Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tell me more

facet musi byc wysoki,jesli nie jest to tragedia!

Polecane posty

Gość Pan Chłopak
Ależ jesteś! Malym slodkim maluszkim którego udusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Pieprzenie w podniebienie. Mam 170 cm i jakoś nie odczuwałem z tego powodu kompleksów. Kumple czasem próbowali wyprowadzić mnie z równowagi robiąc uwagi żartobliwe do wzrostu. Tyle, że to ja miałem dziewczynę a Oni nie :] W ogóle co to za stereotyp, że facet musi być wyższy bo da dziewczynie bezpieczeństwo. A facet niższy już nie? Co za brednie. Bruce Lee też miał 170 cm a za Nim latało wiele dziewczyn za wojowniczy charakter. ALe patrzy się na reklamy to się widzi samych ideałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
W dodatku mały oznacza sprytniejszy i szybszy nie tylko tam gdzie myślicie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kershaw
Żenadą jest że ktoś podbija ten z góry prowokacyjny temat. /topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Akurat wpisałem w google "Niski facet" z ciekawości opinii i trafił się akurat ten link, więc zabrałem głos w tej żenującej dyskusji. Takie prawo demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna niskiego
Mój chłopak jest niski. Chyba przez to muszę go zostawić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .lol...
Co za kretynki ja pierdole :D Pewnie same sa zakompleksione i nie spodobaja sie nawet psu z kulawa noga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczkaP
ale debile z was;/ hahahhahahahah;/ ja uważam że takie lolitki co maja po 165 wzrostu powinny sobie znależ faceta dla siebie... a wysocy wysokie... wygladacie z tymi wielkimi chlopami jak z ojcem hahhahaha żal normalnie pustaki... zobaczymy za kilka lat co powiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your brain is empty
"W dodatku mały oznacza sprytniejszy i szybszy nie tylko tam gdzie myślicie :]" to bylo zalosne... uwazasz ze osoba nizsza jest inteligentniejsza? ahahahahahahahah zakompleksiony kurduplu ogarnij sie karzełku :classic_cool: 🖐️ Nie wiem jak mozna dyskryminowac innych przez wzrost, w ogole przywiazywac do niego taką wagę... Sama mam 176 (i jeszcze mogę urosnac) i nie uwazam ze nizsze kobiety sa brzydsze, przeciwnie, chcialabym miec z 6cm mniej ;) a co do niskich facetów - wcale nie sa przegrani, przeciez moga sobie znalesc fajna kobietke majaca 155cm i bedzie git majonez ;) a wysocy faceci moga szukac wysokich kobiet. Wiec ten topik, jak i wiekszosc osob wypowiadajacych sie w nim to zenada 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaZlosnica
Mój facet ma 170 cm ja jestem 3 cm wyższa:)Kompletnie mi to nie przeszkadza.Jest mój i nie obchodzi mnie opinia innych zwłaszcza że to kobieta pełni funkcje reprezentacyjną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dante Alighieri
Mam 167 i muszę zgodzić się z opinią, że niscy faceci nie mają lekkiego życia. Zadowolenie z życia mogę osiągnąć jedynie gdy nie jestem w związku. Spotkałem się z opinią, że kobiety wybierają wysokich facetów a z niskimi są z braku laku. Owszem - jest to szczera prawda - tak dokładnie jest. Dodam, że z tytułu wzrostu i dużej wydolności fizycznej zdecydowałem się na wstąpienie w szeregi jednostek Legii Cudzoziemskiej. Wyśmienicie sprawdzę się w jednostkach zwiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dante Alighieri
Dodam, że na ten temat na forum z pewnością nie trafiają osoby przypadkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka25
mnie obrzydzają faceci poniżej 180.....nawet to jest w sumie taka najniższa granica...mój ma 185 i jest juz ok.....do tego mocno zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czym oddychac
Pieprzenie :D. Mój mężczyzna ma 175 cm, jest dość potężnie zbudowany, silny, wysportowany, rozciągnięty, ma gęste czarne włosy, chmurne oczy, męski zarost, jest zabójczo inteligentny, bardzo zaradny i potrafi traktować kobietę jak królową ;). Uważam, że jest bardzo przystojny, męski i nie zamieniłabym go na innego. Dla porównania mąż mojej siostry ma 186 cm (ona 172), rzadkie włoski, lichy zarost, straszny z niego chudzielec, ogólnie wygląda jak przerośnięty chłopczyk. W dodatku jest ciamajdą i leniem. Nie chciałabym być z kimś takim i mogę stwierdzić z całą pewnością, że inne cechy liczą się bardziej niż wzrost. Sama mam 161 cm, więc jeśli bym miała wybierać „idealny” wzrost mężczyzny to mieściłby się w przedziale 175-180 cm (max 185). Uważam, że najlepiej wyglądają faceci średniego wzrostu. A już tacy >190 cm wcale mi się nie podobają. Kwestia gustu jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blif
ogarnijcie sie przestancie po sobie jezdzic ja mam tak metr 181 180 i chciałbym byc wyzszy jest podobno przystojny ale znam kolesi którzy maja po 1,87 i s apaskudni tacy ze laski wogole omijaja ich szerokim łukiem i znam kolesi po 1,73 którzy s aproporcjonalni maj aladne twarze i dziewczyny bardzo na nich lec awiec wzrost niema znaczenia jesli masz urode a pozatym swiat jest pusty liczy sie sexapil przyciaganie i magnetyzm a nie wzrost czy nawet wygląd trzymawerek dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael 221
Nie ważne ile ma się wzrostu ,ważne czy ma się długiego fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooki-blondas nl
Niski facet to jak wysoka kobieta :D Tylko że facet ze wzrostem poniżej 170 ma szanse zasuwać w życiu, a locha ze wzrostem powyżej 170 to już nie zabawa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak lepiej kłocić się o wzrost niż o zawartość potrfela, bo kiedyś jedna laska zapytała ile facet musi zarabiać, żeby za niego wyjść za maż....................... Czyli podaj mi numer swojego konta, a powiem Ci jak Cie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperos
Wysoki facet zaczyna się od 190 cm wzrostu, takie są przynajmniej kryteria wstępu do oficjalnego Klubu Wysokich: http://klub-wysokich.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem drobniutka i mam "aż" 167cm wzrostu, więc na szczęście problem wysokich mężczyzn mnie nie dotyka, bo prawie każdy jest wyższy i to mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci co pisza że tylko wysoki
facet jest męski a średni lub niski już nie to cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielon toebka
to chyba jakies prowo?? Bo chyba nie mozna byc az tak glupim. Facet jest meski jak jest dobrze zbudowany a nie wysoki sredni czy niski. Co mi po przyslowiowym bladym chudym 2 metry informatyku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftyftytf76t5757878
Pieprzenie . Mój mężczyzna ma 175 cm, jest dość potężnie zbudowany, silny, wysportowany, rozciągnięty, ma gęste czarne włosy, chmurne oczy, męski zarost, jest zabójczo inteligentny, bardzo zaradny i potrafi traktować kobietę jak królową . Uważam, że jest bardzo przystojny, męski i nie zamieniłabym go na innego. Dla porównania mąż mojej siostry ma 186 cm (ona 172), rzadkie włoski, lichy zarost, straszny z niego chudzielec, ogólnie wygląda jak przerośnięty chłopczyk. W dodatku jest ciamajdą i leniem. Nie chciałabym być z kimś takim i mogę stwierdzić z całą pewnością, że inne cechy liczą się bardziej niż wzrost. Sama mam 161 cm, więc jeśli bym miała wybierać „idealny wzrost mężczyzny to mieściłby się w przedziale 175-180 cm (max 185). Uważam, że najlepiej wyglądają faceci średniego wzrostu. A już tacy >190 cm wcale mi się nie podobają. Kwestia gustu jak widać. Lepiej bym tego sama nie ujela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny bzdurny temat
o wzroscie!!!! debilizm, bo akuerat ktos ma wplyw na to ile natura dala mu cm. Puknijcie sie ludzie w glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuleczkaaa
ogolnie to tylko i wylacznie kobiety oziębłe, o zimnym temperamencie lecą na wzrost. ja lecę na goracy latynoski i arabski temperament.. a z reguly i Latynosi i Arabowie są niscy, szczegolnie ci pierwsi. Ponadto slyszalam wiele o tym ze im nizszy facet tym ma więcej w spodniach przez co teoria z wielką stopą staje się bzdurą. wprost uwielbiam kolesi 165-175. ten przedzial jest najlepszy pod wzgledem seksu. no po prostu ogień. Bywal raz w lozku z panem 190cm. rzenada. moze i dobrze poslugiwal sie językiem ale zero gibkosci i zwinnosci. dziekuje za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuleczkaaa
i jeszcze wam powiem ze sprawdzcie sobie srednią wzrostu w roznych krajach. tam gdzie ludzie są wysocy tam żyją kobiety o ozięblym temperamencie (Polki, Rosjanki, Niemki). tam gdzie lubie są niscy, tam zyją kobiety nie patrzace na wzrost faceta i wydajace na swiat jego potomstwo, sa to kobiety o goracym temperamencie ktorym wy zazdroscicie (Wloszki, Portugalki, Greczynki, Kubanki, Meksykanki). calusy dla prawdziwych goracych kobiet jak ja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuleczkaaahh
i jeszcze wam powiem ze sprawdzcie sobie srednią wzrostu w roznych krajach. tam gdzie ludzie są wysocy tam żyją kobiety o ozięblym temperamencie (Polki, Rosjanki, Niemki, Angielki). tam gdzie lubie są niscy, tam zyją kobiety nie patrzace na wzrost faceta i wydajace na swiat jego potomstwo, sa to kobiety o goracym temperamencie ktorym wy zazdroscicie (Wloszki, Portugalki, Greczynki, Kubanki, Meksykanki). calusy dla prawdziwych goracych kobiet jak ja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×