Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Tomi, brawo, połączyłeś Clark z Tombakiem, czy Małachowem, itp Nie należy zwiększać ilości oliwy-ktoś pytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi 1
połączyłaem Clarc z tombakiem, kiedyś dwarazy zastosowałem tombaka i było ciężej oraz efekt mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wściekła na Maklera001! Żeby tak wypiąć się na przyjaciół?! Bo my chyba nimi byliśmy/byłyśmy...Makler, wytłumacz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja Ile razy robiłaś oczyczszanie, czy oczyszczałaś się przeciw pasożytom (jak tak, to proszę podaj sposób - liczę na jakiś łatwo dostępny (tombak pisze o czosnku)), co sądzisz o kuracji cytrynowej (niedawno zakąńczyłem kurację leczniczą wg. tombaka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeme27
Tomi: ja wlasnie tak robie,do 14 tylko warzywa i jakis owoc oraz ze 2 szklanki z roznych wycisnietych owocow/warzyw. Tak naprawde to juz dzien przed dniem oczyszaczani tak od godziny 18 zjem troceh warzyw i owocow aby nie miec za duzo ciezkich rzeczy do trawienia nastepnego dnia kiedy jzu tylko do 14stej jjem same warzywka i owococe(tak naprawde jjem je i pije w/w soki do 1300). PS: co w z ta prawa strona?przeciez watroba jest rowniez na lewej stronie!to ze wieksza jej czesc jest po prawej nie oznacza ze nie powinniscie zajac sie rowniez i lewa strona...ja klade termofor mniejwiecej na lini sutkow(lekko ponizej) ale na srodku!a jak juz wiem ze zaraz zasne to przewracam sie na prawa strone i wtedy termofor kolo siebi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich@u
Witam. Dzisiaj zrobilem sobie oczyszczanie watroby metoda Dr Clark. Bylem dosc sceptycznie nastawiony do tej kuracji. Robilem ja po raz pierwszy. Efekty byly zadawalajace. Kuracja w pelni sie udala. Wydalilem garsc kamieni. Kuracja przebiegla bezbolesnie i bezproblemowo. Zachecam watpiacych do przeprowadzenia. Przykladowe foto z kilkoma z nich. https://picasaweb.google.com/intertrader2004/KamienieWatrobowe#slideshow/5612270910867256994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harleqinka Na dzień dzisiejszy mam bardzo mało czasu kiedy mogę siedzieć przy komp. Ale postaram się. tomi Też tak robiłem że grzałem wątrobę (metoda Tombaka), również Edgar zalecał grzanie "prawej strony" czyli tam gdzie jest większa część wątroby. Przemek27 "Wszystkie chwyty dozwolone" :) Wątroba "lubi" ciepło i jeśli u Ciebie się sprawdza termofor na środku, tak trzymać, wazne by kamieni było jak najwięcej wydalonych. Ja niestety nie mogę sie pochwalić żadnym zdjęciem kamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Prosze o skuteczny, łatwo dostępny sposób na pasożyty. Chcę go zastosować przed następnym oczyszczaniem wątroby. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko09
Mam za soba 9 oczyszczań metodą Clark- efekt docelowy -obniżenie ciśnienia osiągnięty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi, sześć oczyszczeń jest już za mną. Tęsknię za następnym, naprawdę. Przeciw robactwu brałam tylko (!)raz Fresh Green Black Walnut Wormwood Complex, jako że jestem dość leniwa, i wolę gotowce. Ja też obniżyłam ciśnienie, nie biorę już tabletek. Ktoś proponował ParaProtex zamiast powyższego preparatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja a gdzie mozna dostać ten preparat na pasożyty. czy wiesz coś o kuracji cytrynowej tomabaka (ja właśnie jestem po kuracji leczniczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszczej jedno, po kuracji cytrynowej czuję głóg soku cytrynowego, kurację zakończyłem w sobotę, a dziś musiałem wypić szklankę soku z cytryny, słyszałem wiele pochlebnych opini natemat tej kuracji, także dotyczacych kamienie żółciowych i choleste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi, no to gratuluję. Znam tę kurację, ale nie stosowałam. Też słyszałam wiele dobrego na jej temat. Ja stosuję jeszcze urynoterapię, i ona załatwiła mi sporo syfu w organizmie-zamulone nerki(kamienie?), i inne. Jeśli zechcesz mieć superowe lekarstwo, to zajrzyj na Urynoterapię(tu na kafeterii). Ten preparat to można kupić nawet tu: http://e-vita.istore.pl/pl,product,1312972,fresh,green,black,walnut,czarny,orzech,plynny,wycig.html Albo gdzie indziej, wpisz w google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po drugim oczyszczaniu wątroby. Mam w związku z tym pytanie. Czy możliwe są kamienie bordowe czy czerwone? Bo jeśli tak to u mnie było tego bardzo dużo. Tym razem czuję się bardzo źle. Wczoraj od obiadu miałam bardzo silne wzdęcia, wątroba chyba opuchnięta, prawa strona brzucha dwa razy większ od lewej, kolki po prawej stronie w pasie. Dzisiaj to samo. Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lennna, pomóc powinna lewatywa kawowa. Możesz też zrobić okład rycynowy na wątrobę, tak mi się wydaje. Takie kamienie są możliwe. Uważam, że powinno się koniecznie pić sok jabłkowy przez kilka dni przed, wówczas oczyszczanie jest łatwiejsze. Sok z kartonu też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena Zastosuj na przyszłość kurację cytrynową (forma lecznicza), dobze działa na kamienie, polecam sam stosowałem, po zatym podczas oczyszczania i przed podrzewaj wątrobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lennna Lewatywa koniecznie,kawowa,bo odtruwa organizm.Bierz Hepatil. Szykuję się do 3 oczyszczania i piję sok jabłko +burak,jak radzi Tombak, no i nic ciężkiego przed i po oczyszczaniu. Kuracje z cytryn robiłam w zeszłym roku i teraz (10 dniową). Pomaga też picie kwaśnego mleka i soku z ukiszonych buraczków. Tomi Całą rodziną braliśmy Balsam Kapucyński.oprócz tego sok z marchwi i kiszonej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Na biorezonansie wyszła mi candida i lamblia. No i walczę z tym paskudztwem. Latam po różnych forach i stronach i się edukuję. Czy wiecie, że lamblię (to pierwotniak) ubija się chlorochinaldinem? Takim zwykłym, na gardło. Zresztą na ulotce jest też info, że lek działa antywirusowo, antybakteryjnie i antypierwotniakowo......... Trzeba go tylko połykać (nie ssać) i to po 6-7 tabl. na raz. Poza chlorochinaldinem robiłam też kurację vernicadisem. W nast. tyg. idę na kolejną wizytę, zobaczymy co to dało. W weekend robię 4 oczyszczanie wątroby. I wtedy też skończę picie soku z winogron. Piję 3 szklanki dziennie od świąt, czyli już ponad 2 miesiące. NIENAWIDZĘ tego soku. Mam dość winogron na dłuuuuugi czas. Jakie Wy soki pijecie? Na co się przerzucić? Marchew, buraki - to raczej w zimowe miesiące.A teraz? Tomi, kuracja cytrynowa też mnie "bierze", ale myślę, że najfajniej ją robić późną jesienią/zimą - wtedy gdy brakuje owoców... ja chyba poczekam kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swann marchew z burakiem nie koniecznie tylko w zimie .. teraz mamy sezon mlodych warzyw wiec czemu nie korzystac ? ... mozna jablko z burakiem w proporcji +/- 1:4 - smakuje jak koktail truskawkowy .... ja z reguly przed sniadaniem pije marchew + burak + ogorek, za 15 min napoj "magnezowy" (gorzkie kakao z miodem i ciepla woda) , pozniej cytrynian wapna ( sok z jednej cytryny + pol lyzeczki zmielonych skorupek jaj ) taki zestaw daje mi potezny zastrzyk energii ... i dopiero po nim cos na zab zarzucam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko09
Swann Jeżeli na wizycie dowiesz się że problem candidy jest nadal, spróbuj zestaw zapper (najprostszy"domowy")/srebro/woda utleniona- działa skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papajcia ;) :) nie wsciekaj sie :):) zlosc szkodzi urodzie ;) pamietaj hiehiehie juz wracam... wlasnie nadrabiam zaleglosci... wakacje sobie zrobilem ;) 7 oczyszczanko (wyjatkowo czyste) w weekend zaliczone, zonka 6... pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Makler:)Niezłe wakacje...A już martwiłam się,jakieś myśli nieszczęsliwe chodziły mi po głowie:( Ja teraz piję sok burak jabłko,bo przed oczyszczaniem,ale z zeszłorocznych buraków,bo takie mam jeszcze w piwnicy.A tak całą rodzinką pijemy kompot z rabarbaru,wodę z melisą i miętą,pokrzywę,kefiry(samemu zrobić-tanio wychodzi),jemy mnóstwo zielska,bo ogród daje już plony,tylko ta susza jest straszna. Myślę,że nie zaszkodzi zrobić kuracji z cytryn,bo przecież jeszcze nie ma świeżych owoców,bo te ze sklepu to takie sztuczne. Lennna Co u Ciebie?Jak się czujesz? Swann To robimy razem oczyszczanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływak, myślisz, że świeże warzywa nie są za bardzo "podpędzone" nawozami itp? Ja się tego boję. Nie jest możliwe, żeby urosły same o tej porze roku, są albo ze szklarni, albo jakość specjalnie hodowane (sztucznie). Jakie jest Twoje zdanie? Z drugiej strony, stara marchew i buraki są już okropne - też pewnie nie mają już w sobie niczego specjalnego/dobrego... Na razie przejdę chyba na jabłko+burak, za chwilę jabłko+porzeczki, maliny, jabłko+ogórki... tak się przywyczaiłam do picia soków przed śniadaniem, że bez tego ani rusz :) Matylda, super - oczyszczamy się razem :) W jaki dzień Ty masz zamiar? Ja z piątku na sobotę. Które to Twoje oczyszczanie? Ja tym razem chcę zrezygnować z soli gorzkiej, a robić tylko lewatywy z kawy. Czytałam, że tak niektórzy już robili, a soli się boję. Poza działaniami "na" lamblię jestem dodatkowo od 3 tygodni na diecie bezmlecznej i bezpszenicznej i jeszcze bez paru tam takich :) (to co mi wyszło na biorezonansie, jako najbardziej uczulające). I, w co sama nie wierzę, poprawa jest niesamowita. Buzia duuużo ładniejsza. Krostek bardzo mało i są bladziutkie. Nie chcę tego zepsuć czymś ostrym - tą solą gorzką... chcę bardziej naturalnie :) Miko - powiem Ci, że nawet mam zapper, i nawet miałam na początku zapał do używania. Ale teraz odpuściłam :( pewnie z lenistwa, jak to zwykle bywa. Myślisz, że mógłby tu pomóc? Srebro - chodzi o koloidalne? Do picia, czy smarowania? To samo pytanie odnośnie wody utlenionej. Dzięki za radę - poczytam o tym więcej, a Ty napisz, jesli możesz więcej szczegółów - i jakie efekty. Jak już dopadłam do komputera i forum, to przeczytałam wszystkie zaległości, też te z urynoterapii. Znalazłam tam już "stare" zalecenie Papai odnośnie olejkiu pichtowego - na rózne schorzenia skóry. Odkryłam taką oto stronę dotyczącą tego olejku: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/pichta.htm. Mam zamiar zrobić sobie miksturę nr 9. Czy macie jakieś doświadczenia z tym olejkiem? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, Maklerku, cud jakiś, największy prezent mi zrobiłeś tym swoim pojawieniem się. Cudownie. Gdzie Cię nosiło? Ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim. Jestem po lewatywie kawowej. Wyjątkowo prawie nic nie wyszło,tylko takie tam co nie co i skrzepy śluzu, a przecież trochę jem. Wzięłam hepatil, silimarol i no-spę. Wzdęcie w 70% ustąpiło ,kolka też.Za to skóra okropna-cała. Tak jak bym dostała jakieś uczulenie. Mam też podwyższoną temperaturę. Makler- dobrze,że skończyły Ci się już te wakacje. Ale się najeździłeś. Bardzo się cieszę,że już jesteś bo tu tyle problemów i pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jestem taka wkurzona. Tyle sobie obiecywałam po tym czyszczeniu (chodzi o skórę), tak chciałam trochę wyjść do ludzi, a tu nadal STOP. Najchętnie zrobiłabym następne oczyszczanie. Mam wrażenie,że coś nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena jeżeli masz problemy alergiczne (te wspomniane wypryski) to muszisz dokończyć oczyszczanie watroby (ona jest pewno przyczyna twoich dolegliwości). napiszę banał - musisz ściśle przestżegać procedur - a twoje dolegliwości, to albo błąd w oczyszczaniu albo silnie zanieczyszczona wątroba. Pamiętaj oczyscznie wątroby pewno w końcu da skutek w postaci pozbycia się chrost - ale to wymaga czasu . Wypryski to tylko zewnęczny obiaw zanieczyszczenia pomyśl co musi się dziać w środku. Pozdrawiam i życzę wytrwałości oraz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena jeszcze jedno, jakiś czas temu na mojej lewej dolnej powiece pojawiła się mała brązowa plamka (jak pieg), po czwartym czyszczeniu znikneła, pamientaj wątroba naprawdze daje sygnały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna O boze po co Ty bralas similarol i hepatil podczas oczyszczania watraby?to sie bierze jak watroba jest silnie naszpikowana toksynami (alkohol/sterydy) a nie podczas NATURALNEGO OCZYSZCZANIA gdzie nie wolno jej wspomagac CHEMIA i SYNTETYCZNYMI LEKAMI!! to nie sa cukierki ktore mozna brac kiedy cos moze byc zle z watroba,nie dziwie sie ze masz powiklania teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×