Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość gość
są różne sposoby na czyszczenie i wybielenie zębów jednak w moim przypadku najbardziej pomogło kosmetyczne wybielenie zębów w Laser Studio 4 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam teraz z żelu dr amrtin schwarz expert 20,przeszedłme z opalasence 16 bo mmiałem za duża nadwrażliwośc,szczęki te same,a żel kupuje przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zebyjakdiamenty.pl - fajny blog o higienie jamy ustnej; prowadzi go dentystka. Nie widziałam póki co wpisu o wybielaniu ale samym dobrym czyszczeniem można zapobiegać przebarwieniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka_555
Stosowałam już wiele past ale jak dla mnie te wszystkie pasty dają bardzo słaby efekt. Postanowiłam szukać dalej aż w końcu się udało, swoje zęby wybieliłam bardzo szybko metodą Martuni, zęby są bialutkie https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak koniecznie chcecie wybielić zęby, to najlepiej zrobić to u stomatologa. Ja nie ufam wybielającym pastom, bo one niszczą szkliwo i podrażniają. A jak już wybielacie w domu, to chociaż szczotkujcie zęby pastami profesjonalnymi, jak np. Septoral, a nie drogeryjnymi, które są nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam paski do zebow whitestrips advanced seal.to jest jedyna rzecz ktora mi pomogla,efekt bardzo widoczny.uzywalam tych paskow jeden na dzien przez 2 tyg. Kiedys urzylam 2 paski na dzien i nie moglam mowic,straszny bol,wiec nie mozna przesadzac.pozniej dla podtrzymania efektu mozna zrobic jeden na miesiac.nie polecam jesli ktos ma bardzo wrazliwe zeby,poniewaz sa naprawde silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efruk
Możesz zacząć stosować pasty wybielające. Znajdziesz je między innymi w ofercie sklepu internetowego https://superusmiech.pl (złożenie zamówienia jest banalnie proste, ceny są niewysokie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszy efekt przyniosło wybielanie u profesjonalisty jednak jak ma się sprzęt do tego odpowiedni to i efekt widać.. W Mija-dent wybielałam swoje żeby. Trafiłam jeszcze na promocję na i miałam skaling, piaskowanie do tego w niższej cenie. Mają tam najnowszą lampę do takich zabiegów i nie jest to szkodliwe dla zębów. A na to też trzeba uwagę zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja radziłabym Ci udać się do gabinetu stomatologicznego. Profesjonalne wybielanie da Ci 100 razy lepszy efekt. Osobiście zęby wybielałam w www.popkoadam.pl w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne sposoby na wybielenie zębów, jednak te domowe osobiście mnie zawodziły, dlatego zdecydowałam sie na profesjonalne wybielenie w Laser Studio 4 Bydgoszcz. Uważam,że efekt jest niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej udać się do specjalistów, którzy zajmują się wybielaniem zębów. Jeżeli jesteście Szczecina lub okolic to polecam wam klinikę stomatologiczną www.unimedex.pl Sama chodziłam tam na zabiegi wybielania zębów. Pracują tam świetni specjaliści, którzy profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkagośka

U mnie największy efekt daje ta pasta Iwhite - bardzo jestem zadowolona z zakupu zwłaszcza ze jak korzystałam z innych past wybielających to nawet w połowie tak nie działały jak ta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimka

ja próbowałam przez jakiś czas wybielać zęby pastami wybielającymi, ale niestety żadna z nich nie przyniosłą porżadanego efektu, ostatecznie zdecydowałam się na wybielanie zębó u stomatologa, zdecydowałams ię na Eurodental i w końcu mam piękne białę ząbki, którymi ciesze się każdego dnia 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jortka

serio wierzycie w take rozwiązania, jak domowe sposoby na wybielanie zębów? ja jak chciałam wybielić zeby to poszłam do Eurodental i poodałam się profesjonalnemu zabiegowi wybielania zębów, efekt taki jakiego oczekiwałam, jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja moje wrażliwe zęby wybielałam w lenartowicz clinic metodę beyond. www.lenartowiczclinic.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszka

ja osobiście polecam wam wybielanie u stomatologa, tak jak pisałam robiłam sobie wybielanie w Eurodental i nic mnie nie bolało, a do tego jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

Mam paste white on z rossmana i mi wystarcza w kwestii wybielania, dla mnie najlepsza metoda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

tez korzystałam z white on z wariantu kokosowego i dawała dobre efekty jeśli chodzi o wybielanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeterka

ja wybielałam sobie żeby w eurodental w warszawie i dopiero po tym zabiegu naprawdę zęby zostały wybielone, wczesniej próbowałam różnych past do zębów ale one nic nie pomagały, dopiero teraz widzę efekty jak zrobiłam to u profesjoanlisty w sprawdzonej placówce stomatologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest całkiem sporo gabinetów ale akurat trafiłam do Centrum Demed i szczerze mowiąc jestem zadowolona z ich opieki. Dokladnie i dobrze leczą tam, no i bardzo przyjemna atmosfera u dentysty! nie ma co się bać. a bardzo ładnie i dokładnie wybielają zęby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w gabinecie. Ja polecam Lux Med.  Wybielałam żeby u nich i jestem zadowolona. Wreszcie mam piękny, zdrowy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybielałam zęby w www.lenartowiczclinic.pl taką specjalną lampą Beyond i pomimo ze moje są bardzo wrażliwe prawie nie miałam żadnych odczuć a tego się obawiałam ze coś podczas zabiegu będzie  bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawkar

Nie polecam wybielania zębów. :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybielałam zęby w Eurodental w Warszawie. Jestem mega zadowolona z efektów, nic nie bolało. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam wybielanie u dentysty, to daje najlepsze efekty 🙂 Właśnie taki sposób polecam najbardziej, różne domowe metody nie są tak skuteczne niestety. Każdy profesjonalny gabinet stomatologiczny ma w swojej ofercie takie zabiegi. Ja chodzę do DENT SM na Bemowie, ich oferta w tym zakresie jest bardzo atrakcyjna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×