Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondynaaa

To głupie ale prawdziwe

Polecane posty

Gość blondynaaa
Ze jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
już Ty dobrze wiesz jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa to
pamiętna kruszyna22??? buhuehuehueheue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
o co chodzi z tą kruszyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
blondynaaa = kruszyna22 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa to
tak myslalem jak czytalem te jej debilne posty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
dalej nie rozumiem co ze kruszynka jeste nio jestem bo jestem szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki: cos w tym jest... ja mialam cos podobnego kila miechow temu, jak zaczelam chodzic z moim obecnym chlopakiem zaczelam duzo bardziej dbac o swoj wyglad, nosic firmowe ciuchy itp przez to zauwazylam ze coraz wiecej facetow zaczyna zwracac na mnie uwage, wiec zaczelam starac sie jeszcze bardziej... sama łapałam sie na tym ze zaczela sie ze mnie robić pusta cwaniara:o skonczylo sie na tym ze kiedys szlam z moim chlopakiem przez jego osiedle jakas okropnie brzydka dziewczyna powiedziala do niego \"czesc\", on odpowiedzial i sie usmiechnąl a ja zaczelam sie chichrac i kiedy przeszlismy dalej zapytalam \"co to bylo?\" wtedy moj chlopak kazal mi sie zamknac bo szli jej rodzice a potem powiedzial tylko \"ona jest chora, co sie do cholery z Toba dzieje??!!\" dopiero wtedy otwarlam oczy, juz wrocilam do normy, najpierw mysle potem robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
nie musisz już udawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
Kiara dokładnie mam to samo to co kiedyś bym nie zrobiła teraz przychodzi mi z łatwością. Zrobiłam się odważna i pewna siebie czasem nawet przesadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
dodam jescze Kiara że np kiedyś patrzyłam na laski ze sztucznymi pazurami jak na głupie a odkąd sama mam takie nie wyobrazam sobie zeby je zdjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney
po prostu ideał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
ideał czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jesli mam byc szczerze to co robilam bylo cholernie glupie, glupie i puste i szczerze to sie tego teraz wstydzie, tego jaka bylam jak sie zachowywalam, blondynaaa wez sie za siebie, pamietasz jak kiedys postrzegalas takie dziewczyny jaka teraz sama jestes?? pomysl ze inni teraz tak Ciebie postrzegaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
Kiara wiem powinnam się za siebie wziąść ale powiedz mi jak mam zmienić kolor włosów zdjąć pazurki zakładać szare ciuszki zrobić się nieśmiała chyba nie tędy droga co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze ci pasuje ten barbi styl i to ze ludzie patrza na ciebie jak na niepełnosprytną to mozesz taka zostac ale wkoncy sie na tym przejedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
wiem skoro ja kiedyś patrzać na taką pannę mówiłam pusta lala domyślam się że teraz mnie tak postrzegaja ale wiesz co mnie zastanawia u mnie nie było to tak chce być taka czy tak to wszystko działo się nieświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to zacznij inaczej myslec a potem stan przed lustrem i sama bedziesz wiedziala co masz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
Kiara zgadzam się z Tobą tylko nie wiem czy to bedzie takie proste tak nagle się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest prosty system, chcesz byc atrakcyjna i popadasz w paranoje na tym punkcie i przesadzasz i przestajesz byc atrakcyjna a zaczynasz byc smieszna, zostaw blond wlosy jak ladnie w nich wygladasz ale odklej sztuczne paznokcie i przede wszystkim zacznij patrzec na ludzi jak na ludzi a nie na cos gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan przed lustrem i pomysl co w Tobie najbardziej przyciąga uwage, topsy? makijarz? jesli cos konkretnie rzuca sie w oczy to to zmien albo ogranicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
no tak bo każdy mówi że mi w nich dobrze. A co do pazurków kurcze nie wyobrażam sobie mieć teraz ogryzków jakie miałam kiedys:( co do ludzi właśnie tu będzie problem bo przyszedł w moim zyciu taki moment że zaczełam patrzeć na wszystkich z jakoś wyższością ale wiem że to złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
makijaż raczej nie maluję się dosyć delikatnie ale faktem jest że żele moje przyciagają uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zachowaniu: mozesz byc pewna siebie ale nie mozesz byc cwaniarą, nie mozesz uwazac sie za lepsza od innych bo w niczym lepsza nie jestes, nie zwracaj na siebie uwagi glosnym smiechem albo przeklenstwami bo to tez do nieczego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
Kiara dzięki wogóle ze mną rozmawiasz bo jak zauważyłaś większość tutaj woli się ponabijać niż pomoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie kaze ci miec ogryzkow... poprostu troche zadbaj o swoje paznokcie i maluj je na jakis jasny kolor typu DELIKATNY roz albo fiolet nie moga sie rzucac w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
cwaniarstwa trudno się wyzbyc ale spróbuję. Przekleństwa hmmm staram się nie przekilnać a jeśli już to tak żeby nie rzucało się to w oczy śmiech tak z tym da się coś zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
co do moich pazurów nie mówie ze mam pomalowane na czerwone nie żel mam przezroczysty jedynie konccówki mam wtapiane srebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luuuz... sama wiesz ze kiedys mialam tak samo ale do niczego to nie prowadzi, niby ty sie lepiej czujesz ale duzo ludzi moze sie przez to od Ciebie odwrocic, traci sie przyjaciol...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynaaa
lepiej czujesz ale duzo ludzi moze sie przez to od Ciebie odwrocic, traci sie przyjaciol.. -czy ja wiem nikt jak do tej pory się odemnie nie odwrócił ale z tego co napisałaś wnioskuje że u Ciebie tak niestety było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×