Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

dzieki Wam za ciepłe słowa tak jak pisałem od 29.IV (28 zjadlem ostatni posilek) nic nie jem, pije tylko wode. przez pierwsze 3 dni ssanie głodu ( myślę ze przez to iz nie przygotowalem sie do tego odpowiednio patrz: dieta) pozniej przez nastepne 2 dni totalny brak mocy jakikolwiek wysilek fizyczny zwalał mnie z nog, nastepnie znaczna poprawa jesli chodzi o zasoby energii tez nie jest rozowo ale przynajmniej normalne czynnosci mnie nie mecza tak bardzo. Niestety chyba jutro przerywam glodowke poniewaz odczuwam dosc mocny bol/pieczenie w nadbrzuszu tj. zaraz pod splotem oraz zebrami. Co ciekawe mija po przylozeniu termofora z ciepla woda (po przylozeniu termofora slychac jakby bulgotanie/przelewanie w srodku) . Ja to oceniam na 90% jako kamienie w watrobie lub woreczku tym bardziej ze pojawily sie niektore oznaki stawrdniala skora na palcach u nog pod paznokciami. Glodowke przerwe nie z powodu bolu (kiedys mialem atak kamicy to wiem co to bol) ale dlatego ze nie mam duzego doswiadczenia i sie obawiam poniewaz boli mnie tez po lewej stronie gdzie jest trzustka i do tego mam nudności ,a to objaw zapalenia trzustki. Trzustka potrafi strawic samą siebie. Sam juz nie wiem moze to wrzody, ale zgagi nie mam. Malachow i inni pisza ze np. zapalenia trzustki dobrze sie lecza glodowką, zreszta nawet leczenie szpitalne polega na glodowce i karmieniu pozajelitowym. Nie mam jakiegos wybranego terminu tzn. dlugosci postu,aby sie nie rozczarowac, robie tak ze zobaczymy co przyniesie kolejny dzien. Zona patrzy na to z przerazeniem w oczach wczoraj do mnie zadzwonila zdenerwowana ze pogotowie zabralo jakas dziewczyne od niej z pracy i sie okazalo ze byla na glodowce. Pierwsze co powiedzialem to zeby sie dowiedziala jak to glodowke przeprowadzala a nie panikowała. I co , jak sie okazalo to kolejna laska ktora chciala schudnac i JADŁA 2 jogurciki dziennie. Nic dziwnego ze lekarze tak pomstuja na glodowki skoro (podejzewam) ponad 90% to wlasnie laski ktora chca schudnac i doprowadzaja sie do wycienczenia. Zreszta co tu duzo gadac wystarczy zobaczyc watek na kafeterii o glodowce. a i jezyk mam oblozony bialym nalotem i ten zapach z ust znaczy smród dosłownie ;-) wykonuje tez oddychanie rytmiczne z ksiazki malachowa "lecznicza glodowka" wydaje mi sie ze pomaga pozdrawiam Was wszystkich serdecznie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygrokolonskopia_89 PLN
Witam, sprzedam kupon GROUPON na zabieg hydrokolonoskopi do wykorzystania w ciągu najbliższych 5 miesięcy_Cena promocyjna 89 PLN. gg 2063414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszym solidnym grzaniu i lezeniu na prawym boku bardzo duza poprawa, po stronie trzustki juz nie boli ale niestety jak tylko wstane to powraca bol watroby. Chyba jednak zdecyduje sie przerwac i nastepna zrobie w lipcu a w miedzyczasie oczyszczania watroby zrobie oraz cotygodniowe 1 dniowe glodowki. Ja jestem bardzo ciekaw jak bedzie przebiegala glodowka u naszego naczelnego "czysciocha" Maklera ;-) ;-) Bermudo calkowicie sie z Toba zgadzam nie ma nic na sile jak nie masz przekonania do glodowki to nie ma sensu jej przeprowadzac a wychodził będe metodą Malachowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieumywakinowie i szczególnie Tombak są przeciwni głodówkom. Ci pierwsi polecają jedynie krótkie, 1-2 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMODA
witam wszystkich, dzisiaj zaczynam pierwsze oczyszczanie wg Clark - ale mam dwa pytania po 14 nie wolno jesc ani pic. nie wolno tez pic wody? jestem juz po obiedzie ale pic mi sie chce strasznie.. drugie - nie mam termofora ani poduszki elektrycznej - to duzy problem jesli nie podgrzeje watroby? Pilem soki caly tydzien, caly tydzien lekko jadlem same warzywa zero slodyczy i zero miesa, zero nabialu i serów (jestem typowym miesozerem i sam sie zdziwilem ze w ogole to wytrzymalem) wczoraj machnaolem lewatywke wiec chyba jestem gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ogrzewam wątroby. Możesz, jeśli bardzo chcesz, nalać gorącej wody do peta. Powodzenia i daj znać, jak poszło. Efektów spodziewaj się jutro po 9.00. Przynajmniej ja tak miewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi kochani co ile dni robić oczyszczenia wątroby,ja robiłam wczoraj pierwsze dziś wyszło sporo tego i zielone i żółte.W nocy bolał mnie kręgosłup nie mogłam się z łóżka zwlec teraz jest ok.Czy kolejne oczyszczanie za dwa tygodnie czy wcześniej?I jeszcze jedno mam dziś gości czy mogę wypić alkohol czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMODA
OKi - dam znac - czyli grzaniem sie az tak nie martwie... A co z piciem wody? do jutra rana juz nic a nic? Czy wode akurat mozna pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marnaz, ja bym troszkę winka wypiła, może maleńka lampeczka nie zaszkodzi. Co do wody, pewnie można, ale gdy zaczniesz pić roztwór soli gorzkiej, to przejdzie Ci ochota na picie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMODA
wypilem pierwsza porcje gorzkiej... nie jest tak zle - pilem gorsze rzeczy.. ;) Na wszelki wypadek powstrzymam sie od picia.. poki co daje rade... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic strasznego,ja najbardziej bałam się wypić oliwę z sokiem z grejpfrutów i tu o dziwo nawet mi smakowało,myślałam że będzie gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMODA
no wlasnie - a mozna wypic ta miksture oleju wypic normalnie a nie przez slomke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, ja piłam przez słomkę,szybko poszło do tego wzięłam 3 tabsy hepatilu i do łóżka myk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMODA
nie mam zadnych tabsow :( ale jesli sa tylko na uspokojenie tak jak Tombak zaleca Nospa to raczej dam rade.. nie wiem czy chodzi o to zeby ta miksture wypic szybko czy dlugo i dlatego slomka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie samopoczucie duzo lepsze, prawdopodobnie byl to przelom kwasiczy. zeszlo bardzo duzo piasku wraz z moczem. Jarosław czy Edgar pisze cos o głodówkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilku cieplejszych i słonecznych dniach zrobiły mi się na środku czoła okropne przebarwienia. Wygląda to niezbyt dobrze... ciemno-brązowe plamki w dużej ilości... Nigdy wcześniej tego nie miałam. Jak się tego pozbyć? Łączyć powstanie tego dziadostwa z oczyszczaniem wątroby? Czy to plamy wątrobowe? Może ktoś wie o co chodzi, chętnie posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMODA
no i pierwsze oczyszczanie za mna - bez tabletek w sumie przebudzalem sie kilkakrotnie ale bez jakiejs tragedii.. Troche nerwowy bylem bo cala nic i rano tez wypile dwie porcje soli i nic.. i zgodnie z opisami jakas godzine od wziecia ostatnie porcji soli zaczelo mnie gonic... Poniewaz kibelek bez półki to obserwacje utrudnione ale pływalo troche na powierzchni - ze 3 takie duze wielkosci malego kasztana i potem troche na raty mniejszych - wielkosci tik-taka .. byly raczej zielone.. ale mieciutkie byly - to normalne ? mozna je rozgniesc bez problemu ;) ale nie bylo tego az tak duzo ... coz - mysle ze moze tak jak mowia na pierwszym nie zawsze duzo wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Choć to mój pierwszy wpis to czytam Was od stycznia :) Może niektórzy mnie pamiętają - jakieś 2-3 lata temu parę razy odzywałam się na UT. Wówczas, przez jakieś 2-3 miesiące piłam poranny mocz. Nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów - ale po kąpieli już nie swędziała mnie skóra nóg i rąk. Podejrzewam że miałam jakąś alergię. Dodam że nie byłam nigdy u alergologa. W każdym razie ten problem zniknął. Sądzę że to dzięki UT. Z drugiej strony przez około rok myłam włosy szamponem zmieszanym ze starą uryną (pół na pół) i niestety nie zauważyłam żadnej poprawy stanu włosów... Dopiero suplement diety na skórę, włosy i paznokcie mi pomógł - nawet moja fryzjerka zauważyła różnicę.:D Ale potem przestałam stosować UT, gdyż... zaczęłam brać pigułki antykoncepcyjne, a wiem że nie można tych rzeczy łączyć. Aktualnie odstawiłam na dobre pigułki (po 3,5 roku brania :|) i zamierzam oczyścić organizm. Moje dotychczasowe "doświadczenia" to posty Dąbrowskiej (3 razy, po 4 tygodnie), piję MO od miesiąca - tu zauważyłam poprawę stanu cery. Mam niestety skórę problematyczną - nad brwią czerwony placek który dodatkowo się łuszczy :| no i okolice ust i brody też są bardzo suche i łuszczące. Odkąd piję MO mam bardziej nawilżoną cerę i widzę poprawę, choć do ideału brakuje jeszcze sporo. Zamierzam kupić termos i pić "kompot" morelowo-owsiany Tanaki (przepis na wątku UT;) ) + zastanawiam się nad dodatkową porcją oliwy i cytryny wg Pływaka ;) choć moja koleżanka z pracy piła MO i musiała przestać, gdyż odezwała jej się bodajże trzustka - twierdzi że to przez dużą ilość tłuszczu. Ale moim zdaniem - co to jest ok. 1 łyżki dziennie... Makler pije kilka łyżek i tryska zdrowiem. Podejrzewam że konieczne jest jednak oczyszczenie wątroby... No i właśnie. Bardzo chciałabym zacząć oczyszczać wątrobę, ale... najpierw pasożyty, jelita... I tu mam problem podobny do niektórych z Was - brak wsparcia. Mój chłopak uważa lewatywy za coś co pozbawia flory bakteryjnej i szkodzi. Chyba musiałabym się z tym kryć, tylko nie wiem jak... jak mu wspomniałam o wodzie utlenionej to była wielka awantura "bo to jest trucizna"... itp. itd. ... ehh - no ale sorry, tu nie miejsce na takie sprawy ;) no w każdym razie to moje wolne myśli były, czytam Was cały czas. Generalnie podejrzewam, że takich czytaczy jest cała masa, ale niewiele osób pisze na tym forum. Sądzę że wiele osób sie oczyszcza i miejmy nadzieję coraz mniej dotuje lekarzy ;) Także piszcie, wiele osób na pewno z tego korzysta. :) Lutek - podziwiam Cię. tyle dni na głodówce. Moja mama 5 dni maksymalnie była. ja 1... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMODA
malego kasztana... raczej kasztanka ;) nie wiedzialem jak to okreslic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek Odczyty Edgara zalecały post zarówno dla zachowania zdrowia fizycznego, jak i lepszego dostrojenia duchowego. Cayce uważał iż w rzeczywistości głodówka słuzy umysłowi i wymaga wyjścia poza samego siebie, dążenia do stania sie wyrazistym ucieleśnieniem sił twórczych i duchowych. Na poziomie fizycznym Cayce uważał głodówkę za terapię, odtruwającą organizm i przywracającą właściwą koordynację narządów i układów całego ciała. Zalecał ją w przypadkach złej diety, nieprawidłowości przyswajania i wydalania, zaburzeń pomiędzy układami nerwowymi-współczólnym i mózgowo-rdzeniowym, a także przy nadmiarze toksyn we krwi, niewłaściwej równowadze kwasowo-zasadowej, brakach endykrynologicznych i ogólnym zastoju organizmu. Jako jeden ze sposobów odtruwania organizmu Cayce doradzał dietę jabłkową. Źródło: Encyklopedia Uzdrawiania Edgara Cayce'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiło
Hipiejko po co wtajemniczasz swojego chłopaka w swoje sprawy skoro wiesz jaki ma do nich stosunek . Rób swoje wtedy gdy nie jesteście razem ,nie czekaj na jego akceptację bo możesz się nie doczekać . A o Twoje zdrowie poza Tobą nikt inny nie zadba -powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
No witam wszystkich serdecznie. Szykuję się na reprymendę:)- wczoraj naopychałam się ciastek. Ale nie badźcie zbyt surowi, zeby mnie nie zdemobilizować:). Po ciastkach wątróbka kłuła ...oj kłuła. Więc profilaktycznie dziś nic nie jem. Za jakiś miesiąc półtora będę chciała zrobić znów głodówkę, ale taką na kilka dni, nie 21 jak poprzednie. Póki co myślę, żeby w przyszły weekend oczyszczanie wątroby zrobić mimo tej wpadki z ciachami. Tylko się jeszcze zastanawiam czy metodą Clark, pomieszaną z Moritzem czy inną. Ostatnio zajrzałam do Jelisajewej i ona opisuje tam wariant bodajże 4 dniowy. Tego oleju tam się używa więcej- w kilku porcjach chyba koło szklanicy całej. Napisane że wariant silnie leczniczy, a ja sądzę ze za długo zwlekałam po tych pełnych głodówkach do wykonania oczyszczania. Ostatnio organizm daje mi sygnały, że najwyższa pora na to. Papajuś, wiem że polecałaś kilkukrotnie rady Jelisajewej. Próbowałaś kiedyś tego jej wariantu oczyszczania wątroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Witam, no i jestem po trzecim oczyszczaniu wątroby :)) znowu poszło gładko! efekty kilkadziesiąt "groszków" i jeden wielki ufolud jakieś 1,5 na 2cm! przepraszam za dokładny opis (który teraz nastąpi ale jestem trochę zaniepokojona) był w jaśniejszej otoczce (zwapnienie?) i w środku taki zielonkawy żel natomiast "jądro" tego wszystkiego stanowił biały śluz bez zapachu...co to mogło być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia, nie robiłam metodą Jelisejewej, ale one wszystkie są podobne do siebie. Ja polecałabym metodę Moritz/Clark, jest prosta i skuteczna. Po co szukać udziwnień? Jelisejewa proponuje strasznie ciężkie lewatywy, tzn. po 6 litrów(oczywiście nie na raz). Po co niepotrzebnie rozciągać jelita? Może masz kamienie w woreczku żółciowym, no bo dlaczego po ciastkach były bóle? Może byś zrobiła usg? Wówczas trzeba te kamyczki usunąć którąś miksturą, np. Nieumywakinów(podawałam). Sama muszę pójść na badanie, bo po świętach miałam jakiś atak w okolicy wątroby(kamienie, złogi?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogumiło dzięki za wsparcie - jednak nie będzie to takie łatwe, bo mieszkamy razem i nie wiem jak niezauważenie miałabym zrobić sobie lewatywę... :| memii gratulacje - już 3 oczyszczanie... super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Hipiejko, mój mąż też jest przeciwny moim sposobom ,lewatywy robię tylko wtedy kiedy On pracuje na 2 zmianę więc nie wie ,a ja czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×