleta?? okaże sie moze kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wl;asnie wiec moze to nie jest ten , ktory jest jej przeznaczony ;) skoro ma takie mysli gdyby to byl ten to na pewno nic takiego przez mysl by Daisy nie przeszlo:) wiec Daisy przemysl to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież Ona właśnie nad tym myśli:) cóż, ja bym się trzymał jednak tej stałości, ale nie za wszelką cenę.. najważniejsze przecież to być szczęśliwym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
mysle, mysle i nic sensownego wymyslic nie potrafie.. tak to juz jest jak człowiek sie zamota we własnych uczuciach ..hmm to chyba najtrudniejszy labirynt a co do tego "drugiego" od skoku to nie jest nic wielkiego to koles który kiedys sie we mnie kochał ale nie udało nam sie spotkac a teraz ja go BARDZO polubiłam, i nawet nie koniecznioe chodzi o niego tylko to,ze mama ochote na cos nowego, świerzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki sobie \"zakazany owoc\", który kusi i niby ma super smakować:D uwaga! można się po nim rozchorować:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
dobrze powiedziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to za mal0o faktow p[oza tym i tak sama musisz zadecydowac i ponies ewentualne konsekwencje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
a co do tego ograniczania.. lolo pozwoliłbys swojej kobiecie na spotykanie sie z innymi męzczyznami i na poznawanie nowych facetów?? to wszystko sie ze soba gryzie nie oczekuje nie wiadomo czego i rozumiem go bo sama bywam zazdrosna...a ograniczenie nie wynikaja an z jego zachowana ani z ojej nadmiernej checi poznawania nowych ludzi.. poporstu tak juz est kiedy z kims jestes na powaznie to zawze trzeba cos poświecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, zrobisz co zechcesz, ważne żeby jednak to przemyśleć i nie reagować nazbyt spontanicznie, tylko te hormony...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhh ciekawe co on teraz rtobi jak Ty tu z nami sobie piszesz;0 czy on nie ma zadnych takich kolezanek z ktorymi chcialby miec skok w bok ile on ma lat?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
heh dzieki ale teraz to juz powoli mi sie oczka kleja wiec uciekam fajnie sie wygadać:) uciekam ale peiwnie wpadne kiedys na to forum wiec do zobaczenia:* słodkich snów a co do tej nienormalności to pwoiem wam ze najlepszy komplement jaki usłyszłąm od jednego faceta to własnie to,ze jestem nienormana ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
tyle co ja nie on zdecydownie jest grzeczny:) tego jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przez takie ograniczenia ma sie pozniej tez takie mysli trzeba sobie ufac ;) co zlego jest w poznawaniu nowych ludzi taki zwiazek jest juz toksycznym zwiazkiem i to \"uzaleznienie\" wyzej wspomniane nawet tu pasuje;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po9
a jestem;) nieuzywana dziewica swieza mloda subtelna atrakcyjna ;)skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to chyba dobrze a nie \'znowu\"😠 co to ma byc za powitanie:o :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a juz myslalam , ze mopze tak dyskretnie grzecznie chciales mnie wygonic pozbyc sie:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×