Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość DeeJay
Makler Wiem co to za promieniowanie:) Ale jakiś powód musi być, że to napisali:) Szkoda, że nie ma jak sprawdzić czy ten wkład ceramiczny działa w osmozie:) ;-) ... Nie tylko węglowy. Sprawdź IRA :) ;-) Węglowy zatrzymuje fizycznie, a IRA powoduje neutralizację:) Pływak Na kolano plastry Kinotakara albo opaska firmy Fohow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Pływak Na szyje opaska Fohow 450 zł, a zakładasz gdzie chcesz i wiem, że działa. Bardzo szybko leczy. Plastry Kinotakara też wiem, że działają. Nie znam tych opasek z allegro więc nie wiem czy działają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx DeeJay, opcja za 450 jest warta zastanowienia i chyba ja celne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Opaska starcza na kilka lat. Nie ma w tej chwili bardziej kosmicznej technologii:) Nanotechnologia:) I przede wszystkich działa blyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak w teorii fajnie ale w praktyce jest ciezkowchlanialne i ma niepelny aminogram - jak to bialko roslinne jest tania w diably i modyfikowana genetycznie - soje pakuja wszedzie i mnostwo rzeczy z tego robia - bo tania w diably hehe moze byc alergizujaca Soja zawiera związki należące do tioglikozydów, które przy długotrwałym spożyciu mogą przyczyniać się do powstania wola tarczycy. Ich działanie wolotwórcze polega na blokowaniu wiązania jodu i tworzenia z tyrozyny tyroksyny niezbędnej do produkcji hormonów tarczycy. Na szczęście dotyczy to przede wszystkim ziaren surowych. Gotowanie zmniejsza zawartość tych niekorzystnych substancji o ponad 30%. gdzies jeszcze o czyms w podobnym klimacie czytalem... tez mnie zniechecilo do bialka sojowego dobre jajeczka, kefirek z grzybka tybet. reszte straczkowymi i powinno starczyc kasze ryze tez maja bialko...maka z pelnego przemialu tez, orzechy migdaly slonecznik... jak na razie jeszcze zdziebko rybki czy krolika... nie jest zle :) wieksza podaz zlozonych weglowodanow i olejow...i powinno byc dobrze na razie serwatka mi sie skoczyla...mieso raz w tyg... i nie obserwuje negatywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Jaką masz grupe krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam - słuchawkę prysznicową IRA. Ale się cieszę. Taka jestem ciekawa użytkowania i efektów. Dzisiaj pewnie zamontuję. Tylko jak? Czy po prostu odkręcić starą i tą przykręcić i to wszystko? Czy coś jakos wcześniej przepłukiwać? Ale moja nie ma tego wkładu mechanicznego(gąbeczka), o którym pisał DeeJay. Cy ten wkład powinnam osobno zamówić? Może Pływak, Makler DeeJay lub inni znawcy tematu podpowiecie co i jak mam zrobić żeby nie popsuć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lennna Tez tam planuję kupić.Ach,jak Ci zazdroszczę,że już będziesz się pluskać w takiej wodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda Też się bardzo cieszę. Zobaczymy, napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Lena Jak to nie masz gąbeczki ? Jak odkręcisz główke słuchawki to tam powinna byc ... sprawdź. Tylko montujesz na miejsce starej i to wszystko, ale musi byc złożona z gąbeczka w środku i wiadomo z wkładem cermicznym. Przepłucz chwile tzn puść wodę przez nią i po 15 sekundach możesz używać:) W opakowaniu powinnas mieć 2 gabeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jeśli nie masz to dzwoń do firmy. Nie używaj tylko odeślij im. Może coś się zadziało, że nie jest kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Ciekawe statyski są odnośnie czyszczenia wątroby na tej stronce curezone. Jarosław Dobrze, że mi przypomniałeś. Ide teraz za 15 minut bedą wyniki wklejone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Wyniki badań pH i TDS: ph osmoza z min. 6,0 kranówa 6,5 IRA 5,0-5,5 Grander: osmoza, kran - ph bez zmian TDS osmoza z min. 40-50 ppm kranówa 210-250 ppm (po spuszczeniu wody przez chwilę 210) IRA 190 ppm Grander: osmoza, kran - ppm bez zmian ph ślina i ur. 7,5 :) Szok... tym bardziej, że nie pilnuje diety:) Pewnie to wpływ wody:) i oczyszczania wątroby:) IRA pokazało 190, ciekawe czy to wpływ FIR czy po prostu wahania PPM w związu z ruchem wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zauwazylem , ze przy takiej "kwasnej" :) wodzie masz ph sliny 7,5 ? .... czyzby ph wody nie mialo tutaj znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Pływak Tak ta gąbeczka z twojego linku:) Myślę, że na ph organizmu ma wpływ wiele czynników. Ja bym tej wody nie nazwał kwaśną:) Osmoza ma 6 może 6,5. Paski nie są idelanym miernikiem. 6,5 to juz całkiem dobra woda;-) http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_pH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam działanie zappera :) Zastosowałam go (bardzo intensywnie) na rozpoczynającą się opryszczkę. Po pierwszym dniu stosowania (jakieś 6 razy przez 10 minut generatorem na odpowiedniej częstotliwości) opryszczka zaczęła znikać. Zrobił się jeden maleńki bąbel, ale ładnie przysechł po 2 dniach, bez peknięcia, krwawienia, no i był średnicy 2 mm, a nie na pół gęby :) Nigdy tak mi się nie udało. Żadne maści, plasterki - to mi nigdy nie pomogło, musiałam zawsze odcierpieć co swoje. Teraz po raz drugi się odpasożytawiam (minęły 3 miesiące) i też poza ziołam ostro jadę zapperem. Różne częstotliwości na rózne gady + na koniec dnia zappowanie 3 x 7 minut. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay,Pływak Mam już wszystko wyjaśnione. Zadzwoniłam i jest dobrze. Mnie chodziło o tą dużą gąbkę, która znajduje się w główce słuchawki. Pokazana ona jest w prezentacji słuchawki na filmikach,które wskazął Dee Jay z 01.05.10r. Okazało się, że to jest filtr kolagenowy, którego w zestawie nie ma. Można go sobie zamówić (kupić) dodatkowo. A te 2 małe filtry, które wskazał Pływak to są. Ja widząc na tych filmikach tą dużą gąbeczkę myślałam, że ona również musi być. Ale wszystko się wyjaśniło. Jutro zaczynam szałowe kąpiele. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Szkoda że nie ma zmiany w pH wody Grandera:( Myślałem że nie trzeba będzie robić wody zasadowej i alkalicznej (martwej, żywej) Przymierzam się do tej metody zwiększenia pH wody do picia. Można to zrobić tak: http://amygdalina.streemo.pl/Community/594099,Film,hendrix_ZROB_SAM_JONIZATOR_WODY_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroslaw powiem ci ze tez zaczynam myslec nad zrobieniem sobie jakiegos prostego urzadzonka to produkcji wody zasadowej gdzies mialem jakis link...pozniej poszukam tak troche popic takiej czystej osmotycznej... o ph kolo 9-10 czy moze wiecej dee jay ja mam znajoma ktora nie "trawi" soli gorzkiej a ppm wody po sluchawce... malutki filterek malutkie oczyszczanie... tak zaczynam myslec ze caly wyc tej sluchawki to wlasnie duze cisnienie i bardzo mocne rozdrobnienie czastek wody, przez co tworzy sie cos na ksztalt....przyjemnej atmosfery po burzy :) gdzie czuje sie te ujemne...ladunki :) i to chyba daje taki efekt czytam bioenergetyke malachowa... teoretycznie tak mi pasuje ps 8 oczyszczanie watroby zaliczone :) jak na razie czysto, samopoczucie znakomite... oliwa z oliwek ze swiezo wycisnietym sokiem z grejpfruta... smaczna :) na sam koniec przyjemnosci smakowej zakosztowalem ( a nie odrzucania ;) )- polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler Mając wodę z osmozy czyli super czystą, pozbawioną wszelkiego szajsu, mamy bazę od której można zacząć i zrobić to co chcemy. Czyli: przetworzyć elektrycznie, termicznie, magnetycznie, lub pododawać do niej to czy tamto. Wiesz makler, można kupić gotowe urządzenie do robienia wody żywej, martwej, (akurat takiego czegoś nie ma nikt z moich znajomych), to nie wiem czy warto wydać ok. 950,00 zł. (najtańsza opcja). O tym że budowa jest banalnie prosta nie wspomnę:) A ja wczoraj skończyłem czterodniową dietę jabłkową Edgara. Czuję się super, następna będzie pięciodniowa:) No i maceruje się nalewka czosnkowa:) Ale to na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jarosław Myśle, że to było do przewidzenia bo Grander to energetyka. Podnosząc wibracje wody do 100 tys j. Bovisa cała reszta nie ma juz znaczenia. I tak pijąc taką wodę wpływasz na PH swojego organizmu. Makler Nie rozumiem twoich wniosków na temat IRA:) Sugerujesz, że IRA nie działa ;-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Zaczynam oczyszczanie,choć mam jeszcze - że tak powiem - kupę do przeczytania.Na forum o oczyszczaniu takie słownictwo chyba nie razi :) Najchętniej zacząłbym od wątroby ale niech będzie - robaki pierwsze i tu trudny wybór: 1) http://olej-lniany.net/kuracja-przeciw-pasozytom/kuracja-przeciw-pasozytom-wysylkowo.html kuracja 14-to dniowa z opieką mailową lekarza,koszt: 1 tałzen :( 2) Medi-flowery 1 szt. Ekstrakt z piołunu 15 ml 1 szt. Ekstrakt z goździków 15 ml 2 szt. Ekstrakt z łupin orzecha czarnego 90 ml 2 szt. Antiquus ekstrakt z ziół ekologicznych 90 ml 1 szt. Olejek oregano ekologiczny (lebiodka pospolita) 5 ml 1 szt. Olej rycynowy 100 ml 1 szt. Ornityna 250 mg cena : 312 zeta w powyższym zestawie lub pojedyńcze produkty, np.: Ekstrakt z piołunu 15 ml/24.00 PLN Ekstrakt z łupin orzecha czarnego ekstra mocny 90 ml/49.00 PLN Ekstrakt z goździków 15 ml/24.00 PLN suma: 97.00 ha :) to już wygląda lepiej 3) Wersja "ekonomiczna" w/g Siemionowej Kora dębu 50 gr/2.00 zł, kora kruszyny 50 gr/2.00 zł., suszony kwiat wrotyczu 25 gram /1.60 zł piołun 50 gr/1.60 taniocha,że aż się płakać chce i chyba przy tym zostanę. Nie to, żebym był skąpy ale zappera odpuszczam se. Kiedyś, kiedyś coś mnie oblazło i musiałem kupic w aptece specyfik na wszy, coby sie tego pozbyć.Do dzis nie wiem, co to beło za pieruństwo ale nie wszy.Teraz po latach czuję znów troszeczkę jakby cosik spacerowało po twarzy.Poza tym żadnych sensacji, które by wskazywały na jakieś robactwo. W pracy, żeby nie pić zwykłej paskudnej herbaty za 2 złocisze, to piję od dłuższego czasu pokrzywę.teraz dopiero sprawdziłem, co to za ziółko i okazuje się,że dobrze robi na nery.Biorę tez wit B12.Wynik badań z zeszłego roku B12 305.1 pg/ml (197-866) 16%, cieniutko a przecie wsuwam mięcho.Witamina B12 wpływa na produkcję czerwonych ciałek krwi, co poprawia dotlenienie organizmu i metabolizm.Niedobór witamin B6, kwasu foliowego i witaminy B12 prowadzi do podniesienia poziomu homocysteiny we krwi i zwiększenia liczby zgonów wskutek choroby wieńcowej serca.Udowodniony został wpływ aktywizujący witaminy B12 na regenerację wątroby.Kiedys byłem u Wiery Ch. http://www.okozdrowia.pl/karma01.html http://www.ebookinfo.pl/autor/Wiera+Chmielewska i powiedziała mi, że mam niedotlenienie mózgu i płuc ale to było jeszcze przed pierwszą głodówką.Po B12 czuję się lepiej dotleniony.Wiem,wiem woda utleniona ale ta książeczka jeszcze musi poczekać w kolejce. Zastanawiam sie czy do zestawu nr 3 mogę jeszcze dodać gozdziki i orzech czarny, bo nigdzie nie widziałem takiego zestawu,czy aby nie za mocny?Ktoś pisał, że lepiej brać sproszkowane chyba Jarosław.Jeśli będzie dużo nieboszczyków i będę sie zle czuł, to lewatywa codziennie, jak nie to co parę dni.W sklepie trzeba pytać o specjalną kawę do d....?Żartowełem ta chyba będzie dobra co?Drobno czy grubo mielona? http://cesarskaperla.pl/kawa/organiczna/kawa-mexico-sh-organic Potem jeszcze odbudowanie flory bakteryjnej http://klub.e-zdrowe.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=36&products_id=193 i może jeszcze magnez+B6 oraz krzem. http://klub.e-zdrowe.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=30&products_id=217 http://www.ibg.pl/krzem-organiczny-orsi-p-1234.html Liczę na wasze rady i pozdrawiam! PS Wczoraj na Onecie o butelkowanej wodzie http://biznes.onet.pl/kto-zeruje-na-naszej-naiwnosci,18566,4784107,1,news-detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity42 To nie ja pisałem o sproszkowanych ziołach, ale chyba Walterr. Chodziło mu o to żeby sproszkowane zioła przeciwrobakom włożyć do kapsułki kupionej w aptece (taka się rozpuszcza w jelicie grubym). Ja stosowałem zapper z programem "przywry wątroby, trzustki, jelit". Masz rację żeby zastosować mieszankę Siemionowej. W jej książce (na końcu) podaje jakie zioła są na jakie pasożyty. DeeJay Podobnie jest jak pijesz wodę utlenioną, też podnosisz pH organizmu. "Jedną z ważniejszych funkcji organizmu jest zachowanie równowagi elektrolitycznej, czyli homeostazy, lub też równowagi kwasowo-zasadowej. Każde odchylenie od tej równowagi świadczy o procesie zapalnym w organizmie,co ma miejsce podczas niedotlenienia komórek, picie wody utlenionej powoduje że kwaśne środowisko alkalizuje się przywracając homeostazę czyli równowagę kwasowo-zasadową." - z książki Nieumywakina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona41
Janoity, też chcę oczyścić wątrobę. I też zaczynam zgodnie z Clark od pasożytów. Nabyłam w sklepie internetowym Natura24 taki specyfik: "BIO ClarkIntest Wellnest - kuracja antypasożytnicza wg H. Clark". I zapper. Ja tak. Nie wierzę w produkty Calivita - mają bardzo małe ilości substancji czynnych. Takie same preparaty innych firm produkujących suplementy mają dużo lepszy skład (ilościowy). Porównaj np. olejek z oregano tej firmy i z Solgaru czy Now foods. Skorzystam z Twojego linka przy zakupie kawy. Zamiast krzemu zamówiłam białą glinkę do picia. Czytałeś o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×