Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

witam w najnowszej części - skoro założenie nowej części pomaga w zafasalkowaniu, to ja bardzo chętnie :-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu prawie pierwsza zaraz po estellce:):):) moze to dobra wrózba?:):):) hihihihihihhi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? Silve26......Biała Podl....09.03.07........?.......?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24............Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga...........27..... Emika.................Ewa..................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Enigmuś zobaczymy, zobaczymy - miejmy nadzieję, że ta częśc topiku będzie szczęśliwa! juz dla nas Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że będzie dla was szczęśliwa :) Fajnie że wróciłaś estelka, choć pewnie chętnie byś tam jeszcze trochę została, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwarta!! Ale trzecia do zafasolkowania :) Foli Ciebie oczywiście nie policzyłam ❤️ Witaj Estelko wypoczęłaś widzę trochę, z nowymi siłami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! pewnie, że bym jeszcze została - czyściutkie powietrze, sarny, piekno przyrody, górskie źródełka, gwieżdziste niebo - jak w niebie :-) i pogoda fajna, bo w Bieszczadach nie było aż takiego skwaru, a wieczory były wręcz zimne - trzeba było w swetrze siedzieć. mmmm, fajnie było, ale się skończyło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marzę o takim wyjeździe, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nie jechać na wakacje i siedzieć całe lato w domu, ale w tym roku chyba jednak tak będzie, w każdym razie do poł. sierpnia jestem uziemiona bo nie mogę wziąć urlopu może potem pojadę nad jeziorko na parę dni, powiem wam, że mój mąż po tym wszystkim tzn po in vitro czuje się taki odprężony i zadowolony dlatego że się udało po 3 latach walki i napięcia, ja natomiast jestem szczęśliwa ale czuję się przemęczona, bo stres jeszcze nie minął, teraz martwię się o usg poniedziałkowe no i chyba tak już będzie całą ciążę. Przydałby mi się taki wyjazd. Moja mama też stwierdziłą, ze przydałyby mi się wakacje bo jestem blada i przemęczona. ale w sumie nie powinnam nawet narzekać, spełniło się moje marzenie i to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłasza się następna w kolejce do zafasolkowania:D estelko, fajnie, że już jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch od rana, cześć beti i maklady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, wszystko będzie dobrze!!! kiedyś pamiętam jak napisałaś, że jak już zajdziesz w ciążę, to sie nie będziesz martwiła, tylko wierzyła, że już wszystko będzie ok :-) a tu widać instynkt macierzyński nie pozwala na totalne \"wyluzowanie\" , ale trzeba sie przyzwyczajać , odtąd będziesz martwiła i troszczyła się o swoje dziecko, taki kobiecy instynkt i uwazam, że cudowny!!! I koniecznie pojedź gdzieś wypoxczać - należy Wam się taki odpoczynek !!! Witam pozostałe dzieczynki :-) no zobaczymy do kogo w tym topiku los się uśmiechnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce byc mamą , ale nie bardzo nam wychodzi :( dzis pewnie tez przyjdzie @...bo juz to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze wszystkim przybyłym. Si trzymamy kciuki, moze jednak nie.... Janiechcęfasolki pisz do nas martwimy się o Ciebie słonko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti prawie 2 lata staran, 1 ciąza martwa w 6 tyg, teraz jestem po monitoringu, wszystko niby ok, a jadenak nie bo ciągle @ przyłażi. Wiem ze teraz tez przyjdzie...bo boli mnie brzuch jak na @ nie inaczej. Jezeli przylezie to laparoskopia i kolejny cykl do tyły :( ...czasami brak siły... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny... dziś czuję się lepiej, fizycznie i psychicznie... lepiej niż wczoraj chociaż tłoczą się we mnie ciągle myśli, rozgoryczenie, smutek, złość i w ogóle wszystko na raz... wróciłam do starego nicku bo to nie prawda że nie chce fasolki... trzymam dziewczyny za was wszystkie kciuki... gin kazała wstrzymać się ze staraniami 3 miesiące i nie przepisała żadnych leków aby organizm sam mógł się \"zregenerować\" ale doszliśmy z mężem do wniosku że zrobimy sobie dłuższą przerwę o ile wcześniej mój instynkt macieżyński znowu nie weźmie góry nad rozsądkiem... Pani psycholog kazała mi zająć się czymś co pochłonie moje myśli... ale to chyba nie możliwe bo jak narazie myśli pochłaniają to co robie i robie głupoty albo w ogóle siedze i patrze sie w sufit... jedyny plus to to że nie powiedzieliśmy nikomu o ciąży bo nie wytrzymałabym teraz ciągłych pytań... dziś jedziemy na wieś... mam nadzieję że tam odpocznę, trzymam za was wszystkie ksiuki i myślami jestem z wami, życzę wam z całego serca wszystkiego dobrego i przedewszystkim dużo zdrówka a dla starających się uregulowania hormonków, poprawy nasienia itp itd :-) pozdrawiam i dziękuje za ciepłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachcę fasolkę, wypocznij na wsi, wiem że to trudne ale trzeba wrócić do normalnego życia jak najszybciej, mam nadzieję, że po powrocie bedziesz czuła się lepiej, tego ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, pamiętam jak mówilam i rzeczywiście udawało mi się to przez pierwsze 2 tygodnie po teście beta, jakoś byłam spokojniejsza, denerwowałam się tylko przed samym usg, ale teraz martwię się prawie cały czas, chyba poniekąd przez to co się stało mojej koleżance niedawno i jachcęfasolkę, nie da się nie myśleć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si przykro mi, ale co nam pozostało, ciągle mamy nadzieje że się uda... Jachcefasolkę odpocznij sobie, zmiana klimatu to bardzo dobry pomysł. ❤️ Foli ja też trzymam kciuki za USG. Mam nadzieję że się trochę uspokoisz. Jedziesz do Łodzi czy idziesz gdzieś do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wróciłam z Poznania i przyznam szczerze, ze czytałam raczej w pośpiechu... JaChcęFasolkę - przykro mi, ze tak się stało. Trzymam kciuki, zebyś jak najszybciej zaczęła się uśmiechać i życzę powodzenia 🌻 Pedagog, gratulacje! 🌻🌻🌻 Estelko, fajnie, że już jesteś :) Enigma, Ty też :) Dziekuję za zdjęcia.Będzie z Ciebie śliczna mamusia :) A ja w Poznaniu spotkałam się z Paulą. Patryczek jeszcze ładniejszy niż na zdjeciach. Byłyśmy na spacerku i maluchy narazie w wózkach leżały, ale pewnie za rok spotkamy się w jakimś parku zabaw i dadzą sobie po główkach łopatkami :D:D:D Paula, dzisiaj Junior przespał całą noc w łóżeczku :) Postanowiłam wziąć z Ciebie przykład... Myślałam, że będzie się buntował, ale chyba nie zauważył nawet różnicy... ;) Dziewczyny, przesyłam Wam kilka zdjęć mojego szkraba. Nie mam wszystkich adresów, więc jeśli ktoś ma ochotę, to podajcie adres, albo sobie porozsyłajcie. Pozdrawiam, no i trzymam kciuki za kolejną część :) Ciężaróweczki, dla Was dużo zdrówka i spokoju, dla starających się oczywiscie fluidki ****************************** a dla wszystkich mam dużo cierpliwości i samych radosnych chwil z maluszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa, oczywiscie gratulacje dla Silve 🌻 Pisz częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, do łodzi jadę, będę tam jeździć do 12 tygodnia. Anka, fajnie że się spotkałyście z Paulą. Spanie dziecka w łóżeczku to chyba prawdziwe wyzwanie, nie jest lekko :) choć czytałam ostatnio że spanie z mamą dobrze robi dzidziusiowi do 3 m-cy bo wyrabia poczucie bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć foli :) ja spałam z małym glównie dla wygody. na początku bolała mnie rana po cięciu więc łatwiej było mieć go obok, a później po prostu nie musiałam się wybudzać, zeby go nakarmić. a tak... trzeba wstać, nakarmić, odłożyć... co prawda Wojtek stara się podawać mi Juniora w nocy, ale to niczego nie zmienia, bo muszę się pilnować, żeby przy karmieniu nie zasnąć :) no nic - pierwsza noc za nami i jestem mniej wyspana, ale poza tym nie było źle. Mam nadzieję, ze wytrwam w swoim postanowieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ja to bym się chyba bardzo bała, że przygniotę dziecko w nocy, zrzucę z łóżka albo coś w tym stylu, chociaż ponoć ten lęk mija jak się ma dziecko i instynktownie śpi się uważnie ale trudno mi w to jeszcze uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na nowej części topiku! Estelko miło Cię \"słyszeć\". Cieszę się,że wypoczęłaś- to najwazniejsze 🌻 JaChceFasolke bardzo dobrze,że Twoje samopoczucie jest chc troszkę lepsze. Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki 🌻 Anka25 dziekuje Ci za gratulacje. Piszę rzadko bo niezbyt dobrze się czuję i nie mam sił siedziec przy komputerze. Jesli tylko mogę to przynajmniej czytam co słychac na topiku. Ostatnio zastanawiałam się czy dobrze zrobiłam,że tak szybko przeniosłam się do Tab I ??? Skoro już to zrobiłam to trudno. Własnie,to cała JA ...najpierw cos zrobię a później pomyślę. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsppapappa
do jachcefasolke pamietaj ze sa tu zyczliwe dusze ktore trzymaja ze Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×