Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Lolo mnie wlasnie chce sie spac!:D;) To co Ty robiles , ze tylko 15minut spales!jak tak mozna!!!!!??? Jak ja z poniedzialku na wtorek spalam tylko 3goidiny to myslalam , ze padne w ciagu dnia:/ Mnie ten snieg juz denerwuje:onie wygodnie sie chodzi :o moze gdyby chodniki byly dokladnie poodsniezane......;) W ferie planuje pisac pracke;0, pojechac troche w gory[o ile wypali, chociaz tym razem naprawde powaznie podchodzimy do sprawy:D] Mialam jechac do G. ale chbya nie da rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wypij moje zdrowko:D:) I jak mogles o spotkaniu zapomniec!Oj! To wszystko przez zmecfzenie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jak dzien?:)Czyzybys oblewal jakies egzaminy?;) tance i te sprawy:D Ja ide pod koldere , bo cos mi zimno:o Poczytam cos i spac:) Do jutra🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł, setunia - to nieźle:D Jakies konkretne miejsce?? Bo ja sobie wczoraj przeglądałem w necie Maroko:D:D A raczej dzis bo znowu cala noc nie spalem, ale za to chyba siec śmiga :classic_cool:- wystarczyło zaktualizowac sterownik karty bezprzewodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snila mi sie ibiza :D ;) Jak necik \"smiga\" to :classic_cool:! Ja za to musze dzielic sie przez weekend kompem z sis;) Ale tylko do poniedzialku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo poczatkowo sama , a raczej z jakas wycieczka:D, a pozniej pojawil sie CWWM:D:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden obcokrajowiec!:P;) Wiecej nie pisze, bo jeszcze sen sie nie spelni!:D:p O ile ze snami jest tak jak z marzeniami:D ;) :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo obys tylko rozstroju zoladka nie dostal:D:P;):) No caly czas sie umawiamy, tylko jakos odbiegamy od meritum:D:D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba, ale amatorszczyzna - nie zmienilam stopki 😠 gdzie bylam/lem? - ech, co tu duzo gadac - w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty bracie! robisz niezle uniki! ale stopke zmienic to dla mnie nie problem :p tylko biednej Setuni w glowie namieszalismy :) 🖐️ ja na Swieta bylam w domu u rodzicow, gdzie mi dogadzano kulinarnie i teraz po powrocie do domu (bo pobyt swiateczny troche sie przedluzyl), maz mi dokucza, ze mi przybylo tu i owdzie ;) wiec wyciga mnie na dlugie spacery, zeby to zgubic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS bo nie ma to jak polska goscinnosc:):D A fakt troche mi namieszlas:P ale pamietalam , ze jut\\z kiedys tak sie zabawialas:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×