Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Zawsze sa jakies problemy:(:D wystrczy popatrzec na te topicki ;) miejmy nadzieje, ze malutkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czy to formum pomaga rozwiązac jakiekolwiek problemy, te duze czy nawet malutkie??:o\\ Sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo oczywiscie tak doslownie nie rozwiazuje ale na pewno wiele osob ma jakies wsparcie , rady i moze latwiej jest im gdy sie \"wygadaja\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni sie wygadają, inni szukają pocieszenia, a jeszcze inni myslą, ze spelnią tu swoje marzenia...:) ale to nadal tylko wirtualny swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przyklad siedze tutaj po to, zeby rozkochiwac w sobie mlode, nic nie podejrzewajace dziewczyny ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiscie planuje niedlugo tu zabawic:D ale jak to wyjdzie w praktyce.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo przed Toba pewnie jeszcze z 4 godziny zanim Cie sen zmozy i polozy:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliweczko na pewno lolo ma wiele nickow :P tylko nie chce sie przyznac:D ;) troche zarywam:o:D ale czas na zmiany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiany to chyba nastapia jak Cie sytuacja do tego zmusi (czytaj: skoncza sie ferie), ale to jeszcze caly tydzien zarywania nocek przed Toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliweczko masz racje ale teraz przynajmniej o godzinke wczesniej zaczne chodzic spac zeby sie przyzwyczajac do normalnosci:D ale ferie mam przez 2tyg jeszcze!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! a wiec jednak ma sie jakies \'grzeszki\' na sumieniu, prosze opowiadac ze szczegolami - kto, jak, kiedy i dlaczego, my nikomu nie powiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiii tam, nic takiego, nie ma o czym mowic [skromnie spuszcza oczy] P.S. Na drugie mi Don Juan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D don lolo de Chudy:D:D nie, nie nie tutaj - znaczy sie w necie (no raz zdarzylo sie moze):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tamten to inny swiat, rządzi sie swoimi prawami - więc slowa nie powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tak to nie mow, my i tak sporo wiemy, w koncu nie sledzimy tego topiku od wczoraj :p ale co - juz nie kontaktujecie sie ze soba wcale? (jezeli oczywiscie mamy na mysli ta sama mloda osobe) [Ty mnie jeszcze nie znasz za dobrze, wiec uprzedzam od razu - bywam wscibska, ale to tylko w necie, w realu jestem bardzo ostrozna i dyskretna :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, zielona sliwko:) [rozglada sie niepewnie] toz to jawna inwigilacja:D:D ale ja nic nie wiem:D kim byla (jest) ta mloda osoba??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×