Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość lusil
Kochana jesteś Ateno777, mam nadzieję,że nie masz do mnie żalu,że podaję na innych wątkach Twój nick i adres do książek elektronicznych.A nie wiesz, czy można dostać w ten sposób ,,Urynoterapię "Małachowa, chyba coś takiego on napisał? Jeszcze raz dziękuję,chciałabym się jakoś odwdzięczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Czy ktoś wie kiedy będzie dobry termin na oczyszczanie watroby?Chodzi mi o fazy księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Małachow ,,Kalendarz zdrowia..."-23,25,26,27 luty 2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia75
Hej a ja pilnie potrzebuję aparatu pod nazwą PENTAPULS jeśli ktoś może mi udzielić jakiejkolwiek informacji to prosze na maila marko75-75@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz pierwszy :) Ateno, ale przestudiowałaś temat cieknących jelit dokładnie? Coś mi się nie zgadza, bo co z całą resztą jelitowych "pyszności", bo skoro sok z buraczków przecieknie, to i wszystko inne również? Oczywiście wątróbkę oczyszczę i chcę to zrobić w ten weekend. Bardzo często czuję dziwne kłucia pod żebrami z prawej strony, więc myślę, że to właśnie kamloty sprawiają :D Pozdrawiam Wszystkich miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mathieu
Witam wszystkich i mam pytanie a jednocześnie prośbę, czy ktoś z miłych Państwa dysponuje może przypadkiem schematem bardziej zaawansowanego zappera ? Mam świadomość, że jest to w obecnej dobie bardzo dobry interes i producenci taką dokumentację trzymają w tajemnicy, ale może jakaś życzliwa osoba mogłaby pomóc. Chciałbym zrobić na własny użytek taki generator, gdyż nawet na ten za 500 zł poprostu mnie nie stać, natomiast elektroniką kiedyś się parałem i myśle, że poradziłbym sobie ze zbudowaniem takiego urządzenia. Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test burakowy
to jak sama nazwa wskazuje test dla buraków. Cieknące jelita ha ha ha, jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby wierzyć w takie bzdury ? Ten "test" był już wyśmiany tysiące razy, no ale zawsze się znajdzie jakiś nowy frajerzyna, który dorwie się do idiotycznej książki i wierzy w takie bzdury. A co do oczyszczania wątroby metodą H. Clarck, to jeżeli macie taką możliwość, to popytajcie w szpitalach, pogotowiu ratunkowym itd, ile osób jest przywożonych w ciężkim stanie w trakcie tego tak zwanego "oczyszczania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusil Gdzie jesteś? Co się u Ciebie dzieje? Robiłaś jakieś oczyszczania? Ja mam w planie na jutro, ale nie wiem czy będę robiła, bo tak jakoś mi zimno i słabo. Tak jakby jakiś wirus mnie łapał. A może to tylko nerwy? Nie wiem co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Do Mathieu.Mniej zaawansowany zapper kosztuje 100 zł,i jest równie skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Siaka, ja czekam na odpowiednie daty, patrz wyżej.Jeśli Ci zimno,to może odłóż, tak jak ja. Piłaś sok jabłkowo-buraczany? Ja chyba zacznę go pić już od 15-tego. Na razie testuję na sobie urynowe lewatywy, hi, hi.I zaczytuję się wątkiem ,,Urynoterapia...", na kafeterii.I wertuję Małachowa.Tak sobie marzę,że poczyszczę wątrobę, stawy, nerki, a później zrobię małą głodóweczkę, może urynową, jeśli do tego dojrzeję.Mam parę boleści do wyleczenia, m.in. trądzik r..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ixchel
Witam serdecznie Dawno sie nie odzywalam. Kupilam RIBCAGE i jest fantastyczny. Badania krwi sa rewelacyjne, nawet cholesterol spadl o 50%. Mam nowy bardzo powazny problem. U meza stwierdzono BLADDER CANCER to chyba rak pecherza. Poniweaz mial bys STAGE1 TCC wiec zdecydowalismy sie na usuniecie go poprzez laparoskopie i w tym czasie dzialanie naturalnie ze wszystkich frontow. Zdjecie wewnetrzne komorek rakowych pokazyje ze nastepuje calcification. Natomiast labolatorium przyslalo ze to jest stage 3 cancer i jest bardziej agresywny - ale hirurg che meza zobaczyc dopiero za dwa miesiace. Cos tu nie gra. Jestesmy w poszukiwaniu lekarza ktory zwalcza raka metoda SIMONCINI. Przylatujemy do Polski na dwa miesiace. Czy ktos ma kontakt do takiego lekarza w Polsce albo w Europie. W Australi nie ma takich lekarzy. Blagam o wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ixchel, oprócz metod konwencjonalnych robicie jeszcze coś innego? Masz przecież zappera, MMS czy to Twój mąż używa? Ostatnio interesuję się aktywnym tlenem, czyli m.in. ozonem, który dotlenia komórki i który likwiduje komórki nowotworowe. Znajoma tu w Niemczech opowiadała mi kiedyś, że jej szwagier, który był nota bene w Australi Heilpraktikerem – czyli odpowiednik lekarza medycyny naturalnej, znał faceta, który miał raka na ramieniu i oczywiście od razu chcieli mu chemię władować, ale on się nie zgodził tylko robił okłady z wody ozonowanej i wszytko zniknęło................... Dwukrotny noblista Otto Warburg już dawno odkrył przyczyny raka czyli to, że komórki są niedotlenione więcej tutaj: http://209.85.129.132/search?q=cache:dxiWd3byJMAJ:www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr4.html+otto+warburg&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl Na allegro też można kupić ozonatory: http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=ozonator ja kupiłam w Chinach, są tańsze, wyszło z przesyłką jakieś 140 zł. Piję tę wodę ozonowaną, ozonuję warzywa, owoce, mięso, dzięki czemu pozbywam się pestycydów i innych trujacych związków, jak również hormonów, antybiotyków, bakterii i innych szkodliwych związków........................... Picie takiej wody z takim aktywnym tlenem powoduje dotlenienie komórek i rozpad tych nowotworowych. Na stronie: http://www.vibronika.eu/ masz także przykład „Jak Jurek uniknął operacji” który miał guza na płucu i w 3 tygodnie go zlikwidował przez stosowanie zappera i picie wody utlenionej, więc wszystko da się zlikwidować tylko trzeba się zmobilizować i sprężyć. Dodatkowo także duże dawki witaminy C naturalnej i pestki moreli. Ixchel, napisz coś więcej o Twoich doświadczeniach z zapperem bo jestem ciekawa.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ixchel
Jezeli chodzi o prady BECKA to bierzemy je z mezem i corka przez okolo 8 niesiecy, tylko po 1/2 godziny dziennie, jedynym dodatkiem jeszcze jest to ze pijemy wode ozonowa 250ml codziennie rano przed wyjsciem do pracy. Jak juz pisalam moja krew poprawila sie bardzo. Nasz doktor powiedzial ze chcial mi kupil ramke aby je oprawic i powiesic na scianie. Tak dobrych wynikow to on nie widzial juz dawno.No i meza wyniki tez bardzo sie poprawily i jak pisalam cholesterol spadl o 50%. Podjelismy decyzje brania pradow po obejrzeniu video dr BECKA. Gdy zdrowa krew zacznie doplywac do organow to i organy powinny wrocic to prawidlowej kondycji. Krew juz mam zdrowa teraz czekam na porawe kondycji organow. A jezeli chodzi o meza to walczymy bardzo mocno. Pierwsze to alkalizowanie organizmu, tylko w kwasnym rozwijaja sie choroby. Zastosowalismy bicarb soda i ciagla kontrola papierkiem lakmusowym aby utrzymac na poziomie 7.5. calkowite odstawienie jadla ktore zakwasza organiz. Walczymy z microbamy ktore tworza komorke rakowa wedlug roznych naukowcow, opieramy sie na badaniach dr HULDY CLARK, dr.SIMONCINI, naukowcy jak dr. RIFE, dr. BECK no i JIM HUMBLE. Maz bierze dwa razy dziennie odpowiednie prady RIFA, wypija wode ozonowa i zjada lyzeczke bicarb z maple syrop (znalazlam ze komorka rakowa zywi sie cukrami a jak podgrzejesz 1 lyzke bicarb z 3 lyzkami maple syrop to one sie zwiaza i penetruje komorke rakowa wnoszac duza ilosc tlenu zmiane srodowiska na bardzo alkaliczne. Znalazlam ten przepis na stronie CURE ZONE. Ludzie nazywaja wynalazce tego przpisu dr JIM Ii podaja ze nie ma takiego raka ktory by nie byl lasy na maple syrop gdy nie innego cukru. Nie znalazlam zadnego naukowego potwierdzenia - ale nie zrobi zadnej szkody wiec to robimy. Rano zjada jeszcze wg dr BUDWIG 6 lyzek oleju lnianego z naturalnym jogurtem i jagodami. Wypija szklanke MSM (methyl sulfonyl methane).Do pracy bierze zielone warzywa na surowo glownie z rodziny kapusty, zjada szklanke zmiksowanego ASPARAGUSU (podobno zabija komorki rakowe w BLADDAR) ) wypija CHERBATKE Z 2LYZEK CYNAMONU ZALANEGO CIEPLA WODA ( likwiduje bacterie w BLADDER) zjada maklrele w pomodorach i placek gorskiego chleba bez drozdzy. Po pracy dostaje rybe ( nie smazona) lub zupe jarzynowa, raz w tygodniu ma steka. Obowiazkowo ma surowke z brukselki ( podobno zabija komorki rakowe ) i zielonych warzyw na oleju z oliwek wyciskanym na zimno z turmeric, cajun pepper ( chodzi o cumcurin), wieczorem bierze kapiel w MAGNEZIUM CHLORIDE ( rakowcy maja brak magnezu w organizmie a kapiel podobno nadrabia 4 miesieczne braki) i bierze lyzeczke bicarb z mapple syrop. Jako snaki to ma migdaly, pestki z dyni i orzechy PINE NUT .Od przyszlego tygodnia jak nie bedzie slaby zaczniemy calkowite czyszczenie organizmu metoda CLARK. Bierze jej miksture na zabicie pasozytow ( ona twiedzi ze w BLADDER jest prawie zawsze SCHISTOSOMA HAEMATOBIUM ktora traktujemy pradami RIFA Tak mniej wiecej wyglada nasza walka.Naukowe podejscie do niektorych rzeczy mozna znalezc wypisujac haslo i poczytac na internecie. Mamy jeszcze w zapasie MMS no i szukamy kontaktu do dr.SIMONCINI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn jadzi
.....gratuluje samozaparcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn jadzi
Ixchel, rozumie ze mówisz o wodzie srebrnej czy dokładnie o tej ozonowanej, bo w moim wypadku srebrna sam produkuje dzieki zapperowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1111
Zrobiłam USg bo często zaczęło mnie pobolewać w lewym boku. Okazało się że mam kamień w woreczku żółciowym i na dodatek kolos 20mm. Lekarz powiedział że trzeba usunąć i nie ma innej metody. Poczytałam trochę i dzisiaj zamówiłam książkę Dr Hildy Clark. Mam pytanie, czy ktoś się orientuje czy przy tak dużym złogu w woreczku jest możliwe wydalenie go przy pomocy metod oczyszczających? Czy jest możliwe że tak duży kamień przejdzie przez drogi żółciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Ixchel, a czytałaś o urynoterapii? ,,Urynoterapia" Małachowa jest fascynującą lekturą, i jest tam opisanych sporo przypadków ozdrowieńczych, tutaj na kafe też jest wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sem
Witam serdecznie wszystkich oczyszczających :D Mam bardzo nurtujące mnie pytanie, otóż dzisiaj przeprowadzam oczyszczanie wątróbki i nie mogę znaleźć nigdzie informacji dotyczącej tego czy można pić wodę przed zabiegiem? Według Małachowa w dniu oczyszczania trzeba zjeść lekkie śniadanie i lekki obiad i około 2 godziny po nim zaczynamy juz ogrzewać wątrobe a o okolo 19-20 zaczynamy pić oliwe i cytryny. Czy można w czasie ogrzewania wątroby czyli między obiadem a spożyciem mieszanki(oliwa,cytryny) pić płyny ? Mam nadzieje, że ktoś obeznany w tym temacie odpowie wyczerpująco na moje pytanie :) Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sem
Ja czytałem urynoterapie i mam tą książeczke w domu :) Już ją przeczytałem i aktualnie zaglądam do niej codziennie, wykonałem(i wykonuje) wszystkie "zabiegi" podane w tej książce ;) Urynka rządzi !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Do Sema.Ja nie radziłabym Ci pić.Polecam Ci oczyszczanie wątroby metodą H.CLARK-skuteczna w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Wydaje mi się ,że nie można pić. Ja robiłam wg Tombaka, i przed oczyszczaniem, gdy chciało się jeść lub pić, to należało pić soki jabłkowo-buraczane.Tu jest trochę inaczej, bez soków, może więc ktoś wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
przymierzam sie do kupienia zappera wiem ze prady nie docieraja do jelit a jak jest z zoladkiem czy ktos wie czytam forum od poczatku i nie doczytalam sie albo cos ominelam chce pozbyc sie bakteri w zoladku a zadne ziola nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
no nie czytam posty i juz sama nie wiem jak sie d tego zabrac czy mi kts poradzi ATENO7777 ty masz w tym doswiadczenie a inni poprzednicy tez co ja mam kupic zapper czy jakies inne urzadzenie bo mam bakterie w zoladku jestem tez alergiczka jezeli alergia jest spowodowana bakteriami to dlaczego zapper tobie nie pomogl ateno 7777 tylko jakis inny przyrzad juz nazwy nie pamietam chyba pultz...... jakos tak sie zaczynalo czy to wszystko da sie kupic w jednym i piszcie o swoich doswiadczeniach acha i jaki jest leprzy Rife czy clark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Do oczyszczania wątroby zamiast ornityny używam nospy-nie wiem czy dobrze robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogumiła Ja też do oczyszczania użyłam no-spy. Też nie wiem czy dobrze. Ale mogę powiedzieć, że robiłam dwa oczyszczania i nic mi za bardzo nie wychodziło. Trochę takiej sieczki, o kamieniach nie było mowy. Może to przez tą no-spę? A jekie były efekty u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sem
W tą sobotę jest pełnia i już od wtorku aż do soboty mamy idealne dni do oczyszczania wątrobY! a wszystko to dzięki odpowiednim ułożeniu się względem siebie księżyca ziemi i słońca ! Yeah ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 plus
Czy zagląda tutaj ktoś w wieku 7o plus? Chciałabym wymienić doświadczenie z rówieśnikami. Przez trzy lata nie mogłam się zdecydować na oczyszczenie wątroby wg książki Huldy i wreszcie zrobiłam to w ostatni czwartek. Przez trzy dni czułam się dobrze, ale teraz wróciły dolegliwości jakby wzmożone. Wiem, że trzeba to powtórzyć ale czy w tym wieku można już po dwóch tygodniach? Oczyszczanie udało mi się, mam kolekcję około 3o szt wszystkie ok. 5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
70, Tombak- w takim przypadku- pisze,że trzeba zrobić następne po dwóch tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Do siaka55.Mam za sobą 3 udane oczyszczania wątroby i 1 nie udane metodą Tombaka .W piątek przymierzam się do kolejnego metodą Huldy Clark.A Pani po 70 polecam kolejne oczyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×