Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Pływak tak, w soli, ale kamiennej, takiej samej jakiej używamy do kiszonek. A jeszcze lepsze efekty daje kąpiel w naszej dobrze znanej soli gorzkiej :) Oprócz tego, że wyciągniesz toksyny, tak jak w kąpieli z kamienną to dostarczysz magnezu. Co do wapnia jeszcze. Wapnia nie trzeba dużo przyjmować. Ważniejszy jest magnez, jak nie ma magnezu to nie ma przyswajalności wapnia z pożywienia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik poświęcony Dustinowi Carterowi - niesamowitemu zapaśnikowi Hillsboro High School, który mimo ogromnych przeciwności losu, żyje z uśmiechem na twarzy. Dustin jest pozbawiony rąk i nóg a mimo to ciężko trenuje i walczy często wygrywając na uczelnianych zawodach zapaśniczych. Wielu z nas może się od niego uczyć. http://tnij.com/Czlmh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie alkalizacji organizmu - co mówi na ten temat Edgar:) Książka mnie zachwyca:) Spożywając właściwe zestawy potraw (alkalizujące) możemy niekiedy doprowadzić do zakwaszenia organizmu z powodu niekorzystenego wpływu miejskiej atmosfery (zanieczyszczenia powietrza). W jakości powietrza jest nasze zdrowie, przewietrzmy więc przynajmniej od czasu do czasu nasze płuca zdrowym, leśnym powietrzem. Pocieszający jest fakt, że niewielkie zakwaszenie organizmu jest mniej groźne niż stan nadmiernej alkalizacji. Cyt." trzeba wiedzieć, że stan nadmiernego zalaklizowania jest znacznie gorszy niż średnie zakwaszenie, gdyż reakcje zasadowe łatwo rozpuszczają pewne tkanki, podczas gdy stan kwasowy redukowany jest wzmożonym obiegie limfy." Edgar zaleca sprawdzania bilansu kwasowo-zasadowego za pomocą papierka lakmusowego (papierek pH) wykonując sprawdzenie śliny najlepiej rano. Pożywienie może oddziaływać na slinę przez 5-6godzin. Niewielkie zakwaszenie jest bardzo niekorzystne dla osób prowadzących siedzący tryb życia, podczas gdy pracujący fizycznie lub uprawiający ćwiczenia fizyczne mogą sobie pozwolić na dużo wiekszą tolerancję: " Czynny i energiczny tryb życia spala kwasy w organiźmie, natomiast osoby prowadzące siedzący tryb życia nie powinny jeść słodyczy lub zbyt wiele skrobi." Czy warto dążyć dodatkowo do nadmiernej alkalizacji np. dzięki tym proszkom alkalizującym, co wcześniej były podane? Czy czasem może nie być tak, że przedobrzymy. I osiągniemy przeciwny efekt od zamierzonego? Czy macie jakąś swoją granicę, która mówi, że np. to już jest za dużo (przedobrze). Każdego granice z czasem się będą zmieniać w jedną jak i w drugą stronę. Tylko, żeby nie zatracić obiektywizmu co jest dla mnie wystarczająco dobre, a reszta to już jest za dużo (przedobrzenie). Dla mnie wychodzi na to, że to co proste jest najlepsze. Może się mylę. Podam przykład z samochodem (już wcześniej użyty- odnośnie filtra:) ). Samochody powiedzmy do około roku 2000 miały bardzo mało np. elektroniki. Im bardziej nowszy tym niby lepszy ( więcej elektroniki - bajerów). Tylko więcej są te samochody awaryjne. Wymagają napraw w warsztatach (użycie odpowiedniego sprzętu). Niby lepiej, tylko dla kogo? Uważam, że 80% lepiej dla producenta (serwisowanie- sprzedaż części), a 20% dla komfortu użytkownika. Wszystkie zmiany mają na celu powodować poprawę, żebyśmy lepiej mieli, żyli itp. A jak jest? Co o tym myślicie? Coraz bardziej wciąga mnie Edgar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Gary Yourofsky i temat wege powraca ostrym łukiem jak bumerang http://tiny.pl/hjc7q Home - S.O.S. Ziemia!Premiera filmu miała miejsce równocześnie w kinie, telewizji, na DVD oraz w Internecie dnia 5 czerwca 2009 roku, tj. w Światowy Dzień Ochrony Środowiska. http://tnij.org/orzw Do zobaczenia (wirtualnego) w nowym roku,wszystkiego dobrego!!! http://www.youtube.com/watch?v=xhrOkO3naaI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem dopisać jescze o: Poprawna technika przeprowadzania testu bilansu kwasowo-zasadowego za pomocą papierka pH. Jak się bowiem okazuje, otrzymujemy błędny odczyt kiedy w otoczeniu powietrza posmarujemy śliną papierek lakmusowy. Powietrze uczestniczące w reakcji zachodzącej na papierku lakmusowym ma tak znaczny wpływ na zmiane jego koloru, że taki wynik może być nie miarodajny. Aby tego uniknąć, wkładamy na 10 sekund papierek lakmusowy pod język i po wyjęciu natychmiast porównujemy z kontrolnym wzorcem, dzięki czemu otrzymujemy prawidłowy wynik. Ważne jest też, żeby brać pod uwagę średnią z kilku badań (pomiarów):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
bermundo a wkładałeś kiedyś pasek lakmusowy na język, jeżeli nie to spróbuj zobaczysz jaki smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
starakość które to twoje oczyszczanie kiedyś tomi pisał, że też był zaskoczony wielkością wydalonych kamienie w 5 czy 6 oczyszczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bermundo Mam Alkalę i tam jest napisane: "Miarkę rozpuścić w szklance wody i tyle wypić w ciągu dnia". Jest też ostrzeżenie o zasadowicy. Co prawda ja nie muszę jej zażywać, bo stosuję żywienie Edgara, ale ten co ją bierze chyba umie czytać:) Wiesz teraz dlaczego w kilka słów o sobie napisałem: ...readingi Edgara są tym czym będę się kierował w życiu..." Zalecenia są proste, jasne bez wywodów dlaczego tak, a można i tak, lub jeszcze inaczej. To że współczesne badania mówią że Edgar miał rację w tym co mówił to już inna historia:) kulturysta A jak Ty badasz pH ? Bo pisałeś że badasz ale nie pisałeś jak. Też mi gębę wykrzywiło jak włożyłem papierek do niej. Na szczęście to nie była rada Edgara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jarosław ja jestem przekonany do moczu (rano) jeżeli chcem uzyskać pomiar kompleksowy tzn. wychodzę z założenia, że organizm ma czas przez noc i wcześniej wszystko strawić i rano mocz daje efekt nie oznacz to że nie robie pomiaru ze śliny może efekt jest szybszy z punktu widzenia tego co niedawno trawiłeś ale jakoś to mnie nie przekonuje poprostu dla mie badanie moczu jest wygodniejsze jak badam ślinę to się zastanawiam czy to co zjadłem lub wypiłem 0,5 h temu miało wpływ czy nie (wiem oczywiściwe, że musi minąć 2 godziny od posiłku) ale mimo wszystko wole mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta Kiedyś zgłębiałem temat jak najlepiej badać pH, i co chwila trafiałem na inną teorię:) Doszedłem do wniosku że tak naprawdę to nikt nie wie jak jest. Pewne jest tylko że pH krwi musi być 7,35-7,45 (tu też różne źródła różnie podają) jeśli jest dużo poniżej to mamy do czynienia z kwasicą a jak dużo powyżej to zasadowicą. Kiedy badać ślinę czy mocz też są rozbieżności. Dlatego przyjąłem że będę badał ślinę rano na czczo i tego się trzymam. Jeśli Ty badasz mocz o tej samej porze to też będziesz miał wynik miarodajny bo widzisz jaka jest różnica w pH między badaniami i to wystarczy. Zresztą sam to pewnie zauważyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakość, super :) Wyszło Ci z wątroby to co trzeba :) Matylda, Papaja - przeglądam taką książkę "Pozbądź się toksyn w 30 dni". Dokładnie będę ją czytać po rozpoczęciu głodówki, coby się motywować :) Ale to co w niej na szybko znalazłam: Suplementy pomocne w naprawie przewodu pokarmowego (w tym jelita cienkiego i grubego): L-glutamina (zażywać 500-1000 mg 30 min przed posiłkiem przez 3 miesiące) - leczy zwiększoną przepuszczalność jelit. Jeśli cierpisz (to cytat) na chorobę Crohna, celiakię lub wrzodziejące zapalenie jelit, będziesz musiał tę dawkę przyjmowac przez rok lub nawet dłużej. Drugi suplement - gamma-oryzanol - zawarty w brązowym ryżu (można tez kupić pigułki) Trzeci - DGL - jest to rodzaj lukrecji, pomagającej leczyć przewód pokarmowy. Zażywać 380 mg 3 x dziennie 30 min przed posiłkiem. Czwarty - sok z aloesu - wygładza ściankę żołądka i jelit, pić kilka razy dziennie. Błona śluzowa jelita jest jedną z najszybciej gojących się tkanek w organizmie. Może być wymieniana co 6-10 dni. Nie wolno pić alkoholu, palić, łykac aspiryny i tego typu leków przeciwzapalnych, wyeliminować produkty uczulające (dieta rotacyjna). UWAGA Matylda - koniecznie wyeliminować wszelkiego rodzaju cukier :) Nawet z własnych dżemów - dodawałaś przecież biały, wysoko-rafinowany i chemicznie przetwarzany cukier :( Zero dżemików :( Matylda, na kiedy zaplanowałaś nasze "zbiorowe oczyszczanie"? Żeby mi się z głodówką nie pokłóciło :) Jarosław, zauważyłam, że huna jest całkiem podobna do chrześcijaństwa - pod warunkiem, że odrzuci się z niego wszystko to co dodali (dla swojej korzyści) przez wieki biskupi i co głoszą (też dla swojej korzyści) dziś księża (czyli "czynnik ludzki").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jarosław masz rację tylko kiedyś mi się przypomniało jak czytałem gdy np. mycie zębów możw wpłynąć na jakość przechodzonej głodówki i tu moje pewne zachwianie co do śliny wole jednak niech to wszystko przetrawi organizm i wyjdzie, m.in. moczem chociaż wiem że ten proces ma również wpływ na wartość śliny, bo ona przecież jest pierwszym wewnętrznym płynem który uczestniczy w trawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL To chyba jest tak że każda religia powie że Huna jest podobna do tejże religii. A może wszystkie religie wywodzą się z Huny. Pierwotni ludzie instynktownie wiedzieli o zasadach życia, stwarzali różne religie. A jak wiemy Huna przetrwała w niezmienionej postaci w Polinezji (wyspy odcięte od świata) bo była w odizolowanym społeczeństwie. Long wyjaśnia jak mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysto to moje już 7-me oczyszczanie. Tomi był zaskoczony ilością w 6-tym. Ja miałam niesamowitą ilość w 3-cim. Kolejne 3 były bardzo skąpe, w tym 5-te najsłabsze. Mona nooo co trzeba to na pewno :) Takie kolosy, masakra, do teraz mam szczękę na pępku. Widząc po kolorze, że był on taki sprany jasnozielony, to pomału one już wapniały. A sam fakt że one dopiero teraz wyszły, świadczy jak one potrafią mocno i głęboko siedzieć. Ooo ta L- glutamina może mi się przydać. Matyldo musisz cały cukier wyrzucić. Ja nawet owoców nie jem, oprócz grapefruta. Ja ci pisałam o oleju kokosowym, bo zawiera właśnie kwas kaprylowy i kwas laurynowy. Właśnie podjadam orzech kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturysta!!! Spróbowałem przed chwilą moje paski do mierzenia pH. Mierzyłem na języku i pod językiem. Nic nie czuję, żadnego smaku itp. Do mierzenia używam paska czteropolowego. A twoje doświadczenia jakie są? Jak już zacząłeś mówić (pisać):) to powiedz (napisz):) Aha Sposób mierzenia pH, o którym pisałem to nie jest mój wymysł. Spisałem tylko z książki, którą właśnie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
bermundo to ja z jarosławem chyba inne wskaźniki lakmusowe używamy to jest ne możliwe, jeżeli jest to pasek lakmusowy, żebyś nic nie czuł na języku coś tu u ciebie nie gra to akurat mozna łatwo sprwdzić i dowieść proszę aby inne osoby, które używają psków lakmusowych dotkneły języka i potwierdziły co czują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglen
wybacz Jarosław, że dopiero dzisiaj... faktycznie link nie jest aktywny. jest to chomik archaii: Nauka cudów. Ma również 2 cz. Sekretu - Opus. Nie wiem dlaczego nie podświetla linka :( Ciekawa jestem Twojej i Waszej opinii na temat matrycy krystalicznej. Chyba życia zabraknie na zgłębianie mądrości tego świata... http://www.matrycakrystaliczna.vel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
bermundo o moich doświadczeniach w mierzeniu ph pisałem wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturysta!!! Dlaczego niemożliwe? Chyba nie zrozumiałeś jakich pasków używam. Domyślam się, że używasz paska, który wygląda tak: papierek nasączony na całej długości jakimś roztworem. Jest on mniej dokładny. Do mierzenia pH używam paska czteropolowego, który ma cztery pola (cztery kwadraciki). Jest on bardziej dokładny. Co chcesz mi udowodnić odnośnie można łatwo to sprawdzić i dowieść? Piszę jak to jest w moim przypadku. Może mój język nie czuje smaku:) Kto chce niech napisze o swoich odczuciach (smaku) :) paska do mierzenia pH. Dokładnie nie napisałeś mi jakie są twoje odczucia(smak). Jaki jest efekt np. pieczenie, jak długo się utrzymuje efekt itp. Może wystarczy przepłukać język wodą i po kłopocie? Nie da się tego wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paski lakmusowe. Wzięłam pasek na język i żeby pluć nim nie plułam. Jakby się faktycznie uprzeć, to bardzo delikatny posmak, nie wiem jak to opisać bo wrażenie słabe. Jakaś pochodna gorzkiego? Używam pasków trójwskaźnikowych. Moje paski to niemieckie MERCK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maglen Już obejrzałem filmy które poleciłaś. Co do "matrycy krystalicznej" to makler powinien mieć więcej doświadczenia w łączeniu się z energią (nie raz pisał że używa kryształów w medytacji). Osobiście polecam przeczytanie "Podstawy Jogi Królewskiej" autor Rammurti S. Mishra wszystkim zainteresowanym co jest po za światem fizycznym i jak można się tam dostać:) Bermundo A jakie masz książki o Edgarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) MonaL,oczyszczanie planuję na 18 lub 25I:)Proszę się dołączać:) Pasuje Ci któryś z tych terminów? Ok,dżemiki,konfitury sio.;) Starakość,fakt musi to wszystko siedzieć głęboko i na pewno potrzeba czasu,aby się przesunęło,a potem wyszło.Dla mnie to dwa ostatnie oszcz były najbardziej owocne,czułam moją wątrobę tak głębiej.Obecnie wyjezdżam i nie bardzo mam jak i kiedy kupować ten olej kokosowy. Wrócę,to pierwsze kroki do chirurga,a potem ta kolonoskopia.Podejrzewam jakiś stan zapalny,czuje jakieś gulgotki i ssanie w żołądku,no i ten śluz i kał jest taki lepiący .Mam dużo zrostów na jelitach,w badaniu ginekologicznym jest dobrze. Pomogła mi maść Proktis m. Papaja pisała o jakiś lekarstwach chinskich. ********************************************************************************************************** 🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku:D:D:D **********************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Moje książki Edgara to : 1.Apteka (kolor zielony) chyba najnowsze wydanie. Jerzy M. Łatak (roku wyd.brak) 2.Encyklopedia uzdrawiania - Reba Ann Karp rok.wyd.2009 Obecnie czytam książkę Apteka Starakość Dzięki za opisanie jak smakuje u ciebie papierek do mierzenia pH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
bermundo paski czteropolowe są doładniejsze a i owszem ale to nie zmienia postaci rzeczy że są nasączone tą samom substancją chemiczną co inne bydź może nasze kubki smakowe mają różną wrażliwość (ja czuje ćerpki lekko gorzki smak) ale przecież to nie temat dla miłośników chemii niech każdy zostanie przy swoich racjach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda Dla Ciebie o tym co mówił Edgar na temat samoleczenia: Każdy powinien rozważyć, tak jak w przypadku tego ciała, że ciału fizycznemu przy jego tworzeniu była i jest dana zdolność odtwarzania samego siebie. Z tego wynika że każdy narząd, każda część ciała czerpie z życia fizycznego, umysłowego i duchowego to, co jest jej potrzebne do odtworzenia się celem osiągnięcia lepszego stanu-lub celem przejścia do stanu, do którego sama się przygotowuje. Kiedy te czynności załamują się, powinno się je przywrócić, gdyż w przeciwnym razie przywołane zostają inne części organizmu które przez to stają się przeciążone. Później zaczyna się w takiej czy innej formie dezintegracja. Wiedz, że wszystkie uzdrawiające siły znajdują się wewnątrz, a nie na zewnątrz! Zastosowanie środków z zewnątrz służy jedynie temu, by stworzyć wewnątrz siłę koordynującą umysł i ducha. Pamiętaj że ciało naprawdę stale stopniowo się odnawia. Nie traktuj istniejącego stanu, jako coś, czego nie można usunąć z organizmu. Bądź świadom tej wiedzy i nie myśl że to tylko terapia-ponieważ ciało może i odnawia się samo! Są to 3 readingi dla różnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
pozdowienia dla WSZYSTKICH W NOWYM ROKU Właśnie się ekipa pojawiła i zaczynamy impreze SYLWESTROWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturysta!!! Napisałeś mi cyt. "bermundo a wkładałeś kiedyś pasek lakmusowy na język, jeżeli nie to spróbuj zobaczysz jaki smaczny" Twoją wypowiedź trochę zrozumiałem jak atak na mnie " spróbuj zobaczysz jaki smaczny". Przecież wcale nie jest smaczny - prawda. Chcesz ostrzec mnie i innych przed tym (mierzeniem na języku pH) jakby to było coś strasznego. Fajnie by było jakbyś odrazu napisał, że w trakcie mierzenia pH odczuwasz cierpki smak i czy ktoś ma podobnie. Mi nie chodzi o moją czy twoją rację. Piszę jak jest w moim przypadku. Może jakbym miał taki pasek do mierzenia pH jak twój, to bym odczuł np. gorzki, cierpki smak. Może jakbyś korzystał z takiego paska jaki ja mam, to byś może nic nie odczuł. Każda osoba może mieć inne wrażenia np.smakowe korzystając z danego produktu. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki tobie dowiedziałem się, że w przypadku mierzenia paierkiem pH na języku może być coś takiego jak nieprzyjemny cierpki, gorzki smak. I to by było na tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×