Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Jarosław
Aterna7777 Szkoda, że nie masz. No więc prośba do osób które mają: jak możecie podajcie linki do nich. Ja mam te książki ale papierowe. Można jeszcze szukać na allegro ale co z tego jak jedna osoba kupi sobie i będzie miała dla siebie. W zasadzie to nic straconego bo Tombak podaje n.p. za Cayce: tabela produktów pokarmowych które łączyć a które nie, i chyba też oczyszczanie wątroby olejem rycynowym na flaneli. polakita A można wiedzieć jak nazywa się zapper którym robiłaś zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno, który to jest program na Zaperze bo sądzę ze masz zapper od p. Jurka. ,lub która to jest kombinacja programów tzn które po kolei włączasz, podaj proszę nr lub co i jak włączasz.... Dziękuję!! Jarosław może warto by się złożyć na tę knige i jedna osoba by zamówiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno zastanawiałam się czy można by podmienić w zaperze srebrne końcówki na złote, wyszło by złoto kolidalne Zacytuje fragment: Tak jak Nano Koloidalne Srebro, Nano Koloidalne Złoto jest czystym, całkowicie naturalnym środkiem o submikroskopijnych nanocząsteczkach (miliardowa część) złota naładowanych elektromagnetycznie i zawieszonych w czystej dejonizowanej wodzie. Jest ono bioprzyswajalne, nietoksyczne, nie ma smaku ani zapachu. Złoto w kosmetyce i urodzie: Wiedza o właściwościach leczniczych złota znana była w Chinach od około 2500 p.n.e. W Europie, do celów leczniczych, zaczęto wykorzystywać ten szlachetny metal, dopiero od 1890 roku po przeprowadzeniu badań przez Roberta Kocha. Okazało się wówczas, że cyjanek złota hamuje rozwój bakterii gruźlicy. 24 karatowe złoto stosuje się w kosmetologii do zabiegów upiększania: złoto zmniejsza powstawanie zmarszczek regeneruje już istniejące, a ponadto nawilża skórę i likwiduje przebarwienia skórne. Złoto nano-koloidalne działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę jonową (głównie mikroelementy), stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki skórnej. Działa antybakteryjnie. Uzyskuje się dzięki niemu wrażenie rozświetlonej, pełnej blasku cery. Nan-ozłoto działa przeciwzapalnie. Likwiduje objawy przewlekłych chorób alergicznych. Nano-koloid złota wykazuje silny wpływ przeciwtrądzikowy. Nano-złoto koloidalne można zewnętrznie stosować w celu: - przeciwdziałania i zmniejszenia już istniejących zmarszczek, - do nawilżenia skóry i zmniejszenia różnego rodzaju podrażnień, - w przypadku przebarwień skórnych, - w celu oczyszczenia organizmu drogą skórną, - do rekonstrukcji tkanki skórnej, - w przypadku łuszczycy, bielactwa, - w przypadku ropni, liszajów, - w przypadku przewlekłych wyprysków, - trądziku, w zapaleniu stawów, narządów płciowych, oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
kasia A co da złożenie się na knigę. Ja mam i co z tego jak się nie podziele bo jak. Myślałem o tym by każdy zainteresowany mógł sobie ściągnąć i poczytać. Zadałaś też pytanie do Ateny na temat zappera. Ja mogę Ci odpowiedzieć w tym temacie. Mam zapper Ribcag od ponad roku. Uważam że najlepszy efekt przed oczyszczaniem wątroby daje program zapisany w zaperze na pasożyty-przywry wątroby,trzuski,jelit numer 293. Tam są 23 częstotliwości, jedna po drugiej. Mnie po godzinie było ciężko wysiedzieć do końca, ale warto bo rano wydaliłem coś jak ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, dziękuję wam za odpowiedzi, tzn. tobie Atena!! Wszystko o tym zapperze: Jest produkcji Medi-Flowery, opis http://www.medi-flowery.com/medikzap.php lub http://www.medi-flowery.com/medikzap1.php Ma elektrody ze srebra a wtyczki złocone (moja pani znachorka powiedziała że to taki porsche wśród zapperów ;) działa jednak na baterie. Ma 4 programy. Będę robić tak: Pierwszy dzień program 1+1+1+4 (zawsze na czwartym trzeba zakończyć bo on jakby mój organizm przywraca do normy) Drugi dzień 2+2+2+4 trzeci dzień 3+3+3+4 Czwarty dzień chyba 4+4+4+4 piąty dzień i każdy następny 1+2+3+4. Mam robić rano i wieczorem, czyli dwa razy dziennie. Jeden program trwa 7 minut i potem jest przerwa 9 minut. Tak producent to opisał i tak robię. Jakkolwiek kręci mi się w głowie, jestem jakbym obuchem uderzona... byłam (jestem) chora na nerwicę, która powoduje czasem właśnie zawroty głowy, może ten prąd coś uaktywnia w moim mózgu i dlatego? w końcu mózg działa na prąd, nie ;)) Mam nadzieję że ten eksperyment nie skończy się zgonem ;)) PS. zapper ma też programy na każdego pasożyta, np. giardia lamblia program 2, motylki wątrobowa program 3, itd. taka jest długa lista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik/
Jarosław Ja ma generator RIBCAG ale chyba nie ten co Ty, ponieważ na moim jest nr 135 i też am 23 częstotliwości: Parasites_flukes-pasożyty motylicy ogólnie, trzustki, wątroby, jelitowy. Robisz trzy razy, lub raz po 3 minuty czy po siedem, bo jak trzy razy to strasznie długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radamir36
witam serdecznie! kuracja oczyszczająca dr H.Clark jest zastosowana w aparacie certyfikowanym RADAMIR ( medyczno-fizjoterapetycznym) tylko ,że bardziej udoskonalona i wzmocniona dodatkowo ziołami przeciwpasożytniczymi ( hologram z informacją 107 ziól i traw ) wzmacniających wątrobę, trzustkę i nerki w trakcie oczyszczania. Urządzenie jest fenomenalne, gdyz program przeciwpasożytniczy oraz oczyszczanie układów: moczowego, pokarmowego,, limfatycznego i krwionośnego - całkowicie oczyszcza nasz organizm ( bezinwazyjnie, bezpiecznie ) . Sama przeprowadziłam nim całkowitą terapię, oczyszczałam po kolei wszystkie układy ( Aparatem wszystko to robimy sami - bez biegania po laboratoriach i przychodniach). Teraz na wiosnę robię to drugi raz w życiu. Efekty mam niewiarygodne. Moje dzieci również. Dużo by tu pisać, mogłabym godzinami.... Ale proszę zainteresujcie się aparatem Radamir, ma swoją stronę internetową, koniecznie poczytajcie badania kliniczne, opinie i na forum. pozdrawiam i życzę wyzdrowienia tak jak ja i moja dwójka dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Ja mam ten http://ehealer.eu/INSTRUKCJE/ Standartowo każda częstotliwość jest w Rife 3 min. Jak go włącze po lewej stronie przycisk: Bateria ok 7,92 V drugie wyświetlenie: RIBCAG ver.400PS Kupiony na Allegro być może od pana Jurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
basik/ Nastawiam program i tak jak wcześniej pisałem 23 częst. x 3 min. jedna = 69 min. Robiłem wieczorem elektrody w rękach (później wpadłem na fajny pomysł jak to ominąć). Uznałem że to najlepszy program bo zabija to co w wątrobie. Aha w/g schematu: jedna częstotliwość zabija jeden patogen, z 23 użytych może się trafi w coś co jest w wątrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik/
Ja mam ten http://allegro.pl/item913936630_913936630.html chyba one są takie same, tylko mój ma 163 programy-kupiony w 2007 roku. W tych co teraz można kupić jest aż 400 programów ( z tego co wyczytałam)! Ja zakładam elektrody na ręce i nie mam ograniczeń. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w/g RIFE można zapingować się 1x3 minuty na jednej częstotliwości bez powtórzeń, a w/g CLARK zaleca się 3x3? Sorry że jestem taka dociekliwa, ale mi to nie daje spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
basik Tak w moim jest zapisanych 400 programów. Ale najważniejsze że można ułożyć i zapisać sekwencje swoich częstotliwości, ja korzystam z tabeli CAFL. Te 400 też jest wzięte z tej tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarku, szukałam książki w formie elektronicznej bo czasem i takie można w księgarni kopić ale nigdzie nie znalazłam więc odpada zrzutka na formę elektroniczną. dziękuje za zakres, dziś go przerobie a może i kolejne oczyszczanie zrobię?? Urządzenie mam to samo co Ty dokładnie identyczne, kusi mnie aby podmienić srebrne elektrody na złote, i złota wodę robić!! Co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
kasia Jakoś do tej pory nie zgłębiłem tematu nanozłota. Widzę że mam zaległości :) Robię nanosrebro z najwyższej próby srebra, działa, jak się rok temu spaliłem na raka w słońcu na wietrze srebro dało mi ulge. Stosowałem na skóre. Żona z początku zakrapiała oczy teraz pije i mówi że pić lepiej. Jak zgłębię temat to się wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Aha, srebro koloidalne robie na innym przyrządzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy, nie bardzo mogę pojąć te osobliwe sposoby oczyszczania wątroby. Nie prościej byłoby zmienić dietę? Bo to ona najczęściej jest przyczyną wszelkich chorób, stanów zapalnych i problemów zdrowotnych. W centrum medycznym vimed można sobie zrobić badania na nietolerancję pokarmów, genotyp oraz fenotyp. Kompleksowe badanie. I o to chodzi. Na tej podstawie dobiera się taką dietę, która pozwala normalnie się odżywiać, jednocześnie stracić na wasze i poprawić swój wygląd... Mam na myśli oczywiście włosy, paznokcie i skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
quefi Jak oczyścisz wątrobę metodą Huldy to pojmiesz po co to. A że trzeba zmienić diete to każdy wie. Za dużo tu mnie na tym forum, do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam z Jerzym na temat złota kolidalengo odpowiedział mi ze, ze zlotem to troche bardziej skomplikowana sprawa. przez zwykle zamienienie elektrod to koloid powstawał by ze 300 lat. Dlatego sa używane dla złota wysokie napięcia 600 V z wzwyż Nawet odparowanie złota w luku elektrycznym w osłonie wody destylowanej. Odnośnie edgara to jedynie co znalazłam w necie to to http://chomikuj.pl/kingamonika/Ciekawo*c5*9b*c4*87+*c5*9bwiata+CZY/Wizjonerzy/Edgar+Cayce Basik rif jest 3 razy silniejszy nawet 5 razy bardziej skuteczniej obnosi sie z pasożytami!! dlatego te fale z rifa sa bardziej skuteczne i tym mniej czasu potrzeba w ich przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! kto się szykuje do oczyszczania, TE dni nadchodzą!!! Jabłka kupować i zajadać się!!! A poważnie, kto dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Lusil ja się dołączam, to będzie mój pierwszy raz! :} Cały czas się bałem ponieważ mam w woreczku żółciowym przynajmniej dwa kamienie ok. 2cm. Jak dotychczas nie sprawiają mi kłopotów to tez mądry moim zdaniem lekarz specjalista powiedział, że na razie nie ma potrzeby woreczek wycinać i tak jak te kamienie w woreczku są ułożone nie powinny mi sprawiać kłopotów. Dlatego nadal mam obawy że sobie pogorszę. Postanowiłem w końcu zaryzykować :( dlatego proszę trzymajcie szczególnie za mnie kciuki :) Wybrałem metodę Huldy Clark tylko będę to robił bez zażycia Ornityny. Man w domu Nospe tak na wszelki wypadek. Prosiłbym teraz o opisanie sposobu przygotowania organizmu do oczyszczania wątroby, jaką robicie dietę, ile dnie przed oczyszczaniem itd. Od roku pije MO. a od wczoraj zapperem pana Jurka zabijam pasożyty, jest w tym zaperze gotowy zestaw na nerki, wątrobę itd. ufffff ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusil, ekran, ja się przyłączam! nie wiem tylko którego dnia, albo w czwartek albo w piątek albo w sobotę. Ekran, przepis który mam wygląda podobnie jak to http://www.candida.peet.pl/index13.php Piszę ci dokładnie co jest u mnie napisane: ''2-3 dni wcześniej: lekka dieta, bez mięsa, tłuszczu zwierzecego, dużej ilości mąki (typu pieczywo, makaron), bez smażenia i pieczenia. Ograniczyć nabiał. 1 dzień przed - dieta pektynowo-warzywna: jabłka, mus i sok jabłkowy, suszone śliwki i morele niesiarkowane - namoczone, figi, gruszki. Jarzyny surowe i gotowane na parze. Z ziół - psyllium (babka płesznik) Oprócz zappera stosować codzienne ogrzewanie wątroby (termoforem) przez 20 min w godz. 13:30 - 15:30 lub przed snem.'' więc co jeść? ja myślę że będę jadła kasze z gotowanymi warzywami i olejami tłoczonymi na zimno, zupy warzywne. Mam już chyba wszystko co potrzebne, ornitynę, nospę, oliwę z oliwek, itd. Wczoraj w nocy leżałam w łóżku z zapperem w rękach, podłączona do prądu, termofor na wątrobie i myślę sobie, na co mi przyszło na stare lata ;) chyba już całkiem zwariowałam ;) Gdybyście chcieli możemy się wymienić telefonami, co wy na to? ja się trochę boję bo będę pierwszy raz taki eksperyment robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no i dobrze sobie zostawić termos z wrzątkiem na noc, w razie gdyby był odruch wymiotny w nocy/nad ranem, to podobno odrobina gorącej wody może pomóc. No-spę mam łyknąć ok. 21, popijając niewielką ilością gorącej wody. No i jeszcze mam pytanie, czy ktoś sobie robi lewatywę i najlepiej z wody czy z czego to się robi? Bo planuję zrobić jedną rano w dniu kuracji, i prawdopodobnie drugą dzień po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Kasza jest ok. lubię, lecz co z ryżem? można go jeść podczas tej diety? Ja planuje oczyszczanie w piątek 26.03, jak będę po tej diecie na siłach to w dzień oczyszczania pójdę jeszcze do sauny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pochwale" się wam, zrobiłam dzis 3 lewatywy z kawy plus płukania znów czuje sie jak nowo narodzona, można góry przenosić... jednak zauważyłam że z woda w trakcie płukania wypływają białe kuleczki , białe i regularnie okrągłe w środku raczej puste lub co najmniej z zawartością jakiegoś przezroczystego płynu ale raczej średnio puste... Czy ktos z was może mi podpowiedzieć co to może być?? Oczyszczanie jak najbardziej przeprowadzę z wami... a mozę w ciągu 3 tygodni to za szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, czy te kuleczki faktycznie były białe, czy raczej przeźroczyste bo ja u mojego synka też zauważałam takie kuleczki, które powtarzały się cyklicznie co 20 parę dni i żaden lekarz nie był mi w stanie powiedzieć co to może być, a były to takie kuleczki jakby żelki i przypominały kryształki cukru................... Ja też się noszę z zamiarem zrobienia już 7 oczyszczania 25/26 marca tylko trochę mam stracha żeby po tym oczyszczaniu znowu nie mieć problemów z tą nerką. Teraz jak jestem na tej surowej diecie już ponad miesiąc to problemów z nerką już nie mam, ale dzisiaj zaczęłam już trochę podjadać gotowanych rzeczy. Po takim długim „poście zobaczę jakie będą rezultaty oczyszczania, ile kamyków się wysypie.......................oczywiście jak zawsze będę robiła dokumentację fotograficzną, innych oczywiście także namawiam na takie foty. Warto zrobić sobie taką dokumentację, żeby potem móc dokształcić np. lekarzy, a jakie fajne jest zobaczenie miny lakarza jak patrzy na takie zdjęcie jak wół w namalowane wrota........................ Jeżeli chodzi o zapper to Clark poleca oczywiście swój czyli ten zapping na 30000 kHz 7-20-7-20-7 i jeżeli masz Kasiu ten od Jurka to musisz sama ten program zaprogramować tak: Programowanie typowego Clark (7 - 20 - 7 -20 -7) 1. po starcie wybieramy 1 (CLARK 1) 2. wybieramu = (nowy-=) dla typowego Clark przeznaczone sa pozycje 10 i 11 3. + przechodzimy do napisu: WYBRANY: 10 w dolnej linii CLARK_10 4. naciskamy (klawisz ze strzalka Clear) 5. wpisujemy zadana czestotliwosc w tym przypadku 30 6. naciskamy klawisz ze strzalka Clear 7. wpisujemy 7 (czas zabiegu w min) 8. naciskamy klawisz ze strzalka Clear 9.wpisujemy 20 (czas przerwy w min) 10. naciskamy klawisz ze strzalka Clear 11. wpisujemy 3 (ilosc powtorek) 12. naciskamy klawisz ze strzalka Clear mamy na pozycji CLARK 10 zaprogramowany typowy zabieg CLARK ale oczywiście tak jak pisze Jarosław można użyć ten program na pasożyty u Rifa basik/ „Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w/g RIFE można zapingować się 1x3 minuty na jednej częstotliwości bez powtórzeń, a w/g CLARK zaleca się 3x3? Sorry że jestem taka dociekliwa, ale mi to nie daje spokoju Nie wiem dokładnie jak to jest, ale Clark i Rife działają na innych zasadach, Clark na prądzie a u Rifa są chyba fale elektromagnetyczne więc różnica jakaś jest więc i zasady działania tych generatorów pewnie też są inne. Tu o tym pisze zaraz na samym początku: http://www.igya.pl/troche_historii/raymond_rife_genialny_naukowiec.html Co do złota koloidalnego to takie też można kupić, ale czy można zrobić samemu to nie wiem, skoro Jurek twierdzi, że nie to widocznie się nie da, ale zastanawia mnie jedno, skoro nie jest to możliwe to dlaczego sprzedają złote elektrody? Różnica w cenie też jest, srebrne kosztują ok. 20 euro a złote ponad 100 http://pulsar.li/kosi/goldelektroden/index.php A co do książki to zawsze można ją zeskanować...................i już mamy ebooka dla wszystkich.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno, te kuleczki faktycznie są białe teraz już jakby się zapadały wyglądają, tak jak napisałam jak je się ściśnie to pękają i okazuje się ze w środku nic nie było a raczej nic nie czuć, jest tam natomiast jakiś płyn lub śladowe ilości tego płynu..\ Zrobiłam zdjęcie, w poniedziałek zaniosę to do laboratorium niech sprawdzą co i jak!! Znalazłam też cos na kształt paluszka, z tą różnica ze wygląda mi to na zlepek jakby kamienia lub kredy, miałkiego piasku (objętość - paluszki słone do jedzenia 2cm) Względem dokumentacji to także ją robię, zdjęcia tego co wychodzi z jelita, im bardziej kolorowe tym lepsze, ale nie wpadłam aby nasycić się miną „mądrego psa czyt. lekarza, jak będzie to oglądał i się wymądrzał!! Tak zrobię niebawem!! Tym bardziej ze 23 kwietnia mam tę kolonoskopie, a lekarz u mnie to strasznie w tłumie znany onkolog wiec tym bardziej popatrzę na jego minę ;-) Jak najbardziej przyłączam się na te datę 26.03 Rozmawiałam z Jurkiem niedawno twierdzi ze fale rifa są o wiele silniejsze i bardziej penetrują nasz organizm więc może faktycznie tak jest!! Różnica główna polega na częstotliwości 1. Zapper wg Clark - zakres częstotliwości od 200 Hz do 1 200 000 Hz - 2. Generator RIFE - generator wg Rife zakres od 0,5 do 40000 Hz Dziękuję za Twoje instrukcje co do ustawień zaraz to sobie zaaplikuje Chm skoro sprzedają złote elektrody to sadze ze to zwykłe naciągactwo!! Jarku, tak jak pisze Atena!!, czy możesz nam zeskanowac te książki??? Bardzo Cie prosimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam, 25,27,28,29 to dni sprzyjające oczyszczaniu wątroby.Natomiast 26 marca-Małachow w tym dniu poleca głodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Skanowanie mi nie wychodzi :( To znaczy zeskanuje strone,jest w moim komp., widze ją na monitorze, zeskanuje drugą strone, znowu widze ale jest w innym "Irfan View". Chyba powinienem mieć jakiś program który to by ustawił w jednym pliku. Nie wiem. Cóż bardzo mi przykro, wcześniej nigdy nie miałem potrzeby by coś zeskanować i wrzucić do wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Nie potrafię, czy nie mam programu który by wsystkie zeskanowane strony zebrał w jednym pliku :( Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jedną z nich na all, trochę używaną, dziś ją pewnie dostanę.W necie można też tanio kupić (6zł) Ewę Dąbrowską( jej dzieło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
A można wiedzieć którą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×