Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Princessin

Ostatnia rocznica slubu razem

Polecane posty

Dzisiaj jest moja druga rocznica slubu. Jestem w trakcie szukania mieszkania i wyprowadzki.Nie boli mnie to tak,jakbym sie spodziewala.Przestalo. Czy jest tutaj ktos w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detoxxx
nie ma nikogo takiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofago29
A dlaczego się wyprowadzasz? Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaruta
Odchodzisz od meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchodze.Jest alkoholikiem,dalam mu czas na podjecie leczenia,nie zrobil nic,jest agresywny,nie widzi problemu. Dojrzalam do decyzji i nic mnie nie powstrzyma juz przed odejsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokarda
brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki,ale ja juz takie szarpanie sie ze swoimi uczuciami mam za soba.Tam pisza kobiety,ktore sie wahaja jeszcze,chca moze pomoc,moze wierza w cudowna przemiane... Ja go opuszczam i choc wiem,ze nie bedzie mi latwo,to wierze,ze sie uda-na pewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nawidze go
2 rocznica piszesz,to nie jest zbyt długo.Az tak zle jest?Bo u mnie to jesdnak trochę trwało.Choc teraz tez jestem juz pewna że odchodze od niego!Macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie nie mamy. Dla mnie te dwa lata to bardzo dlugo.Mam 25 lat i przed soba zycie,ktorego nie zmarnuje na lzy. Na co czekac?Albo cos robi,zeby bylo lepiej albo nie.Tak naprawde decyzje podjal on,tylko wygodniej mu wierzyc,ze to ja go zostawiam,bo jestem zla zona.Niech bedzie i tak,byle by byl daleko ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×