Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

uspokoj_swoja_glowe teraz nie odpowiem, poczekam jak sie inny wypowiedza, ale pociesze Cie, ze wzrok masz OK i to fotki sa marnej jakosci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam temat:) myśle że podasz z jakiej to książki bo są tam ciekawe myśli:) oczywiście na koniec jak wyjaśnisz zagadkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
1 sól pychaaa :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
2 sól pychaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deejay
Rozumiem, ze tak bardzo smakuje Ci ta sol gorzka?:--)), czyli oczyszczanie watrobki?, Ja wlasnie mam dylemat moi mili. Dzis zrobilam juz 2 lewatywki (rano i teraz wieczorem) i mam wrazenie, ze caly czas woda we mnie zostaje. Mam taki duzy brzuch juz od tej wody, a to nie chce wyjsc do konca. Mysliscie, ze na glodowce mozna wypic ta sol gorzka? ahaaaa, dzis moj 6 dzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
DeeJay, przepraszam za tego posta powyzej! Ja chcialam zatytuowac post Twoim imieniem i wpisalam to w pole nicka! Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===ŚwiadomośĆ===
Witam Wszystkich...jestem tu nowy....ze 50 stronek przeczytałem,sporo sie dowiedziałem....wewnętrznie ciągnie mnie ezoteryka,chłone ja jak gapkę:-) no i chce zacząć swoją przygodę życia...ale żeby dostać się do tych ciał subtelniejszych to zaczynam od posprzątania "piwnicy" jak makler zaleca.....dobrze rozumie zacząć od jelit,pasożytów i nerek? jak narazie mnie nie stać na zappera,czy piołun,wrotycz bedą skuteczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) rownie dobrze ja bym ci mogl wrzucic moja fotke i zebys ocenil moj wiek hehe cfaniaku ;) :):) wg mnie to jedna i ta sama osoba na A prawdopodobnie chorobliwie wychudzona odmiana wersji B temu panu z fotki B dalbym 25 jak i 35 ...powiedzmy sr 30 a pan A ... moze byc kilka lat roznicy max 5 lat ... ale na pewno nie jest to dziadek :) swiadomosc :) zgadza sie...podstawa dobrej budowli to dobre fundamenty w rozwoju duchowym czyste cialo (oczyszczone) ulatwia ...jest warunkiem przejscia na wyzsze poziomy na pasozyty... piolun wrotycz gozdzik czarny orzech....sporo tego jest, panie sie znaja lepiej na watku urynowym tez bylo chyba.... kapiele z dodatkiem wody utlenionej, pestki dyni...olej z dyni... ekstrakt z pestek grejpfruta ale tez i cwiczyc i jesc i nie zakwaszac i dotleniac...i medytowac :) wszystko do kupy razem :) uspokoj swoja glowe jak jestes troche odwodniona to przez jelito organizm ciagnie wode moze jakies zlogi w jelitach tez chlona....wciagaja jak robisz lewatywy...to pod koniec sporo zolci leci...ona moze troche podrazniac...pewnie inne powody tez sie znajda... dee jay :) ty masochisto hiehie sol gorzka pychaaaaaa..... no nie bede dyskutowal na gustami i smakami :):) extrakt kupiony... 50 ml citrogrept 26 zl z sokiem pomaranczowym i woda...nie wyczuwalny 1-2 dni po 10 kropli 3x dziennie 2-3 dni po 30 i reszte do 2 tygodni po 60 pojade zonka zostanie na 30 kroplach po ostatnie czyszczenie watroby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
Wypilam sol gorzka, bo juz sie czulam jak balonik. Na poczatku tak mna trzeslo troche, jak na mdlosci, ale jest oki:-) I ta kula w gardle jakos chwilowo zniknela, mam nadzieje, ze to pomoze. Nadal momentami mi sie odbija kwasnym, ale o mniejszym natezeniu niz zgaga. Dzis znajoma robila mloda kapustke....no nie powiem, zebym nie zjadla, takze glodu nie czuje nadal, tylko ochote na pysznosci. Kurcze szczypie mnie pupa, to pasozyty??? cos kiedys czytalam o lewatywie z sokiem z czosnku, ale nie moge tego znalezc. Czosnek dobry chyba na pasozyty? Jak wiecie to dajcie znac Kochani, z gory dzieki! PS. dzis mialam takie troche ciezkie mysli, jakies niesmaczne wyobrazenia, to chyba znaczy, ze jest bojowo jeszcze w organizmie. Czuje od paru dni sztywnosc stawow, tzn jak klekam to zazwyczaj mamy wrazenie jakiegos mazidla w kolanach, a teraz tak sucho jakos! Pewnie sol daje o sobie znac...ale to juz niedlugo!! Zauwazylam,ze temperature tez mialam podwyzszona, twarz rozpalona, a lapy zimne. To chyba dobrze, bo swiadczy o tym, ze organizm stara sie. A poza tym to jest bardzo dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiadomosc oczywiscie o sprawach oczywistych sie zapomina... cebula czosne - nalewka tybetanska por kapusta kiszone...kapusta ogorki buraczki orzechy migdaly itp w 3 czesci siemionowej szkoly zdrowia jest tabelka...ogrom produktow dee jay tak te opisy dzialania extraktu z pestek grejpfruta.... wiesz...kojarzy mi sie to tylko z nalewka tybetanska - podobnie ogromne pozytywne oddzialywanie na caly organizm uspokoj swoja glowe gdzies byl opis... ale zapisane nie mam tez mi umklo... 1-2 zabki rozgniesc.... i zrobic z tego wywar...ale jak? czy ciepla goraca woda na troche zalac... nie pamietam goraca wode moze unieszkodliwic sporo dobrego z czosnku w ktoryms kosciele nam dzwoni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokuj_swoja_glowa i nieprzejmuj się robakami (o ile je masz). Jesteś na głodówce, nie dostarczasz organizmowi pożywienia to i pasożytom (o ile je masz) tak więc wyzdychają bez pokarmu. Ja się nie znam na głodówkach, sam robię trzydniowe, ale wtedy jem tylko jabłka. Ty robisz głodówkę gdzie nie przyjmuje sie żadnego pokarmu, to coś zupełne innego i organizm bierze za pokarm wszystko co może z organizmu. Pasożyta Ci nie strawi bo mają powłokę ze soki żołądkowe ich nie ruszają:) świadomość Dobrze kombinujesz:) jak oczyścisz ciało fizyczne, będziesz przyjmował pożywienie o odpowiednich wibracjach, masz dużą szansę dostania sie do ciał subtelnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroslaw pozwolisz, ze tutaj pomecze Cie jeszcze chwilke :) czy woda plynaca z jedego jak i z drugiego kranika (mierzona osobno) ma ph powyzej 7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na rozwiazanie zagadki a wiec na obu zdjęcia to ta sama osoba bedaca w tym samym wieku. Jest to 28 letni student. Na zdjęciu A jego waga wynosi 44kg przy 177cm wzrostu, na zdjęciu B jest już 20 kg ciezszy. Zdjęcia pochodza z ksiazki pt „Życie bez pieczywa Wolfganga Lutza, która lezy na chomiku maklera. zacytuje fragment: „ niewłaściwy sposób odżywiania - okresowo prawie wegetariański - przez długi czas oparty był wyłącznie na warzywach, sałatkach i minimalnej ilości mięsa i tłuszczu - sprawił, że przy wzroście 177 cm ważyłem 44 kilogramy. Spowodowało to u mnie zanik wydolności fizycznej, moje zęby były w fatalnym stanie, a wzrok słaby. Wydaje mi się, że od poważniejszych konsekwencji uchroniło mnie jedynie to, że od lat regularnie biegałem (nawet przy wadze 40 kilogramów) i dużo ćwiczyłem. Jednakże po napadzie bezwładu nóg, którego doświadczyłem w trakcie długiego spaceru, postanowiłem spróbować zmienić swój sposób odżywiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za tym żeby mieć wybór, i teraz mam. Co do pH to też "męczyłem" maklera zeby kupił miernik i zbadał jakie pH ma woda z osmozy:) Jak sie okazało że pow.7 to nie miałem więcej pytań:) Próbowałem też wodę po tych trzech dużych filtrach przed membraną osmotyczną i okazało się że też jest wyśmienita w smaku. A próbowałem i mierzyłem pH bo można kupić taki zastaw filtrów. Teraz myślę nad kupnem czegoś co zamontuję w łazience coby mieć czystą wode do kąpieli czy prysznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===ŚwiadomośĆ===
Dziekuje makler Jarosław więc zaczne z tymi ziołami duzo czytałem odnosnie UT i głodowki-to bedzie moj etap finalny:-) to jest to! dobrze mówisz Jarosław,jedzeninie o odpowiedniej wibracji..bo ciała subtelne to wibracja... nad nimi juz pracuje i widze ogromny postep.... małachow o nich pisze ciało fizyczne nie moze byc zdrowe jak ciało holograficzne i eteryczne maja braki w energii.... medytacja,kontemplacja,wizualizacja,swiadomy pobór energii -ze słonca,drzew- a z ziemi juz nie mówie,wyczytałem ze 10 min stanie gołymi stopami ma tak zbawienne kozysci ze szok!.. ziemia sciaga z nas cały syf..woda-dziekujac -jej struktura sie zmienia...co o tym myslicie? widze ze czlowiek poszedł w zupełnie innym kierunku... wszyscy mamy OGROMNE mozliwosci o jakich nam sie nie sni, jedynie trzeba no to otworzyc swoja swiadomosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
Czesc i czolem kluski z rosolem!:) (mniam) Dzis mam wrazenie, ze woda powoli ze mnie znika. Wczoraj wieczorem i dzis rano wypilam sol gorzka, i jakbym byla juz lzejsza rano, brzuch juz nie wzdety. Odbija mi sie juz tez inaczej, nie jak wczesniej gdzie czulam sie pelna, tylko jakby zoladek juz byl pusty. Jestem takze po porannej "kawie" a teraz masuje sobie brzuch, niech wszystko wylazi co ma! Dzis rano jak maszerowalam z psem, znalazlam przy takim wysokim zywoplocie 2 jajeczka/...no cholera jasna, przeciez nie wyrzuce ich do smieci, ani nie zostawie... (przeszukalam zywoplot, ale on taki na ponad 2 metry i nie dopatrzylam sie gniazda:( ) Jaja byly zimne, popedzilam do domu, ogrzalam suszarka do wlosow, do pojemnika wrzucilam wate, to wszystko na kaloryfer (tak, tak u mnie jesien niestety i sie nadal grzeje) i tak sobie to tam lezy. Czlowiek to takie dziwne stworzenie, domyslam sie, ze to raczej nic z tego nie bedzie, ale tak samo jak chleba nie potrafie wyrzucic ...tak i tych jaj!! Niech poleza tak troche, jak sie przekonam na 100% ze to juz dupa blada, to zakopie w ogrodzie. Tak sie zastanawiam, czy w piatek i sobote (czyli 5i6dzien) nie przechodzilam przelomu kwasicznego, bo dzis jakos tak cialo i duch lzejszy:-)). Jezyk malo oblozony, maly tylko niesmak czasami, od wczoraj jakos przestalam czuc bol kolo kregoslupa i dzis "kula z wlosow" w gardle narazie zniknela. Zobaczymy co dalej:-). Glodu nadal nie czuje (!) tylko nadal momentami zamarzy mi sie szarlotka lub dobry razowiec..:-) Jaroslaw dziekuje za pocieszenie, ja wiem, ze co mnie nie zabije to mnie umocni:-). Nie dam sie jakims tam glupim pasozytom, zaglodze je wszystkie!! ( a jak nie to sie za nie wezme pozniej) Makler tez sie zastanawialam czy organizm nie chlonie tej wody przez jelita, tylko cholera dlaczego tez brzuch mi tak wybijalo i slyszalam jak mi sie tam woda przelewa haha. Moze zaczne robic tylko lewatywy z cytryny?, bez soli, bo sol zatrzymuje wode w organizmie..hmm, tak zrobie:--) Pozdrawiam ! teraz ide sie zajac nie cialem, dla odmiany, a duchem:) Ps dzis dzien 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
Plywak hura, mialam racje! to ta sama osoba, jedna chuda druga podtuczona:--)). Aaaaa! I najwazniejsze, co w nagrode??:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do pomiaru ph stosuje akwarystyczny zestaw firmy JBL PH Test 6.0-7.6. A do laznienki kupie sluchawke, ktora DeeJay polecal. Widzialem ja na zywo i pwiem Ci, ze jest warta swojej ceny. Ciekawy jestem jakie ma ph woda przepuszczona przez nia. Sa tez takie nakaldki na krany umywalkowe. Wszytko masz w katalogu na stronie firmy, gdzie rowniez mozesz takie cacko zakupic w lepszej cenie niz u posrednikow. http://www.act.poznan.pl/?module=katalogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadomość Wyobraż sobie że stoi drabina, taka drewniana, ze szczeblami, nad nią sufit powyżej ostatniego szczebla jakieś 1,8 - 2 m. Tym sufitem jest "sfera subtelna". Można ją dotknąc (sufit znaczy) gdy się stanie na dwóch ostatnich szczeblach. Nie da się na nie wskoczyć, trzeba wejść szczebel po szczeblu. My (większość ludzi) stoimy na podłodze. Tak z ciekawości spytam: czego się spodziewasz jak pokonasz wszystkie szczeble (eteryczne, astralne itd.) i dotkniesz sufitu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak Mi tam cena nie stanowi, kupuję co uważam że warto mieć. Myślałem o słuchawce. Do instalacji wodnej w łazience mogę podłączyć filtr jaki chcę, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoj_swoja_glowe u mnie bylo tak ze praktycznie przez caly czas trwania glodowki temperature mialem powyzszona. jesli chodzi o rece i stopy to od ktoregos dnia musialem ogrzewac termoforem bo nie moglem usnąć. odczuwałem takie (nawet ciezko to opisac) wewnetrzne piekace zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroslaw ja niestety nie mam mozliwosci aby zamontowc filtra w lazience. A wracajac do tej sluchawki, to tu masz szerszy opis http://allegro.pl/sluchawka-prysznicowa-z-wkladem-ceramicznym-act-i1658769459.html Najlepiej by bylo jakbys ja mogl wyprobowac. Moge sie zalozyc, ze wtedy ja kupisz :) Dee Jay porownal ja do maybacha. Ja bym powiedzial, ze jest kosmiczna - doslownie. Efekt Lenarda i filtr ceramiczny FIR robia efekty, ktorych slowami nie mozna opisac. Trzeba je poczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może kupię tą słuchawkę. Teraz myślę jaki filtr zamontować w łazience. Jak będę miał czystą wodę to zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===ŚwiadomośĆ===
Jarosław Masz rację z tymi szczeblami,ze trzeba isc ta droga pomału,szczebel za szczebelkiem. Nawet nie miałbym odwag skakać bo mogłoby się to zle skonczyc. Jeżeli sie tym interesujesz to wiesz że jest to nie możliwe aby pokonac te wszystki szczeble,tym bardziej w jednym zyciu....Do pewnego momentu zyłem jak wiekszosc ludzi,praca ,dom,weekendowe uzywki,pogon za pieniedzmi i dobrami materialnymi... wspominasz o schodach, a ja 1,5 roku miałem sen ,ze stoje przed schodami a na gorze bije jasne swiatło,....i wszystko sie zaczeło.... odrzuciło mnie od wszystkich używek..,alkohol,..papierosy,..mieso,..nie mogłem jesc,wymioty,biegunka, nie mogłem patrzec na przemoc-a zawsze lubiałem boks,telewizja wydwała mi sie ochydna,a co najgorsze to odrzuciło mnie od seksu:-) dacie wiare:-0 patrze na wszystko,los chciał ze wywalili mnie z pracy gdzie wszyscy przeklinali! pytałem co sie dzieje...budze sie w nocy i wibruje jak galareta...poleciałem do kosciola,wyspowiadałem sie po 10 latach,czytam ksiazki o swietych,o energi,ezoteryce-kiedys by mnie koniami do tego nie zaciagli...widzisz teraz moja drabine? pomału zaczynam sie w tym odnajdywac.. chce sie od srodka oczyscic bo tak czuje ,i zobacze co bedzie dalej:-):-)...przepraszam wszystkich ze tak zeszłem z tematu...teraz juz bede pisał o oczyszczaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoj_swoja_glowe i zajrzyj na str. 60 tegoz wątku, tam Atena777 opisuje swoje głodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
Jaroslaw dzieki, przeczytalam , podczytuje teraz e-booki ktore podala Atena777. Znalazlam tez info o silver pill, tzw sputniku, ktory dziala jak zapper wewnetrzny. Strasznie mi sie to spodobalo! Podobno bardzo skuteczny na pasozyty. PS jajka znalezione rano juz zakopalam, bo troszke zaczely smierdziec w ciepelku. Spedzilam 3 godziny w ogrodku plewiac i czuje sie swietnie:-). Poczulam ten bol ktory mialam przez 3 dni w plecach, ale mniej intensywny i jakby w okolicach prawej nerki teraz. Tak jakby sie to przesuwalo ku dolowi. Takie doznanie mialam na poczatku plewienia przy intensywnym schylaniu sie, zginaniu..pozniej to calkowicie przeszlo. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłkarz
dzień dobry jaki zapper mam kupić na filarie ? Te po kilka tys.zł są dla mnie za drogie, myślę też o oczyszczeniu limfy i krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
:) Musze przyznać, że całkiem miło przebiegło oczyszczanie. Żadnych mdłości itp. itd. Całą noc spałem. Kamieni mało - na oko - 50 malutkich, 30-40 średnich. Jaki efekt to będę wiedział jutro rano. Jak wstane lekki w poniedziałek to wiem, że sie udało:) Nieźle się odwodniłem waga spadła 3 kg. Nie sądziałem, że to możliwe w jeden dzien i noc. Uzupełniam płyny - odczuwam odwodnienie:) Zauważyłem wiekszą elastyczność ciała. Jakby jakieś blokady się uwolniły:) Następnym razem wezmę chyba 100 ml oliwy i pół szklanki soku z grejpfruta. Po co się męczyć większą ilością:) Na koniec prysznic słuchawką IRA. Pełna regeneracja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×