Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Mona41
Te informacje o Clark - dwa dni temu ten wątek był na urynoterapii, a dziś już ktoś pisze o tym dalej. Tymczasem od jej śmierci minął rok i przez ten czas była cisza. Ludzie lubią sensację. Skoro jesteśmy istotami myślącymi i mamy w sobie mechanizmy oceniania, to trzeba się nimi posłużyć. Do każdej teorii trzeba podchodzić krytycznie i wybierać z niej to, co nam służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prysznic z IRA świetny. Kilka już ich zaliczyłam. Fajny masaż, woda inna. Bardzo mnie cieszy to, że włosy mam zupełnie inne. Nie są suche. Sa fajne i miękkie. To już nie "kopa siana". Skóra też nie wysuszona. Matylda możesz spokojnie kupić. Filtr kolagenowy, o którym pisałam że go brakuje kupuje się osobno. Jest on zakładany w główce słuchawki. Teraz w sprzedaż w tej firmie nie ma. Będzie w sierpniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Lenna No to fajnie, że zadowolona z IRA jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bermundo Napisałem że budowa jonizatora jest prosta, i nie wiem czy warto kupować gotowe urządzenie właśnie takie jak podałeś w linku. Na poprzedniej str. podałem linka jak inni to robią. Wodę srebrną robię od paru lat i to nie z kranówy, a z demineralizowanej, jak się skończy będę robił z osmotycznej. Złota woda mi nie potrzebna, bo jak kiedyś pisałem nie ma takich właściwości jak srebrna. W jonizatorze nie pozbędziesz się syfu który jest w wodzie, trzeba go odfiltrować. Właśnie filtr osmotyczny jest najbardziej efektywny. Na poprzednich stronach jak rozmawiałem z pływakiem podałem linka do str. która mówi co eliminuje filtr osmotyczny. Dlatego go mam i stosuję wodę z niego do kawy, herbaty, zup itp. Cały czas piję wodę źródlaną butelkowaną, bo mi smakuje:) W jonizatorze masz dwie elektrody, przy jednej skupiają się cząstki alkaliczne przy drugiej zasadowe, a nie wiem co likwiduje prąd którym jest traktowana woda. Edgar mówił że trzeba pić 6-8 szklanek wody dziennie, aby nerki sprawnie działały. Mona41 A co stoi na przeszkodzie od teraz wdrażać nowe zasady odżywiania 80% produktów zasadowych, 20% produktów kwasotwórczych ? Nie wiem czy jedząc tylko produkty kwasotwórcze dostarczamy organizmowi wszystkiego co potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czy wiecie że No to do dzieła pisz ksążki !!!Z pewnością też dorobisz się wielkiej fortuny powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bermundo nie ma filtra ktorym bys z wody kranowej odfiltrowal to co zle a zostawil to co dobre i potrzebne zjawisko przepuszczania wody przez membrane osmotyczna jest naturalnym procesem wystepujacym w przyrodzie tu jest tylko jego nasladownictwo i ja ciebie przekonywac nie mam zamiaru jesli do tej pory sie nie przekonales ale to co o wodzie wrzucielm na chomiku...i ktorys z panow... tez ciekawy link wrzucil niedawno o wodzie... publikacje takie, mnie, przekonuja w pelni, do...nie picia wody kranowej jestem ciekaw twoich poszukiwan...ich owocu ;) :) nawet woda destylowana nie zapewnia wody tak czystej jak wlasnie osmoza (jaroslaw wrzucal porownanie roznych systemow filtracji wody) jesli fizycznie nie odfiltrujesz syfu obecnego w wodzie...procesy chemiczne nie zdezaktywuja go.. czy niepelne fizyczne ....dalej bedziesz mial jakies...smieci a ja bardziej bym sie bal tych nadwyzek obecnych w wodzie o ktorych nie wiemy, niz tych teoretycznych niedoborow z wody tak wysoce przefiltrowanej jaka jest woda osmotyczna mamy filtr mineralizujacy dolomitowy....wiec...nie boj sie o niedobory mineralow naturalnie woda wedruje przez rozne poklady skal... min takie masz co masz najgorsze ze w dzisiejszych czasach ciagnie pelno syfu z powierzchni i ty chcesz tym uzupelniac zapotrzebowanie... kierujac sie naciaganymi pracami na temat niekorzystnego wplywu dejonizowanej masz wode idealnie czysta mineralizowana filtrem dolomitowym i jonizowana filtrem bioceramicznym AIFIR wg mnie to idealna opcja a prace wypunktowane przez ciebie.... sa jak dla mnie nie aktualne i troche naciagane WHO tez nie stanowi autorytetu a gdybanie ze.....w dluzszym terminie moze... albo nie moze... to nie sa prace mniemanologia teoretyzowana ;) dla mnie autorytety...to nieumywakin malachow tombak moritz... fakt...powie jeden z drugim ze...banda oszolomow i szamanow i naciagaczy... ale... mnie bardziej przekonuja niz inni, bo oni sie zajmuja doprowadzaniem ciala do optymalnego stanu, pomagaja nam oferujac swoja ogromna wiedze oczyscic sie usprawnic wszystkie procesy zachodzace w organizmie doprowadzic do pelnych mozliwosci i funkcjonalnosci, gdzie.... choroby i dolegliwosci odejda w zapomnienie ucza nas zapobiegac.... byc przed...chorobami, ustrzec sie ich to ogromna wiedza, bo lekarz sie nia z toba nie podzieli lekarz w wiekszosci wypadkow o tym nie wie, ci co wiedza... to wiedza....ale czy sie nia z toba podziela? a czy to w ich interesie? gdzie ich interesuje lek recepta i zebys ty to wykupil, zaplacil i to sa jego zyski po czesci pokarm ma nam dostarczac budulec i aktywatory tombak nieumywakin malachow i cala reszta polecaja wode destylowana czy wysoce filtrowana jak najczystsza a o faworyzowanie filtrow osmotycznych i lobbowanie... obecnie gdy juz za 350 zl mozesz sobie kupic.... nie sadze predzej widze tu interes wlasnie w dyskredytowaniu czystej wody kiedys gdy byly to instalacje za 3-4-5 tys zl...i owszem... mozna bylo zawsze bedziesz mial dwie strony sporu ;) szukaj czytaj wyciagaj wnioski :) ja tez sporo sie naszukalem i naczytalem...i innej opcji nie widze...tanszej i lepszej, zdrowszej i efektywniejszej i smacznej :) bo nawet byle jaka kawa przyrzadzona na tej wodzie :) wzbudza zainteresowanie hehe tak smaczna wode z wielka przyjemnoscia pije sie sama ;) a swiezo lana jest przepyszna...odstana juz nie jest taka :) moze to te promieniowanie podczerwone sie ulatnia i woda traci te dodatkowe walory ale.... o wodzie to mozna pisac hehe a gdzie tu...ira, grander, i inne rozne jonizatory osmoza to pozycja wyjsciowa do nowych....wodnych zabawek i udoskonalen :):) narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona41 http://www.vibronika.eu/BBczI.pdf -ta strona mnie skołowała,m.in. Już sama nie wiem czy kupować,czy nie,jakbym miała wolnego grosza,to bym po prostu kupiła. Do soku dodaje też ogórka. Zaczęłam się przygotowywać do 4 oczyszczania,ale niestety mam powtórkę z przed 2 m-cy,znowu w kale pojawiły mi się dziś jakieś nitki-5,5cm-cholera,czyli przez to mogło nie być kamyków przy poprzednich oczyszczaniach:(Wiem,że ciągle jesteśmy narażeni na robale,ale jedząc świeży czosnek,pijąc wrotycz itp,miałam nadzieję,że jesteśmy wolni od obcych-totalna porażka. Myślę,że jest to włosogłówka.Lecę kupić Fresh Green Black Walnut Wormwood Complex-czy to pomoże,czy ktoś mi doradzi ?Jeszcze kąpiele w owsie pomagają,ale na razie nie skoszony. Lennna super,nie mogę się doczekać kupna,czekam tylko na przypływ gotówki na koncie.może za 10 dni będę się pluskać,relaksować wolna od obcych. Czy trzeba kupić ten filtr? Wpadam w panikę...bo jak mamy jeszcze wiele innych robali,o fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda Nie panikuj a się ciesz że wydalasz martwe robale (te nitki o których pisałaś). To oznacza że wrotycz i czosnek działają :) To nie jest tak że robale "trzymają" kamienie wątrobowe nie pozwalając im wyjść. Z tego co piszą autorzy oczyszczania wątroby pozbycie się robali usprawnia proces wyjścia kamieni. Co do zappera mogę się wypowiedzieć na temat tego co mam a jest nim RIBCAG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Jarosław;) Pewnie, db że wychodzą.Pomyślę o zakupie zappera,tylko ze względów finansowych to trochę odległe.Tego Ribcag nie mogę odnaleźć na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona441
Witam Matylda, przeczytałam ten artykuł, i powiem Ci, że dopiero z niego dowiedziałam się, że zapper można używać godzinę i dłużej non stop (a nie tylko 3 x 7 minut) i że są to zalecenia samej Clark z późniejszych publikacji. Nawet parę godzin bez przerwy. Także dobrze, że go podrzuciłaś. Skoro mam ten zapper, to go wykorzystam na maksa. A jak będę chciała kiedyś kupić swój (może) to pewnie tego Becka. Albo Ricbaga - Jarosław, napisz coś więcj o nim, proszę. W instrukcji tego "mojego" zappera też jest o tym, że nie wybija pasożytów z krwi (wirusów, bakterii) i że do tego trzeba kupić jakiś inny - Silver coś tam. Ciężki wybór. Każdy ma coś, czego inny nie ma :) Matylda, czyli jednak można przegonić pasożyty i zobaczyć to na własne oczy! Ja cały czas podchodziłam do tego z rezerwą (jakie pasożyty?!). Co nie znaczy, że nie zrobię do końca kuracji, tym bardziej teraz, po Twoich opisach. Odrobaczyłam też bardzo mocno (potrójna dawką) zwierza domowe (psy i koty). Trochę musiałam zainwestować, bo sprawa tania nie była, no ale jak tu pić te wszystkie specyfiki i dawać je rodzinie i w tym samym czasie patrzeć, jak dzieciak leży na psie, a ten go z wielką miłością liże po buzi (bardzo dokładnie, żeby było dobrze wylizane :) ). Kapustę ukisiłam wczoraj. Czekam na efekt. Matylda, kiedy bierzemy się za ogórki? Chyba już niedługo pora? Jarosław, ocywiście, że chcę przede wszystkim zastosować dietę alkalizującą. Tak staram się jeść, a o tej porze roku to nawet łatwe. Te proszki zasadowe to tylko na początek, na wzmocnienie efektu. Myslisz, że nie trzeba? Makler, mam dziś zamiar zamówić filtr do wody (odwróconej osmozy). Trochę później, w wolnej chwili poszukam czegoś i na pewno zakupię. Twoje wpisy są bardzo przekonujące. Mam co prawda wodę z własnej studni, bardzo smaczną, ale kiedys ją badałam i jakieś tam przekroczenia norm były. Na szczęście jest na tyle dobra, że nie muszę inwestować już np. w prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puregreenpl
Hejka, sa rózne sposoby oczyszcania organizmu, lewatywa jak najbardziej wskazana, oprócz tego sol epsom jest wspaniała na że tak powiem detox. Polecam ten sklep: http://sklep.puregreen.pl http://allegro.pl/organiczna-kawa-do-terapii-gersona-1000g-i1696987230.html http://allegro.pl/sol-epsom-400g-gorzka-rzymska-detox-i1702159927.html Maja zarówno wyciskarki w dobrych cenach, sól do oczyszczania organizmu, kawe do terapii gersona na lewatywy i wiele innych ciekawych naturalnych produktów i kosmetyków, fajny sklepik polecam. Obnosnie robienia lewatyw przy piciu sokow to jak najbarzej nawet jest to wskazane gdyz mozna niexle obciazyc watrobe i wtedy mozna by sobie narobic kłopotów zwiazanych np z marskoscia watroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona441 Ogórki już kiszę,dziś tez miałam,ale odkładam na jutro,bo szukam cały czas w internecie coś na tą włosogłówkę i już nie wiem czy zastosować ten wyciąg z orzecha,czy coś innego. U pozostałych domowników nie ma nic w kale;,a jakże każe zaglądać,podejrzewam,że tak się nie czyszczą,bo tylko ja na sobie stosuje różne naturalne środki,na innych mniej,bo kręcą nosami,ale nie jest źle,tylko podanie gotowych kropelek jest łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona41 W Ribcagu jest: 1.zapper w/g Clark 2.częstotliwości w/g Rife'a-Barea (zapisanych 400 programów na różne dolegliwości) 3.częstotliwości Becka (3,92 lub 100 Hz) 4.generator do produkcji srebra koloidalnego (słabiutkie ppm) Możliwość wprowadzenia częstotliwości jakie są potrzebne by zwalczyć patogen. "Przemiatanie" w Clark i Rife Ribcag jest więc "kombajnem zapperowym"- urządzeniem wielofunkcyjnym. Ale trzeba go rozgryźć, i do wielu rzeczy dojść samemu. To nie jest tak jak innym się wydaje że wystarczy sobie zaaplikować jakiś program i sprawa załatwiona. Mnie się podoba w nim to że mam wybór co zastosować, niekoniecznie by zwalczyć patogen. Jest np. Rezonans Schumana, który emituje częstotliwości Ziemi, i inne podobne programy relaksacyjne. Co do diety alkalizującej. Kup ALKALA N - PROSZEK. Są tam papierki lakmusowe. Zbadaj pH śliny, i będziesz wiedziała czy masz zakwaszony organizm. Jeśli tak, zażywaj proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiecie...
Nie tylko Hulda Clark robiła kasę radząc, co należy czynić aby długo i zdowo żyć. Wiele osób uwierzyło i nadal wierzy tym specjalstom. Ile warte są takie porady? Ano tyle, na ile one pomogły radzącym. Hulda Clark "znała" sposób na raka - sama zmarła na najbardziej złośliwą jego odmianę. Michel Montignak zmarł w sierpniu 2010 roku w wieku 66 lat, podczas gdy Francuz żyje przeciętnie 77,8 lat. Radził jak jeść aby nie utyć i zdrowo żyć. Nieźle na tym zarobił. Amerykanka Adelle Davis napisała wiele książek o zdrowym żywieniu i suplementacji witaminami, które miało zapewnić zdrowie i długie życie. Zmarła na raka kości w wieku 70 lat. Inny Amerykanin Nathan Pritikin - autor bardzo popularnej diety niskotłuszczowej zapobiegającej wszystkim chorobom. Utworzył w Miami Centrum Długowieczności Pritikina. Nieźle na tym zarobił ale sam umarł w wieku 69 lat od leukemii. George Ohsawa amerykanin -twórca makrobiotyki i diety odmładzającej, która miała jednocześnie zapewnić zdrowe i długie życie. Zmarł w wieku 72 lat na chorobę nowotworową. Mark R. Hyghes twóra znanej firmy Herba Life zmarł w wieku 44 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie ze... widze zes bystrzak ;) wiec zapewne leczysz sie u samych super zdrowych i dlugowiecznych lekarzy ( naszej kochanej medycyny konwencjonalnej) ktorzy z racji wykonywanej profesji idealnie sie odzywiaja dbaja o cialo nie pija nie pala szczuplych wysportowanych.... itp itd heheh prosze wiec... idz gdzie indziej ...siac... to co siejesz hehe bo my tu uswiadomieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda Filtra kolagenowego nie musisz kupować, jest to dodatkowy poza zestawem. Powiedziano, że b. dobrze działa na skórę. Ja kupię ale dopiero w sierpniu. Co do robali to tylko się ciesz,że zaczęłaś działać. Teraz pomyśl co by było gdybyś była nieświadoma co się dzieje. Ja zappera mam prościutkiego za chyba ok. 200zł. Dobry i taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiecie...
Lekarz mężczyzna żyje w naszym kraju średnio 62,3 roku (średnia długość życia mężczyzn w Polsce wynosi obecnie 71,2 lata), a lekarz kobieta 69,9 (kobiety w Polsce żyją średnio 79 lat). Tak więc lekarze żyją przeciętnie o 10 lat krócej niż średni obywatel naszego kraju. Co więcej, minister zdrowia w rządzie Jerzego Buzka - Franciszka Cegielska zmarła w wieku 54 lat na raka trzustki. Minister zdrowia w rządach Pawlaka, Oleksego, Cimoszewicza, profesor habilitowany nauk medycznych, Jacek Żochowski zmarł na chorobę nowotworową w wieku 56 lat. Minister zdrowia w rządach Marcinkiewicza i Kaczyńskiego, profesor habilitowany nauk medycznych,zmarł na chorobę nowotworową w wieku 70 lat. Jakie wnioski się nasuwają? Wniosek dla mnie jest oczywisty: nie powierzę nigdy swojego zdrowia "fachowcom", którzy nie potrafią dbać o własne zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie :) Jarosław mówisz że robisz już nalewkę czosnkowa?!?!?! Spanikowałam - czy to już czas? Mona41 Czy możesz napisać coś więcej o tej białej glince? Brzmi ciekawie :) Makler kurde, osobiście średnio 3 razy w tygodniu ćwiczę (joga, piłki - takie duże, i step), ale jakoś nie mogę się wybrać na siłownię... Nie chce mi się... :| ale teraz może się zmobilizuję, skoro piszesz że ćwiczenie z obciążeniem jest najlepsze :D Chodzę też 2xtyg. do łaźni - fajna sprawa, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie ze wiesz co, jest takie powiedzenie, ze szewc bez butow chodzi, a buty nie zaniesiesz nigdzie indziej niz do niego .... ... i skoro ani propagatorzy medycyny naturalnej, ani osoby, ktorzy nazywaja siebie lekarzami nie moga Ci pomoc, proponuje udac sie do kosciola, w ktorym czlowiek podszywajacy sie za przedstawiciela duchownego na pewno Cie uzdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelll
Czytam Was regularnie. Napiszcie mi proszę jak mogę sprawdzić czy mam pasożyty. Nie choruję od kilkunastu lat. Jestem szczupły, zdrowy, mam ładną cerę. Nie jem ścierwa i "trans fatów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lennna Dzięki:)więc na razie samą słuchawkę zamówię,a potem ten filtr.Nie mogę się już doczekać;) Na robale wcześniej działałam,widocznie albo nieskutecznie,albo ponownie coś złapaliśmy;( Zapper już wciągnęłam na listę zakupów,ale na późniejszy termin. Szkoda tylko,że muszę odłożyć oczyszczanie wątroby,aż skończymy kuracje orzechem. Kornelll Wiem,że można sprawdzić na biorenozansie. Miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipiejka Zrobiona nalewka może długo stać w ciemnym szkle, w chłodnym miejscu. Kupiłem ładny, zdrowy, polski czosnek to zrobiłem nalewkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam taką poradę: Jak sprawdzić czy są robaki: Na szyi wieszamy na nitce ząbek czosnku, mniej więcej na wysokości jak zaczynają się piersi, najlepiej jak jest obrany w innym wypadku strasznie szczypie. Zostawiamy to na trzy dni. Jeżeli zmieni barwę na bursztynową tzn że robaki są, jeżeli zostanie kolor taki jak był na początku tzn że ich nie ma. Proste. Taki sam ząbek czosnku można powiesić gdzieś tam w szafce dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiecie...
Wegetarianie twierdzą, że żyją zdrowiej i dłużej ? Można by się było z tym twierdzeniem zgodzić na przykładach długowiecznych historycznych postaci: Beniamin Franklin (84 lata), Isaac Newton (84), Georg Bernard Shaw (94), Isaac Beshevis Singer (87), Albert Schweitzer (90). Ale niestety, żyjącym w naszych czasach znanym osobom wegeterianizm nie dał możliwości zdrowego i długiego życia. Linda McCartney (żona Paula ex Beatlesa), autorka wydanej w ponad 5 mln egzemplarzy wegetariańskiej książki kucharskiej, zmarła na raka piersi w wieku 57 lat. Aktor Peter Selers (inspektor Clouseau) zmarł na zawał serca w wieku 54 lat. George Harrison (ex Beatles) zmarł na raka w wieku 58 lat. Czesław Niemen zmarł na raka w wieku 65 lat. Aktor Marty Feldman zmarł na atak serca w wieku 49 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona41
Przekonałeś mnie Jarosławie, do Ribcaga. Jeśli już kupować, to właśnie ten. Warto mu się bliżej przyjrzeć. Nie mogłam go tylko nigdzie znaleźć (chciałam sprawdzić cenę), może chwilowo nie jest dostepny. Ale też go wpisuję na swoją "listę zakupów". Dzięki za radę w sprawie proszku zasadowego. Papierki też się przydadzą. Hipiejko, ja glinkę piję przy okazji kuracji przeciwpasozytniczej, bo pasożyty są tzw. "pożeraczami krzemu" i trzeba ten pierwiastek uzupełniać. (Zabacz np. http://zyjzdrowo.implesite.pl/a/Paso%C5%BCyty%20II.html) Ale przy okazji glinka ma tez mnóstwo innych dobroczynnych oddziaływań, głównie oddtruwających. Sporo o tym jest w internecie, np. tu: http://www.alternatywnamedycyna.pl/artykul.php?a_id=29 Ja kupiłam swoją glinkę na tej stronie: http://esentia.pl/Cattier_Glinka_biala_mialka_Surfine_p33058.htm Doszedł mój olej lniany. Na szczęście dr Budwig żyła 96 lat!!! :) :) :) To taki żart. Teraz bez żartów - zaczynam spożywanie oleju (wypróbuję różniste sposoby, jako pasta, z warzywami, itd). Zrobię też taki wynalazek: papryczki chili macerowane w oleju lnianym (http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_kapsaicyna_leczy_raka.html). Mam już oba składniki, dziś to przygotuję. Może ktoś to zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona41
ps. Hipiejko, czy pisząc łaźnia, masz na mysli saunę? Ja też mam wielka ochotę zrobić sobie tak z raz w tygodniu taki zestaw: siłownia + basen + sauna. Mam niedaleko do takiego centrum z tymi wszystkimi dobrami. Ale, głupio sie przyznać, nigdy nie byłam na siłowni, nie wiem jak zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona41
ps2. Matyldo, piję soki - codziennie 2 kubki - masz rację, pycha. Dodaję jeszcze selera, kalarepę, paprykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puregreenpl
http:/sklep.puregreen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIGNUM oferuje dostęp do kompleksowej opieki medycznej. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek i niekończących się wydatków na lekarzy. 800 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do zadowolonych użytkowników SIGNUM. Więcej informacji: Magdalena Kucz, magdalenaczainska5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×