Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

MC GAREY- LEKI I TERAPIE EDGARA CAYCE'EGO*1996 Ewa Dąbrowska - PRZYWRACAC ZDROWIE ZYWIENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Gól mi skoczył, bo akurat "Leki i kuracje..." pożyczyłem i nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dołączę do oczyszczających, jeśli kupię sól gorzką, o mam ostatnio z tym problem. I tak jak mówisz ATENA, trochę boję się co będzie z nerkami. Czuje że są zapchane po poprzednich oczyszczaniach, a robiłam dotychczas 2, to będzie trzecie. Wiem napewno, że muszę oczyścić nerki. Planuję to zrobić po świętach wielkanocnych. Ja na pasożyty piję od 4 miesięcy nalewkę z orzecha włoskiego. Czuję że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Faktycznie, ja też miałem ostatnio problem z solą gorzką. Tu nie było tam nie było, a jak trafiłem od razu wziołem więcej torebek. I coś mi świta jak aptekarka mówiła że nie ma zapotrzebowania to nie zamawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że jest wiosna, są TE dni, i wszyscy oczyszczają wątrobę, i dlatego tej soli brakuje ;) ja też w jednej aptece tylko 2 torebki dostałam bo już nie było. Boję się trochę... no ale nic, powiedziało się A, trzeba powiedzieć B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku, zdobyłam pozycje o która prosiłeś Atene leki i terapie edgara caycego - w formie papierowej niestety... pozostaje zrobić zdjęcia i wrzucić do sieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam tę lekturkę, wydaje mi się,że nadaje się tym wytrwałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Metoda oczyszczania wątroby w/g Clark jest jedną z setek jak nie tysięcy metod oczyszczenia organizmu. Żyjemy w czasach gdzie możemy dokonywać wyborów co zrobić by być zdrowszym, sprawniejszym, piękniejszym czy choćby pozbyć tego co niechciane w nas samych. Myślę podobnie jak w tym linku http://twoje-zdrowie.net/pl/strona/artykuly/news/4 Być może oczyszczanie fizycznych części ciała powoduje że i umysł staje sie jaśniejszy. A może oczyszczanie wciąga i szuka się innych metod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
kasia a czy podjełabyś się tego aby zeskanować i wrzucić do sieci. Może komuś się przyda któraś z kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
lusil znam takie osoby co będą wytrwale robić wszystko byleby pozbyć się dolegliwości im dokuczających. Cały czas jestem za tym by dostęp do różnych metod był jak największy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj oczyszczanie robi moja szwagierka, ma taki sam koszyk na kamyki jak ja więc też będzie je zbierać i robić dokumentację fotograficzną, jak coś będę miała albo wiedziała to się podzielę. Będzie to robiła pierwszy raz............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Ciekawy jestem czy po oczyszczeniu wątroby zmniejszą się u mnie dolegliwości z nadkwasotą. Pomogło to komuś zwalczyć nadkwasotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja oczyszczałam się w ten weekend. Zaczęłam w sobotę, delikatną dietą, od 14 nie jadłam, o 18 wypiłam pierwszy roztór soli. o 20 kolejny. Żadnych wypróżnień. Punkt 22 - oliwa z sokiem z grejfruta. Ohydne to było, ale wypiłam całośc. Nie czułam się zbyt komfortowo, ale da się wytrzymac. Położyłam się i nie czułam żadnych rewolucji w brzuchu, żadnych przesuwających się kamieni.. nic! Rano wypiłam 3 już roztwór soli. Nic się nie działo w brzuchu, więc nawet nie czekałam kolejnych 2 h, wypiłam 4 roztwór po jakiejś 1 h. Po pół godzinie wypiłam sok z grejgruta i zjadłam warzywne śniadanie.. Wtedy byłam strasznie pełna, źle się czułam i byłam bardzo wkurzona, bo myślałam, że coś spiepszyłam i kuracja nie zadziała.. Mnie wzięło dopiero po sniadaniu.. Całą niedziele miałam ostrą biegunkę, jeszcze w poniedziałek mój brzuch nie był zdyscyplinowany ;) Ale co najważniesze - pozbyłam się kamini cholesterolowych (?). Kolejne oczyszczanie może zrobię sobie po świętach! Warto trochę pocierpiec! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
ekran Wątrobę oczyść, a nadkwasotę w/g mnie najlepiej zwalczyć poprzez stosowanie odpowiednich zasad żywieniowych, t/j 80% produktów zasadotwórczych i 20% produktów kwasotwórczych spożywanych w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
Jarosław masz racje, na pewno wiele zależy od teko jak się odżywiamy. Problem z nadkwasotą pojawił się u mnie po wyleczeniu z Helikobakterii, miałem robione trzy czy cztery Gastroskopie, kto wie czy tam czegoś nie uszkodzili. Łatwo z tego forum można wywnioskować, że z biegiem czasu nasze organy mogą się rożnymi "niezidentyfikowanymi obiektami" zaśmiecić czy zapchać. Dlatego mam taką cichą nadzieje, że jak zrobię oczyszczanie wątroby, to w jakimś stopniu moje kwasy żołądkowe się uregulują. Jak przed dwudziestoma laty, to były czasy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....3 DZIEŃ NA SOCZKACH jabłko i burak plus troche owoców i wieczorem oczyszczanie w piątek oliwa i w sobote zobaczymy jaki bedzie efekt?? A moze zapoczątkujemy liste, zatem zdecydowani na oczyszczanie w ten łikend wpisywac sie !!;-) 1. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3.Lusil Też soczki, ale tym razem posiłkuję się kartonowym z champion, bo sokowirówkę piorun trafił, i troszku się rozleniwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekran
4. Ekran mój pierwszy raz, dziwne lecz jakoś coraz mniej się boje ;) Aneta odezwij się, co tam u szwagierki? mam nadzieje że poszło wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zatem DZIŚ o 18.00 startujemy z pierwszą porcją soli gorzkiej.... dziś przeczytałam a raczej przypomniałam sobie że ostatni posiłek czyli sok z jabłek i buraków w moim wypadku o 14.00. Czytałam gdzieś ze robale aktywują się najbardziej w pełni czyli 28.04.10, ale w naszym wypadku po takim poście plus użycie zappera nie mają chyba juz zbytnio poco się aktywować. Które z was robi dziś lewatywe?? bo dla lepszego efektu ja na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeb mi boli od tych soczków, głód doskwiera coraz bardziej.Zresztą u Clark nie trzeba tak głodować na dwa dni przed? To tylko u Tombaka,eh.Już mi się mylą te kuracje, hi,hi. Mam pytanie:-Na mojej buteleczce od robaków pisze Fresh Green Black Walnut Wormwood Complex, czy ktoś z Was dodawał ją do mixtury? Clark pisze o dodawaniu nalewki Black Walnut Hull Extra Strength, czy to jest to samo? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusil, Ja do oliwy z oliwek i soku z grapefruita dodaję łyżkę nalewski z orzecha włoskiego. Sama robię tę nalewkę. No to dziś ostatni posiłek o 14:00. Trochę się boję jak zwykle. Nie lubię tego uczucia po wypiciu soli gorzkiej i oczywiście oliwy z oliwek. I ta dziwna noc. Atena Co ze szwagierką? Mam nadzieję że nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siaka55, ja oliwy niestety nie trawie, zmieszany z sokiem z grejfruta i cytryna po prostu jest nie do przyjęcia dla mnie, stosuje olej z winogron jest o niebo smaczniejszy a efekt jest taki sam, zresztą olej z wingorn jest takze proponowany przez hulde, grunt aby był to olej, u Tombaka czytałam że nawet na słonecznikowym efekty sa takie same, Według mnie chodzi o to ze oliwa jest tak oklepana i wspaniała!! przeciez najlepsza to ta z oliwek a nikt już nie patrzy na cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
W/g mnie ważne jest czy olej jest tłoczony na zimno czy na gorąco. Bo jak na gorąco i jeszcze rafinowany to mało w nim zostanie tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-promyk, Może to dziwne uczucie z odruchem wymiotnym, to właśnie po oliwie z oliwek? Nie myślałam o tym. Jak zdążę kupić olej słonecznikowy, to zastosuję słonecznikowy, albo z pestek winogron. Może będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuskaaaa
Robilam ta kuracje tylko raz i mam zamiar powtórzyć . nie mialam zadnych dolegliwości ani nudności nic a nic, a oliwke przełknęłam bez problemu spalam cala noc rano mialam czyszczenie ..i pozniej ze dwa razy i to wszystko ale przyznam się ze teraz nie mam problemow z nadwaga nawet jak cos podjem , to szybciej gubie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×