Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiepski podrywacz

To znowu ja.. i znowu mam problem. Zadzwonić pierwszy?

Polecane posty

Chciałbym się znowu spotkać z dziewczyną, którą obecnie kiepsko podrywam. Ostanio się spotkalismy jakiś tydzień temu. Wpadłem na pomysł, żeby zadzwonić i zaprosić (mam w planach spacer i kawiarnię) tylko nie wiem czy zadzwonić czy może poczekac aż ona do mnie zadzwoni pierwsza. Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz glupi, niech wie jaki twardy jestes, nie dzwon :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiepski plan
Jak nie masz w planach dymanka - to sobie odpuść :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsppapappa
zadzwon pierszy. radze ci jako dziewczyna bo ja bym czekala az facet sie odezwie pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak podryw byl kiepski
to skad ona ma wiedziec, ze chcesz sie z nia znowu spotkac???? co duchem swietym jest??? oczywiscie, ze do nej zadzown!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadzwoń do niej
pierwszy:)na pewno czeka na Twój telefon:):)Do dzieła:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Rzeczywiście jesteś kiepski. Po prostu facet bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaa
wiesz ona na pewno nie zadzwoni wiec jak Ci zależy to zadzwoń pierwszy, ja sama jestem dziewczyną i nigdy pierwsza nie dzwonie do chlopaków, nawet jak na pierwszej randce było fajnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko że to zawsze ja pierwszy dzwonię. Jak narazie tylko jedna randka odbyła się z jej inicjatywy. Nie wiem... boję się narzucać a pozatym jak nie zadzwonię to ona pomyśli ze mi niby nie zalezy i będzie bardziej chciała, stanę się dla niej bardziej atrakcyjny, nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak podryw byl kiepski
boshe... skad u facetow takie glupie myslenie?????? mozna z facetami tak to dziala, ale z dziewczynami jest wlasnie odwrotnie. Jak jej nie okazesz zainteresowania to poprostu stwierdzi, ze nie jestes zainteresowany i poszuka sobie niastepnego faceta. kapujesz wreszcie??? jak mnie jakis facet ignorowal, to nie tracilam kolejnen minuty tylko szukalam sobie innego. a jak potem wracali i sie lasili to juz bylo za pozno!! dzieczyny lubia uwage i zainteresowanie a nie ignorowanie i olewanie. zaoamietaj to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Kobiety nie lubią niepewnych siebie facetów, którzy nie wiedzą wiecznie, co mają zrobić i wyczuwają to na odległość. Jeśli nie potrafisz zdecydować w tak prostej sprawie, czy zadzwonić do dziewczyny czy nie, to tym bardziej nie będziesz potrafił podjąć decyzji w trudniejszych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucia24: dlaczego sądzisz, że mam ochotę wchodzić w jakieś utarte damsko-męskie schematy? Co znaczy niepewny siebie? Nie jestem pewny sytuacji i jej uczuc, nie wiem czy jej zależy. Pewności siebie jako takiej mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz być taki niesztampowy, to różę w zęby i stań pod jej balkonem, śpiewając serenadę i plując kolcami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaa
wysuwasz za daleko idace wnioski , poprostu do niej zadzwon i nie mysl o tym , jak nie jest zainteresowana to sie pewnie nie umowi i koniec.Skoro mowisz że super podrywacz to z Ciebie nie jest to moze poprostu ona nie wie czego chcesz i nie chce byc nachalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Bo uważam, że sam powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce, a nie wypisywać swoje wątpliwości na forum (może tak a może tak...) jak jakiś dzieciuch. No chyba, że masz 15 lat, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, mam trochę więcej niż 15. Delikatnie mówiąc. Pozatym proszę o radę na forum kobiety, żeby wiedzieć co sądzą na ten temat. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Dlatego odpowiadam ci z dobrego serca jako kobieta. Posłuchaj i wyciągnij wnioski. Kobiety nie lubią facetów bez jaj, którzy wiecznie nie wiedzą jak mają postąpić. Musisz wiedzieć czego chcesz i jej to okazać. Nie mówię o byciu nachalnym, tylko o byciu stanowczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń i tyle
i wszystko będzie wiadome, no przynajmniej to, czy pójdziecie na kawę czy nie, ale jedno jest pewnie, nie dowiesz się tego jak nie zadzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń i tyle
jak facet nie okazuje zainteresowania moją osobą to jest skreślony, a taki telefon świadczy o tym, że masz ochotę się z nią zobaczyć, czyli, że w jakiś sposób jesteś zainteresowany a to czy coś dalej z tego będzie to także od ciebie zależy, nie tylko od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_sexy
dzwon i to jak najszybciej ... jesli ona zaprosila cie na pierwsza randke, to pewnie teraz czeka na twoja inicjatywe. Ona tez nie moze wiedziec co o niej myslisz po waszym spotkaniu. Moze tez ma ten sam dylemat ... dzwon, bo pozniej bedziesz zalowac ze tego nie zrobiles. Jeszcze ja inny poderwie w tym czasie jak sie nad tym zastanawiasz. Bawcie sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×