Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nartnik

Pokochaj siebie , bedą Cię kochali i inni????????

Polecane posty

czy to prawda, czy tak ktoś miał.Nie znosił siebie, wice był sam?.Tak mi ktoś powiedzial, tak jest ale nie wiem co robic?Jestem swoim najwiekszym wrogiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w tym soporo racji, w końcu większośc woli uśmiechnietych a nie ponuraków i to chyba bez wzg na płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Boris;) ehh smutki dzisiaj:).Ale jak mam sięebie pokochac , ehh nie wiem......nie chodzę cay czas smutna, mam foszki:) ale jak każdy byk, takie małe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze kurduplu, dobrze pewnie/......masz niej prblemów niż ja:).Ale nikt tak nie maila, ze zawsze do siebie miał od\\gromny dystans i przez to rujnował sobie troszke zycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trzeba zarzucić myśli typu: oni są lepsi, przystojniejsi, mądrzejsi....ugryżć się w język gdy się mówi komuś bo ja to nie wiem a ty taki mądry.....moja znajoma sama często sibie dołuje w jakiś taki niepotrzebny sposób...choć z jej postepowania wclae nie wynika,że czuje się gorsza, że czuje się źle sama z sobą..jednak z uporem maniaka \"smęci\" i \"smęci\"...to może być kwestia nastawienia, czy tez przestawienai się na \"tak\"...a dystans jest potrzebny tylko jeśli ciągle będziesz doszukiwac się w sobie złych rzeczy to zawsze będziesz sie źle z soba czuła...przeciez wiadomo ,że nikt nie jest ideałem ale równiez nikt nie wymaga od ciebie być szukała dziury w całym...bo jak człowiek chce coś znaleźć to to znajdzie pod byle pretekstem i sma automatycznie wyszuka takie własne cechy, zeby tylko siebie nie pokochać......jesli gdzieś chybiłem w myśleniu to mnie sprostuj..bo może problem lezy gdzie indziej...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że zdecydowanie lepiej jest, jeśli się siebie akceptuje. To od razu widać, jakie mamy do siebie podejście. Jak mój poprzenik wspomniał- nikt przecież nie jest ideałem. Jeśli sięsiebie zaakceptuje, to potrafimy się bardziej cieszyć z życia, zdecydowanie częściej się uśmiechamy, a przez to ludzie zaczynają do nas bardziej lgnąć. Pewność siebie to świetna sprawa. Nie mylić z zarozumiałością, bo to przecież nie ma nic wspólnego z poczuciem własnej wartości. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×