Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalala mała taka

no i co ja mam zrobić?

Polecane posty

Gość twinkle
to super, mowilam ze on z miejsca zauwazy! no, zalezy mu na tobie jeszcze jakbym mogla wiedziec cos wiecej na temat tych uroczych zdan, to bym sie bardziej cieszyla..3mam kciuki mocno jak cholera, wierze ze wam sie uda, porusz moze tez temat przy rozmowie o was, o ''zyczliwych'' ludziach...tzn ze wiadomo ze oni sa i nie da rady sie odizolowac i zamknac we dwoje w zlotej klatce, ale tak zeby bylo jasne gdzie zyczliwi maja swoje miejsce i kto jest najwazniejszy..tylko duzo i szczerze o uczuciach, wszystkich o tych po tez zeby wiedzial jak pomoc ci z tym walczyc, no wiesz. Mam nadzieje ze nie zapominisz sie pochwalic tym milym dzionkiem i kiedys pogadamy na gg, tak bardzo zycze wam szczesia ze musi tak byc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
musi tak byc...tzn ze bedziecie na maxa szczesliwi, a list to super pomysl, najleoiej taki wyciskacz lez, ktory on moglby przeczytac w samotnosci..to dziala i to bardzo, a od czasu do czasu jak bedzie ci zle zawsze mozesz z mina malego koteczka rzucic misku przeczytaj jeszcze raz list..a on juz bedzie wiedzial ze ci zle bo takie rzeczy wchodza w glowe na dlugo, poza tym takiego listu sie nie wywala..tylko chowa skrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
pewnie, że się pochwale ;) A urocze zdania - "teraz już zawsze będe zapominał się tylko z Tobą" (często jak wychodzi, to mówie mu "tylko sie znowu nie zapomnij" ;)). Przede wszystkim teraz nie tylko mówi "kocham Cię", ale okazuje to czynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
musze coś wykąbinować, żeby jemu się spodobało, a do tego, żeby dało do myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
*wykombinować oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
:) mysl, mysl ty go znasz najlepiej:) jak cos chetnie pomoge i podpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
twinkle skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
a to zalezy:) w pl z Gdanska, obecnie Londyn a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałam
Śląsk. Chorzów dokładnie :P W Gdańsku byłam tylko raz i "uprowadziła" mnie czaronica na deptaku :P Piękne miasto ;) Możesz dać mi swojego maila? Teraz niestety niezabardzo moge pisać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
ja tez nie powinnam:)) daj swojego, zaraz odpisze, a pozniej z domu, wylaze z kafe bo juz przeginam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
ok, nie pisze swojego bo zawiera zbyt wiele info:) odpisz jak dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
wyslalam, masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala mała taka
ciesze się, że temat pomógł nie tylko mnie, ale też i wam. Kochane jestescie, zyczę Wam z całego serca zapomnienia całego tego zła, które Was spotkało, chociaz nie wiem, czy to jest wykonalne....ja postanowiłam o tym więcej nie wspominać, żyć normalnie, okazywac mu miłość. Myślę, że tej lekcji juz do końca zycia nie zapomni. Wszystko powoli wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
gratulacje rowniez dla ciebie lalala taka mala, dzielne kobietki, zycze duzo szczescia i milosci, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzik16
przeczytałam cały ten topik.... współczuje wszystkim które doznały zdrady... domyślem się jak to bolało... ja sama nie zostałam zdradzona i mam nadzieje ze to się nigdy nie zdaży... ale dowiedziałam się że mój chłopak z którym jestem juz od 1.5 roku zaczął smsować z inną dziewczyną... pisał jej że chce ja poznać itd... póxniej wyciągałam od niej i od niego co pisali itd.... i tak płakałam przez to co się stało całą noc, nie spałam, myśl ze mógłby pokochać inną, ze tamta mu się bardziej podoba niż ja nie dawała mi spokoju.... dziękuje autorce za ten topik i pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala mała taka
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
zakochani, zaczarowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
zglupialam jestes? mozesz chwilunie pogadac? to moze przez kafe bo maile cos dlugo ida, tak mi sie wydaje? zakladam nam topik ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×