Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

no własnie Ana rzadko zaglądasz ale rozumiem cie bo ja też mam zwariowanie totalne szef mój zawsze szybko mówi a teraz przed wyborami jeszcze szybciej i mówi i myśli aaaaaaaaaaaaa oszaleje za niedługo, juz to tempo mnie męczy, ale do wyborów juz niedaleko. Wiecie co jak tak popatrze na te swoje inseminacje to zawsze miałam jakies \"ale\" co do przebiegu, momentu itp. a tym razem naprawde byłam zadowowlana bo mi zrobili jak chciałam ale to przypadkiem. Acha jeszcze bromek który brałam gin kazał za 12dni odstawic, powiedział że juz wystarczy. nie wiem jak to jest czy czasem nie dłużej dziewczyny biora w ciazy?hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Suzinko- przeglądalam zdjęcia Twojego Mateuszka. Ale On szybciutko zacząl chodzić.:) Ana- no to jak zatrudnicie pracownika to troche odsapniecie. :) Myszko- ja odstawilam bromek jak tylko się dowiedzialam- tak więc się nie martw i .............. przestań analizować, zastanawiać się i porównywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko będzie ok!!!!!!!!!!!!!!! Pauluś, Ola- odzywajcie się częściej. Paula gratuluję mieszkania i czekam na zdjęcia Waszego lokum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi asiu ty zawsze mnie do pionu przywołasz:):):):)dzięki Aniele:):) Tak jest kapitanie:):)będę grzeczna:) Właśnie paula i ola odzywajcie sie:)A Paula chyba zabiegana bo sie przeprowadza.Asiu mam nadzieje że te kolki wam miną w końcu a usg wyjdzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi- Myszaczku nie zawsze mam czas pisać , ale po to by Cię opierdzielić to zawsze znajdę czas. :P Pamiętaj- teraz już wszystko będzie w jak najlepszym porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,serdeczne dziękuję za gratulacje :) .odzywam sie prawie w biegu Jestem szczesliwa i obolała ale to niewazne .najwazniejsze ze córeczka jest już az nami cała i zdrowa.narazie powoli sie zapoznajemy ;) Uczucie takie którego słowami sie nie opisze a które jeśli sie go nie dozna zubaża całe zycie . trzymam mocno kciuki za Was wszytskie moje Drogie, za te 2 w 1 i za te które nadal walczą by doczekały sie jak najszybciej swoich Gwiazdeczek ja już po drugiej stronie ale ja też walczyłam,płakałam,szukałam wsparcia na które zawsze mogłam u Was liczyćAsia,Foli ,Enigmaa,Ana,Estelka i wszystkie ktore nie wymieniłam za co przepraszam ,a nawet......ginekolog Enigmy:),który też poprzez Enigmę udzielił czasem kilku fachowych porad(buziaki dla Pana gina Enigmuś!!!;) ) To prawda ,ze jak Pan Bóg zamknie drzwi to otwiera któreś okno..... całuje wszystkie i trzymam mocno za Was!!bede zaglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka on mi tak szybko urusł, że szok. Tak tesknię za takim malym oseskiem, a tu jaż mam chłopa jak sie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Ana🌻, wierzę co to znaczy praca we własnej firmie, to samo mam- 20 godzin jak nic, fajnie że choć troszkę do nas wpadasz:-) no iczekam na twoje wiadomości o fasolce z niecierpliwością🌻 ja tez tak ostatnio pomyślałam i poszłam za radą nadwislanki, że poproszę Boga o siłę by wytrwać to czekanie:-) Monik🌻, moje serdeczne gratulacje:-)❤️ Asiulka🌻, to ja poproszę tą stronkę Sandruni, obejrzę z pewnością:-)i trzymaj nas tu w pionie bo czasem nam odbija albo z braku fasolki albo z jej isnietnia:-)hihihihi enigma🌻, ta cholera jeszcze do ciebie nie przylazła? a niech ją kurzy kuper wypnie:-P u mnie też zima, fajnie tak jak pada śnieg, ale chyba tez czuję że to za wcześnie potem jak wigilia się będzie zbliżać to tego śniegu jak na lekarstwo będzie:-P myszka🌻, ale fajnie ci, też bym tak chciała szczęściaro;-) to była twoja 3 -cia inseminacja? to może moja 3 sie uda:-) maklady🌻 to nie czajnik że sie tak czai:-P hihihih beti🌻a co tam dziś u ciebie? a u mnie było podejrzenie pamiętam nadczynności tarczycy a dokładnie subkliniczna nadczynność(tsh poniżej normy-reszta wszystko oki), moja endokrynolog z enelmedu powiedziąła, że to nie jest przyczyną niepłodnści co innego niedoczynność, a w dodatku ja nie mam żadnych objawów ani z wyglądu ani z badań poza tsh-a jedno badanie o niczym nie sugeruje, ja nie wiem skąd ja to mam, reszta wyników ok, a może testosteron tu wpływa, pamiętam że ciutkę za wysoki miałam(2,7 przy 2,5 -norma, ale sam lekarz chyba nie był do końca pewny) suzinka❤️ Iskierka❤️ ciekawe czy już Eryczek jest na świecie;-) myszka, ty teraz to zwolnij tempo:-P i nie szalej, nawet w pracy:-) życzę miłego dzionka i uciekam do pracy, od wczoraj czuję jajniczki, musiałam sprawdzić który to cykl(dziś 15dc mam) bo jutro o 10 mam wizytę w Novum, a tam pytają, a nawet widzę od wczoraj śluzik płodny więc owulacja tuż tuż lub już była , jutro sie dowiem:-) za miesiąc inseminacja:-D ostatnia-może udana lub czekamy na in vitro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Gratuluję myszko...to cudowna wiadomość :D Foli a jednak córcia i takie piękne imię... :) Monik i tobie też należą się gratulaje... :) SUPER! Pozdrawiam wszystkie!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanko:) myszka:) miala inseminacje robionę jak 2 pęcherzyki jej pękły:) hihihihihih ja pisze za myszkę:) a mi robił jak jeszcze dziad nie pękł..... tylk pękał bo było widac płyn...... @ jeszcze nie przylazła do mnie...... ale glowa ,szyja i reka mnie boli...... czyli franca jest za rogiem:P granini ❤️ Marfatka :) gdzie jestes????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Monik gratuluję Majeczki!! Enigma...cóż mogę napisać...walczyć trzeba dalej :-) Zdobyłam Augumentin :-) , tzn, mężul, poszedł na dyżur do lekarza i powiedział, że zgubił receptę - więc dziś ją wykupiłam i będzie łykał kolejną porcję prochów - oby to pomogło!!! mam pytanie do pralaktynek :-) zanim dowiedziałyście się, że macie podwyższoną PRL bolały was piersi przed okresem? bo mnie bolą, mimo Castagnusa i zastanawiam się czy on aby nie jest za słaby na zbijanie mojej prolaktyny (wyższą miałam tylko po obciążeniu, przed - w normie). Mam skierowani na badanie prl - muszę zrobuć i będe wiedziała czy ten hormon nie zaszalał w moim organizmie! miłego dnia, a raczej wieczora!!! która teraz testuje? przyznać się? albo chociaż (nie)czeka na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko mnie bolaly pomimo prl zawsze przed @. To oznaka , że progesteron jest większy. :) No to super, ze recepta zdobyta;) , tylko teraz już nie czytaj za dużo bocka;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ TO PODCZYTUJĘ BOĆKA, ABY podjąć decyzje gdzie icsi :-) a swoją drogą modlę się, żeby nasionka poprawiły się do inseminacji :-) a co nadzieję jakąś trzeba mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko- tego Wam zyczę, by powodem zlych zolnierzyków byly te bakterie, które teraz wybijecie i powiedzie się inseminacja a może nawet i natural. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJĘ ASIU ja co prawda w taki cud bym nie uwierzyła, ale cóż... zresztą bardzo mi sie podoba zdanie, chyba któraś z dziewczyn ma w stopce \"wiem, że się uda przecież wiara czyni cuda\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Mój termin @ minął ale spokojnie na nią czekam bo przestałam brać luteinę i pewnie franca przylezie. A tak swoją drogą kiedy do Was przychodziła po luteinie? POzdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis w poznaniu urodziły sie pięcioraczki:):):):) szooookkkk mowia o tym w teleexpresie.... Gosiaczek:) ja czekam na @...ale gin dalej kazał brac mi duphaston a to to samo co luteina. Estellka :) kuruj meza i rob inseminacje....... Asiku:) widzę ze Sandra dała Ci troszkę luzu:):):):) mnie dalej boli głowa.... @ nie ma .... i powoli mnie to wkurza:( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, jak ja brałam luteinę, to miałam zalecenie brać do 25 dc włącznie, a @ przychodziła po 3 dniach (cykle mam 27-28 dniowe) Mam nadzieję, że u Ciebie to coś tam kiełkuje :-) a nie tylko prochy mieszają... Enigmuś, oj ta wredna @, jak się na nią czeka, to wywala taki numer - Ty masz dzień spóźnienia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia........30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto........07.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce....... .21.10.06.....10 kg... ..synuś Eryczek ....99 cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....6,5 kg...Córeczka (narazie)......?? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......? Foli.........Ostrów Wlkp.........08.03.07........4kg........Nadia .....? Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........5kg...........?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku mi @ przychodzlila w ciągu 2 dni. Enigmaa- luzu jak luzu - czasami mam Ją na leżaczku i jedną reką zabawiam- a co - mi się też trochę należy. :) Po prostu dziś sobie zrobilam wagary od porządków i papierów. :P A powiem szczerze, że brakuje mi trochę gadania z Wami. ;) aaaaaa - mam swietny kawal :D Dwóch studentów biologii rozmawia po egzaminie. - I co napisałeś na to pytanie "Po co jest zgrubienie na końcu członka"? - Napisałem, że po to by sprawić większą przyjemność dziewczynie... - To ja pewnie mam źle... - A co napisałeś? - Żeby się ręka nie ześlizgiwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa..........8.10.......25-30.....1.11.............10 m-cy.......Katowice INSEMNACJA-czekamy beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię tabelkę- bo tam jeszcze caly czas jest przewidywany termin porodu a nie rzeczywisty hihi. TABELA I TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce...... .21.10.06.....10 kg... ..synuś Eryczek ....99 cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....6,5 kg...Córeczka (narazie)......?? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......? Foli.........Ostrów Wlkp.........08.03.07........4kg........Nadia .....? Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........5kg...........?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
aLE fAJNIE - Silve, Foli i Andzia będa rodziły prawie jednocześnie :-) ale będzie napięcie na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku :) hihihiihhiihihihihi:):):):):) dobre:) Estellko:) tak ...licząc ze owu miałam w 10dc to @ powinnam miec 31.10 no powiedzmy ze pęcherzyk pękł z 10dc na 11dc bo wtedy miałam inseminację to @ pownnam miec wczoraj to był 25dc.... a tak zwykle mam Ale to ze biore ten cholerny duphaston to mogło mi sie przedłuzyc. ostatni cykl miałam przez duphaston 30niowy:(:(:(:( przewalone....... czekac i czekac...... @ musi przyjsc do jutra bo jak nie to nie będe mogła robic inseminacji w tym miesiacu bo maz będzie akurat w wawie:( przewalone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
no to , o paranojo!, trzymam kciuki aby dzis Cie zalało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przesadziłam @ musi byc do soboty...:) bo potem to naprawdę będę musiała szukac na szybcioka innego dawcę:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki estellko:):):):):) takie zyczenia aby mnie zalało to rzeczywiscie na tym topiku niecodzienność:):):):) hihihihihihihihiihih:) Oby tak było estellko:) oby:) hihihihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na @ we wtorek cholercia mógłby los zrobić mi prezent i mogłaby się nie pojawić @!!! w końcu niedługo moja trzydziecha, prezent byłby jak znalazł, hihihi - fajnie by było :-) nie to, że trzydziecha, to jeszcze pełne 2 latka starań...tia, a tu @ będzie szalała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×