Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Lolo- o czym? a tak ogolnie... o zyciu... i takie tam... o mni-osci... :p Setunia- trening z wczesniejszym chodzeniem spac chyba Ci nie wyjdzie dzisiaj, zwlaszcza jak Lolo zaraz sie rozgada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram sie jak moge (Setunia nie spij!) jakbym mogla to bym teraz postawila przed Toba calkiem niewirtualne piwko albo i cos mocniejszego, bo to najlepiej rozwiazuje jezyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zs, my Cie z setunią rozgryźliśmy - Ty chcesz mnie spić i wyciągnąc wszystkie tajemnice:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silwko znalazla sie madra bo kawe wypila i spac nie moze:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo -co tu duzo kryc, to wszystko prawda, a wiec prosze o wspolprace i pomoc w realizacji tego niecnego planu :) Setunia - nie wieszaj sie, \'zycie jest piekne\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, a co Ty trzymasz strone Lola? moze te Jego \'tajemnice\' i wyznania akurat spodobalyby sie Tobie? no chyba, ze to sa Wasze wspolne tajemnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka jak mam nie trzymac strony Lola skora juz tyle m-cy mnie znosi na tym topiku i nie wygonil jeszcze:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólnych tajemnic nie ujawniamy;):D a moje... wyjawie te, które chcę - więc co to za tajemnice:D:D chyba, ze jednak za duzo wypije;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, zaczyna się łatwo - ciekawe na czym zakończy:D na szczescie malo czasu, bo pozno juz a rano trzeba wstać:D 179cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze sie nie wymigiwac tylko odpowiadac! no dobrze, to pominiemy pytania posrednie i przejdziemy do sedna sprawy - czy Obywatel Lolo jest obznajomiony z wizerunkiem Obywatelki Setuni w sensie wizualnym? (odpowiedz moze byc w systemie \"scisle tajne\" czyli \"na maila\"- w profilu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, pytanie posrednie (sam tego chciales!:p) - czy Obywatel Lolo pozostaje w stalym pozaforumowym kontakcie z Obywatelka Setunia? (np. wysyla Jej dluzsze i krotsze maile z czyms milym i prawi komplementy - bardzo wazne! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mejla nie odpowiem, bo ten kafeteryjny skasowalem, a nowego nie mam jescze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatel jest w kontakcie:) A czy prawi komplementy, hmmm nie bezpośrednio moze, ale chyba tak. To chyba do setuni pytanie jest:) Ja nieśmiały jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! ale juz dam Ci spokoj, bo nawet Setunia mowi, zeby cie nie dreczyc za bardzo :D (i udzielila mi zdawkowych odpowiedzi na moje pytania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie juz 3prawie a ja planowalam o 1wszej spac pojsc:o :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×