Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

ps :) zabobonny nie jestem :) ale w tej malej kieszonce w jeansach ;) nosze taki maly krysztal gorski z wrostkami a czarnego turmalinu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Zgodzić się nie mogę co do octu:) Ma inny skład niż wyciąg z pestek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay :) alez oczywiscie ze sklad ma inny :) to ja wiem ale poczytaj wiecej tu nie o sam sklad chodzi...tylko o bakterie i kwasy - ogolnie mozesz zrobic odpowiednik octu jablkowego przyrzadzic na bazie skorek z cytryn po kuracji cytrynowej tombaka gdy zostaja...mozesz zrobic to na bazie skorek pozostalosci po spozywaniu grejpfrutow z roznych owocow mozna to robic chodzi o te korzystne kwasy owocowe i korzystne bakterie ktore wiencza dzielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Ale w skórkach to pestycydy są zdaje się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienko obierasz :) te zolte pomaranczowe...i wywalasz :) jabluszka od sasiada nie pryskane ;) cale jablka /owoce tez mozna uzywac ksiazeczka wlasnie wciepnieta na chomika z tego co poczytalem na razie to...odnosze wrazenie ze to bedzie mialo tak korzystne spektrum oddzialywania na nasze cialo jak nalewka tybetanska czy wyciagi z grejpfruta... tu masz zywe dobro z owocow - nie przerobione nie pasteryzowane w czystej naturalnej, a tak jak mistrzu opisywal.... proscizna jak budowa cepa obierasz sobie jabluszka...skorki do sloiczka do lodowki i jak ci sie uzbiera 3/4 sloika zalewasz i po 2 tygodniach masz ocet - tu w wielkim skrocie sam lepiej i bardziej obrazowo opisuje cala procedure, nie idzie spieprzyc hiehie narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
:) OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay :) o ekstrakcie ksiazeczke przeczytalem :) i mnie przekonywac nie musisz :) wiem ze to dobro...jednak obrabiane... a sam sobie zrobisz podobne :) w domciu z czego chcesz i nikt nic ci nie bedzie mieszal z konserwantami rozcienczalnikami... itp itd teraz ty przeczytaj o occie jablkowym :) bo i jesli o tym ksiazeczke napisali...to cos musi byc na rzeczy ;) a jak i mistrzu do swojej mikstury oczyszczajacej tez poleca/zaleca wlasnie oceta jablkowy zamiast alocitu czy citroseptu....wiec dzialanie musi byc podobne w skutkach dla ciala ... jeszcze moglbys ksiazeczke nieumywakina luknac hiehie :):) tez intresujaca pozycja ktora warto zaliczyc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler No mam troche pozycji to przeczytania:) Ale to myśle po 12 oczyszczeniu :) Jak energia będzie kipieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler, Jaroslaw na UT wrzucilem co nie co o szamponie z oliwy z oliwek. Wczoraj przyjechala osomoza i mam do Was pytanko. Czy ten kranik zamontowaliscie jako drugi kran kuchenny, czy ten "stary" wymontowaliscie ? Nie moge tez nigdzie znalezc (karton, elementy filtra) oznaczenia filtra, ktore widnieje na stronie: Osmoza FRO6+BIO 75GPD. A z papierow otrzymalem tylko fakture. Jak bylo u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak o szamponiku lukne z przyjemnoscia :) ... moja mala szuka czegos :) zdrowego naturalnego ..szampon odzywka ... a ja w to nie wchodzilem hehe chyba masz taki jak ja... w sensie nic starszego u mojego starszego montowalismy na zlewie z drugiej strony... w drugim narozniku - i sa oba krany gdzies na stronach zwiazanych z filtrami osmotycznymi widzialem takie drooogie wypasne baterie :) z dodatkowa mala wajcha nizej do obslugi wody z osmozy ja tu u "siebie" mam na razie w pralni obok kuchni, bo rury wmurowane, baterie trzeba by odsunac w glab kuchni przez te przejsciowki zeby osmoze podlaczyc bio ...to jest ten bioceramiczny infrared...ten przezroczysty z bordowo-brazowymi kuleczkami... to jest spiek jakichs tam mineralow ktore wysylaja jakiejs tam dlugosci promieniowanie podczerwone - czy cos w tym stylu - dokladnie juz nie pamietam 75gpd to masz membrane osmotyczna fro6 + bio - czyli w sumie 7 filtrow z membrana wlacznie chyba w miare ;) opisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa co do papierow... rachunek byl...co do gwarancji podbitej... nie pamietam wiem ze bylo cos od membrany, bo ma gwarancje... chyba 3 lata...z numerem membrany reszty urzadzen jak mechanicznie czyms ciezkim nie uszkodzisz...to nie ma prawa nic sie stac przez wiele lat wklady wymieniasz co pol roku albo rok caly zbiornik widzialem chyba cos kolo 100 zl....membrany tez kolo 70-100 zl...wiec koszty ewentualnych naprawa sa tanie :) bo odchodza ci koszty serwisowania hehe co kwartal ok 100-120 firmowych systemow z wieczna ;) gwarancja podczas ktorej i tak placisz za uszkodzone elementy i ich wymiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluzszej przerwie i prozseo porade: Mam zwiekszony poziom pasozytow w organizmie i prawdopodobnie przez to mam nawroty kaszaka ktorego juz raz mialem wyciskanego....chce sie oczyscic z czesci pasozytow ....jakies proste przepisy?slyszalem cos o jakims orzechu oraz piolunie...co gdzie jak i dlaczego :)?HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Na pasożyty: - citrosept - greposept - citrogrept - citro kapky - sok z cebuli - cordyceps - czosnek w kapsułkach - orzch czarny Najprostszy to jest chyba wyciag z pestek grejpfruta - 4 pierwsze pozycje. Pij czysta wodę:) Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Ewentualnie możesz też spróbować miejscowo Citroseptu rozcieńczonego w wodzie (okłady) lub genialnej maści - Scaldex. Walisz grubo przykładasz delikatny gazik żeby był dostęp powietrza - 24 - 48 h i zapominasz:) Wszystko zależy jeszcze gdzies jest umiejscowiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek, kaszaki przemywaj uryną, najlepiej odparowaną. Po niedługim czasie sam się wykruszy(najpierw stwardnieje). przed oczyszczaniem wątroby też je miałam, i zapewne nie od robaków, po prostu toksyny szukają ujścia, teraz nie mam.I już nigdy z takim duperelem nie pójdę do wielmożnych doktorów, o łatwo je się samemu usuwa. Po zabiegach u chirurga mam jamki, a po urynie-nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak W moim zestawie osmozy była karta gwarancyjna i paragon. Instrukcje montażu ściągnąłem z netu ze strony sprzedawcy. Kranik do wody z osmozy montujesz niezależnie gdzie Ci wygodnie pobierać wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, Moje cialo oczyszcza sie w b.szybkim tempie,o urynie na kaszaka wiem ale od 7tygodni jej nie pije i nie stosuje na twarz/wlosy gdyz zlamalem kosc stopy i mam gips do kolana wiec sila rzeczy bardzo ciezko jest kolekcjonowac mocz. Bede jjadl jak dotychczas(przez ok.2tygodnie nie jadlem) 2 zabki czasnku dziennie(wczesniej 1) oraz citrosept i cos tam jeszcze z tej listy z top4. Odnosnie wody przyznaje sie bez bicia ze narazie jest ona gownianej jakosci....do niedawna pilem malozmineralizowana wode mineralna a od 10dni tylko w sumie maslanka,kefir lub herbata z wody z kamieniem z czajnika i chlorem :( - od nastepnego miesiaca bede musial to zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie w kolejnych postach napisze kilka slow o moich doswiadczeniach z oczyszczaniem Sol gorzka wg Moritza Zrobilem sobie trzytygodniowa terapie sola gorzka zgodnie z tym co opisuje Moritz. Nie stosowalem wtedy zadnej specjalnej diety, aczkolwiek juz wtedy prawie nie jadlem miesa, tylko od czasu do czasu rybe. Sama terapia przebiegla dosc spokojnie. Spodziewalem sie jakis fajerwerkow, ale nic takiego nie bylo. Do toalety chodzilem pierwszy tydzien dwa razy dziennie, nastepne raz dziennie. Nie mialem zadnego rozwolnienia, czulem sie normalnie a po pierwszym tygodniu znaczenie lepiej. Spalem ok 6 godzin i budzilem sie wyspany pelen enrgii. W czasie wyszlo sporo brudow roznego koloru, najwiecej jednak zielonego szlamu, smrod tez byl powazny. Generalnie uwazam za zabieg bardzo udany i chetnie bym go wogole nie przerywal, tak dobrze sie czulem, ale niestety postanowilem trzymac sie zalecen i po trzech tygodniach zakonczylem. Jedynym minusem jaki zauwazylem bylo wieksze zakwaszenie organizmu i troche czasu trwalo zanim sie z nim uporalem. Musze jednak zaznaczyc, ze wowczas ogolnie bylem bardziej zakwaszony, wiec moze dlatego trudniej bylo mi z tego wyjsc. Kolo wrzesnia powtorze, ciekawy jestem jakie beda wtedy reakcje. U Gersona sol gorzka jest na liscie zakazanej , wiec cos musi w tym byc, prawdopodobnie uniemozliwia wyzdrowienie, ale sadze, ze od czasu do czasu az tak mocno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki byl powod stosowania soli gorzkiej przez 3tyg?nie lepiej lewatywe x2 + sol + oczyszczenie watroby wg.clark (wszystko w ciagu 3dni)?wydaje mi sie ze taka kombinacja raz na 3tyg.w zupelnosci starczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Przemek 27 Może kup plytke TC i wode butelkowaną energetyzuj i pij zamiast kranówy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Przemek 27 Pierwsze 4 pozycje to jest to samo tylko różnych firm - wyciąg z pestek grepfruta - więc wystarczy jeden z TOP4:) żeby nie dublować. Wyciąg plus czosnek bedzie mocnym połączeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Odkryłem nowy sposób używania IRA. Wodę ustawiamy lekko chłodnawą i jak najmocniejsze ciśnienie. Wrażenie jest takie jakby miliony igiełek masowaly skórę:) I jeszcze lepiej skóra wygląda po prysznicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek 27 Celem bylo, oprocz sprawdzenia jak to dziala, oczyszczenie jelita cienkiego, ktore to nie zostaje ruszone podczas lewatywy. Mam pytanie odnosnie filtra. Wlasnie zainstalowalem i teraz nie wiem, czy kraniki na wlocie wody do systemu i wlocie do zbiornika maja byc caly czas otwarte czy zamykac np. na noc? Bo teraz wydaje mi sie, ze zbiornik jest pelen a swieza woda nadal naplywa i wyplywa ta brudna po osmozie. Wlewka jest oczywiscie zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darvas dopoki slyszysz jak wolda leci....to zbiornik ci sie napelnia i dodatkowo membrana jest splukiwana woda z zanieczyszczen co zapobiega zbyt szybkiemu jej zasyfieniu jak sie zbiornik napelni i membrana oplucze...to jest cicho :) i woda nie leci wszystko ma byc pootwierane przemek :) najwazniejsza jest swiadomosc po pewnym czasie zaczyna sie robic cos...zeby zmienic na lepsze :) i to jest bardzo duzo bo wiekszosc zyje sobie beztrosko w nieswiadomosci.... maja i dobrze hehe ale tez i zle hehe osmoza daje najczystsza wode... zawsze mozesz na poczatek chociaz czajnik brita...albo odpowiedniki :) albo...kupic sluchwke ira :):) i lac sobie przez nia hehe wode do picia :):) jak kupujesz...to najlepiej wode zrodlana darvas powiem ci ze przy okazji oczyszczania watroby.... i przy uzyciu soli gorzkiej... caly uklad pokarmowy sie oczysci ... do pelni szczescia dodalbym wlasnie :) gest muszli jutro zaczynam ....przygotowania do ostatniego ( mam nadzieje... nr8) oczyszczania watroby :):) juzem sie stesknil hehe po nim.... bede startowal z gestem muszli :):):) ciekawym co to bedzie... czy sie ozlopie jak bąk ...czy ladnie bedzie przelatywac :) az do czystej wody :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay z woda energetyzowana juz dawno chcialem dzialac ale muzse poczekac do nastepnego miesiaca...niby koszt nie wielki ale ja tak sobie zawsze mowie przy kupowaniu kilkunastu rzeczy i jak dostaje wyplate to potem okazuje sie ze 2-3tys zl. poszlo ...kredyt...oplaty i cholera nei wiele zostaje :(,dlatego kazdy 50zl wydatek oddalam na kolejny meisiac-miesiace ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler: kurde mac mam niestety mam jakies spaczenie psychiczne bo wszystko co jjem i pije...wszystko praktycznie ma jakies minusy i nie jest dokonca prozdrowotne. Tak naprawde powinienem pic wode poddana osmozie i mineralizacji oraz zielona herbate,warzywa i owoce z eko plantacji,troszke ryby z nie zanieczyszczonych wod i minimum chudej czesci drobiu(indyk,kurczak i kaczka), do tego oliwa z oliwek,miod,kakao i uryna i bylbym bogiem(psychicznie i fizycznie) ale na to potrzeba GRUBEJ kasy ....niestety to jeszcze nie dla mnie ale moze juz za 2-3lata ... W next msc kupuje nowy czajnik elektryczny(tylko dla swojego uzytku bo rodzina woli pic z kamieniem bleeee),plytke energetyzujaca i czajnik z filtrem brita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Wody z IRA nie używamy do picia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Znasz może jakąś firme, która czyste MSM ma w ofercie ? Szukam i szukam w tych googlach i wszystko z glukozaminą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×